Neptunův syn

Ztracený Percy Jackson se vrací zpět! Ztratil však paměť a neví, kdo je, odkud přišel a jaké je jeho poslání. Z hlubokého spánku se probudil u vlčice Lupy, která jej poslala do Tábora Jupiter, římské obdoby Tábora polokrevných. Všichni kolem ho považují za syna boha Neptuna, římského boha moří. Společně se dvěma členy tábora je vyslán na Aljašku. Podaří se jim osvobodit boha smrti Thanata, kterého uvěznili obři? Jaké další nebezpečí čeká Percyho, kterému se během cesty začíná vracet paměť?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/128573/neptunuv-syn-128573.jpg 4.6690

Bohové Olympu (2.)

Heroes of Olympus: The Son of Neptune (2011)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Neptunův syn

DUNIKO

Opět skvělé čtení.Další skvělý hrdinové.Miluji Precyho Jacksona a spol.

verulik196

A zase na konci :D kdo nečetl, má se na co těšit.

meredith6677
05.12.2018

Byl to parádní pocit, dostat se Percymu do hlavy. :D Konečně se vrátil na scénu a rozhodně nezklamal. Začátek mi možná přišel trochu zbytečně dlouhý a římský tábor mě nijak zvlášť neoslovil, ale postavy a děj byly jako vždy promyšlené do posledního puntíku a oblíbila jsem si jak Hazel, tak i Franka. O Arionovi ani nemluvě. Ze sedmičky hrdinů mi tedy asi nesedl jen Jason. :D Konec děje jako vždy velice poutavý, že se od něj člověk nemůže ani odtrhnout, dokud nezhltá poslední stránky. Vrhám se opět na další díl a těším se, že už tam snad budou všichni hrdinové!

Francesca14
09.11.2018

Tak nějak jsem po prvním dílu čekala víc a nevím proč, ale tohle mě moc nebavilo. Možná si musím dát od Riordana teď chvíli pauzu nebo jsem nebyla zrovna ve správném rozpoložení, ale ke konci už jsem se docela nudila a těšila se na konec. Ale Tábor Jupiter je moc hezky zpracovaný, obzvlášť mě zaujala postava Hazel a její minulost a bylo fajn vidět Percyho z pohledu ostatních. Trochu mi tam chyběl obvyklý humor a sarkasmus, bylo ho tam méně, ale bojové scény napsané stejně dobře jako vždycky a příběh promyšlený. Další díl si určitě přečtu, ale asi až po nějaké době.

Jostik_21
12.08.2018

Kniha byla dobrá, konečně se tam objevil Percy, ale docela nudná. Sice mě bavila víc, než Proroctví, ale myslím si, že Rick má na víc. I když tento příběh už neměl skoro žádnou chybu, ale chvíli mi trvalo zase, než jsem se vžila do příběhu a začal mě bavit.

Govrid
27.05.2018

Budu se opakovat, ale skvělá kniha, skvělý příběh, doporučuji mládeži ale i dospělým...

Enthu
10.05.2018

První díl mě navnadil k tomu, že mě druhý díl zaujme. Navíc, objeví se tady sám Percy Jackson a bude to skvělé, jako to bylo v předchozích knihách Percyho Jacksona. Ale skutečnost byla jiná. Asi jsem měla příliš vysoké očekávání, a proto mě tato kniha místy i nudila. Chybělo mi to napětí, co bylo v předchozí knize, které mě vtáhlo do děje a nepustilo. Doufám, že další díl bude lepší a zažiju stejné pocity jako u prvního dílu.

NikolettaHole
10.04.2018

Percy je zpět!! JUPÍÍÍ :) Jason byl fajn ale Percy je Percy :) popravdě hlavní problém u Bohů Olympu mám s tím přijmout římské bohy. Jsem milovnice řecké mytologie, ale ta římská se mi příliš nelíbí. Jinak děj byl super, Hazel i Frank se mi zamlouvají a těším se až budu číst dál :)