Božský bastard ekniha

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný – a naprosto neodolatelný. Božský bastard. Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní – naprosto nesnesitelné – stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout – nebo je rovnou poslat k čertu –, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/170926/bozsky-bastard-170926.jpg 4.11824

Božský bastard (1.)

Beautiful Bastard (2013)

Vydáno: (ekniha), Jota

Kniha Božský bastard

Kamiliana
dnes

Výhrou této knihy je střídání pohledu ona x on, ačkoli překlad je velice "odfláknutý".

Karola050716

Asi na třetí stránce mi spadla brada a hledala jsem jí ještě hodinu po dočtení. Naprosto luxusní kousek, neustálé napětí, hádky, sex...charaktery drží linku až do konce, nikdo tam nevyměkne a neotočí o 180 stupňů...prostě super. Kam se hrabe padesát odstínů.

Termina

Kniha pro náctileté slečny :)

Adele0511

Absolutní pecka. Kam se hrabe padesát odstínů. Knížka byla zábavná, erotika úplně super. Líbilo se mi, jak se ti dva děsně nesnášeli a pak na sebe hned skočilo - není co dodat, prostě boží

Markéta ♡
09.12.2018

Čekala jsem něco na způsob 50 odstínů. No, bylo to tisíckát lepší než ostíny. Tohle nebyla romatická knížka do 3/4, ale mě to vůbec nevadilo. Nemusím romatický knihy, u kterých vím, že to dopadne dobře. Ano, bylo mi jasné, že tohle dopadne tak, jak to dopadlo, ale bylo to něco jiného, než jsem čekala. Bylo to velmi strhující a v některých úsecích knihy jsem se až musela pro sebe pousmát.
No, opět jsem začala číst sérii, kterou budu chtít přečíst celou.

makynka911
14.11.2018

Sice to není úplná romantika, občas mi přišlo, že kniha měla spíš šokovat, než se věnovat smysluplnému příběhu, ale čte se rychle, dobře a pobaví :) Nakonec jsme se trošky romantiky dočkali, a určitě si přečtu i další díly :)

Lukana82
16.10.2018

Tak tuhle knihu jsem zhltla za necele dva dny. Četla se sama a nemohla jsem se od ni odtrhnout. Super oddychovka.

Mrňous1
05.10.2018

To byla jízda, prostě božská:-)))
Právě jsem knihu dočetla, za dva dny, nedalo se přestat. Přesně splnila očekávání od knihy tohoto žánru. Všemi opěvované Odstíny jsem nikdy nedočetla, ale tohle bylo opravdu super, vtipné, sexy, romantické. Jen mě vždycky baví, jak jsou hlavní hrdinové vždycky perfektní a úspěšní, ale to k tomu asi patří, bez toho by to prostě nebylo ono:-)

happy19
28.09.2018

Naprostá pecka!Na klasickou romantiku tam není moc prostoru,ale občas je to v pořádku ne?:-)

mišák1262
24.09.2018

no tuhle knihu sem měla přečtenou snad nejrychleji co mi volný čas dovolil.....sem nadšená uplně dojatá krasná romantika....nesmí se člověk zaměřit jen na ty erotické scény musí se zaměřit i na děj a ten je vážne moc romantický...sympatické postavy Chloe i Bennet mi oba dva sedly do noty........je to taková eroticky oddechová kniha ...... mít vice hvězd tak dám ješte vic.....

haWranka
22.08.2018

Mám ráda knihy, ve kterých je zahrnuta erotika. Ale ne, pokud je prvoplánová a kniha je napsaná jen proto, aby šokovala. Což byl tento případ. Milostných scén bylo opravdu hodně, ale po chvíli začaly nudit. Naopak příběh byl o ničem, postavy nesympatické (hlavně ta ženská), nikde žádné drama, zvrat. Dám šanci ještě další knize autorky, ale jestli to nebude trochu lepší, tak s tím končím...

Katana83
16.08.2018

Jsem si jsta ze obalka kazdeho presvedci ze nejde o tezkou a duchaplnou knihu. I kdyz uz jsem mela pocit ze neco podobneho uz jsem cetla od jinych autoru cervene knihovny. Hodne o sexu. Kam se na to prdi odstiny...Trochu deje az na konci knihy. Ale bavila jsem se.. Chvilemi se krev rozproudila i me samotne..urcite budu pokracovat v serii

eva3695
03.08.2018

Tuto sérii jsem si vyhlídla už na jaře a věděla jsem, že na léto to bude skvělá oddychovka. Člověk nemusí nad ničím přemýšlet a jen se baví. Několikrát mi tato knížka rozproudila krev ale i vykouzlila úsměv na tváři. Takže, kdo nečeká bůh ví jaký děj, tak doporučuji

Janika_
25.07.2018

Přečetla bych si ji znovu a znovu. Sice jsou některé pasáže vulgární, někdy až moc, ale to je prostě autorky styl a myslím, že díky němu jsou její knihy nezapomenutelné. Bastarda doporučuji!

MichaelaFilip
16.07.2018

Příjemné, oddechové čtení. Člověk občas potřebuje číst něco nenáročného, ale zároveň, že ho to vtahlo do děje. Já to měla u této série.

Barbora216
12.07.2018

Tuto knihu by asi neměl číst ten, kdo se chce nějak umělecky obohatit. Příběh tam není téměř žádný, ale knížka je napsána překvapivě velmi čtivě a přitažlivě. Četba mi zabrala snad jen pár hodin. Je to fajn čtění pro zpestření večera, ideálně pro čtenářku, která je večer sama doma, se sklenkou vína. :-)

maca5449
22.06.2018

Na to, že je ta kniha jenom převlečené porno prakticky od samého začátku, je na ní něco zvláštního, co mě přinutilo dočíst ji do konce. Kniha, u které přemýšlet rozhodně nemusíte.

AnnaNešporová
20.06.2018

Knížka se mi líbila, ale prakticky to bylo o ničem. Prostě oddechovka.

Majesty_V
05.06.2018

Někomu to lahodit nemusí, ale kdo má rád romantiku spojenou s červenou knihovou, jen doporučuji. Příběh je předvídatelný, ale vtáhne vás plně do děje, že budete chtít vědět, jak to skončí.
Celá série má stejný spád: zápletka -láska, sex- zvrat - usmíření :) Takže taková příjemná oddychovka :)

Scathia
18.05.2018odpad!

Nad některými věcmi mi zůstává rozum stát. A tahle knížka, společně s hodnocením 83%, je toho důkazem. Plochý příběh bez dostatečného vykreslení, dvě vyloženě nesympatické hlavní postavy a naprosto žádný děj... někdo asi tuhle červenou knihovnu ocení, já si alespoň můžu odškrtnou knihu do Výzvy - žánr, který běžně nečtete. A potvrdila jsem si, proč toto fakt nečtu.

Frupet
25.04.2018

Kniha plná sexu. Poněkud předvídatelné postavy - milionářský podnikatel a jeho stážistka... Ale věty typu: "Sklapni a líbej mě.", mě prostě bavily.

Safienka
02.04.2018

Sex od první kapitoly. Trochu něco o lidech a konec. Tož jsem zvědavá na další díly :o)

NikolettaHole
15.03.2018

Sice to bylo víceméně o sexu, ale pohltilo mě jak ze stránek přímo vyzařovalo napětí mezi hlavními postavami.

Evka3814
10.03.2018

Rozhodně nejlepší kniha,moc jsem si ji užila

baacinka
10.03.2018

Prvních pár stránek bylo super. Žádný příběh jenom ten sex. A já si říkala, konečně: kniha, která si nehraje na román tím, že bude vytvářet naivní těžko uvěřitelný romantický příběh, který stejně čtenářky nezajímá, protože jinak by sáhly po hodnotnější literatuře. Ale ouha. Knihy tohoto typu by asi měli mít maximálně 90 stran, pak se potenciál napětí mezi postavami začne vytrácet a zase jsme u toho samého stále stejného romantického příběhu. Ale stále je to v daném žánru jedna z nejlepších knih, co jsem četla. (Jen tak mimochodem, klasika Milenec Lady Chattarleyové je stále nepřekonaná, protože tam ten milenec aspoň pro jednou nebyl šarmantní milionář...)

xindl007
07.03.2018

Sex , sex a sex. Hlavní hrdinové řeší své problémy přes něj a ne jinak. Nečekejte žádný složitý děj, pouze rozptýlení od všedního dne a starostí. Ale jako oddechovka - proč ne.

Market = )
05.03.2018

Mno. Většina knížky se mi líbila - fajn oddechovka, kde jsou sympatické postavy a děj se zbytečně nekomplikuje (míněno že oceňuju, že do knížky nejsou zbytečně zatažený nějaký intriky v práci, podivně záporný postavy nebo nedej bože neobratný pokus o nějaký dramatický prvek typu nehody, násilí...), na druhou stranu aspoň trochu víc příběhu a rozvitých vět bych uvítala (ale beru na vědomí, že hlavní postavy jsou dva workoholici, no...). Prostředím a pojetím mi knížka nevyhovovala zdaleka tolik jako Wild Season. Co mi přišlo vyloženě strašný byla poslední cca šestina knihy. Působilo to na mě, jako by autorky potřebovaly najednou všechno dopsat za jeden večer a český překladatel to musel stihnout dokonce za poloviční čas - nesmyslný přeskakování děje, v mym "vydání" hrubky a věty, který v půlce přestaly dávat smysl. Doufám, že zvláštní první díly budou společným jmenovatelem s WS, kde mi první knížka nepřišla dobrá, ale zbylé tři se mi vážně líbily.

Babsy
05.03.2018

Rozptýlení a odlehčení to posloužilo dobře. Není to má klasická volba žánru, ale četlo se to samo a bylo to i vtipné. Myslím, že se k autorce pro takovýhle druh rozptýlení a odlehčení vrátím.

katslana
19.02.2018

Byla to moje prvotina v tomto žánru. Do knihy jsem se hned začetla. Vtipně napsané. Byly situace,kdy jsem měla opravdu výbuch smíchu :-) Doporučuji vřele na odlehčení dokonalé.

4laras
14.02.2018

Přečteno, ale nevím jaký z toho mám pocit.
Určitě to bylo lepší jak Odstíny, ale i tato kniha byla v jakémsi ohledu zvrácená a plná klišé... Sexy nadřízený a pro něj mladá neznámá sekretářka, která se mu líbí.