Krev polobohů

Krev polobohů https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231182/bmid_krev-polobohu-y1Q-231182.jpg 5 784 116

Sedm polobohů včele s Percym čeká poslední a nejtěžší boj. Giganti, obludní pomocníci bohyně Gaiy, jsou připraveni zničit hrdiny z Velkého proroctví a s nimi i celý svět. Tábor polokrevných je obklíčen římskými jednotkami a hordami nestvůr. Nutně potřebuje pomoc, ale ta je až na druhém konci světa. Obří socha Athény Parthenonské by mohla válku mezi Řeky a Římany zastavit a polokrevné usmířit. Míří ale kamenný kolos na správné místo, a hlavně, bude tam včas? Zbývá jen pár dnů. Pomstychtivá matka země Gaia se probírá z dlouhého spánku a k probuzení jí chybí jediné - krev dvou polobohů, krev Olympu!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Blood of Olympus , 2014

meishan
29.03.2015 5 z 5

Riordane!!!!! Ty asi opravdu chceš, aby můj život skončil brzo :D. Nejúžasnější knížka z celé série. Konec...no prostě originální. Topím se ve vlastních slzách!!!! :D Nejlepší na světě. Krása. Dokonalost. :3

karolhlina
28.03.2015

je to hrozně hezká knížka,četla jsem celou sérii a tahle poslední knížka byla nejlepší :) a taky Hádův chrám :) :)

Jana17
27.03.2015 5 z 5

Precetla jsem to za ctyri dny. Je to moje nejoblibenejsi serie. Knizka je proste skvela, akorat me mrzi, ze se tam uz moc neobjevuje Percy. Uz se nemuzu dockat na dalsi knizky od Ricka Riordana.

Nevka
26.03.2015 4 z 5

Sice jsem musel dělat spoustu dalších věcí, ale i tak přečteno za 4 dny. Krev polobohů byla epická až až, a myslím si, že v rámci možností skvěle propracovaná. Jasně, nebyla jako Poslední z bohů jednou velkou bitvou, ale aspoň dávkovala napětí a akci na více frontách, než jen na Mannhatnu. Postavy skvělé, a konec sice asi není na další díl, ale na povídkovou knihu stylu Demigod Diares by mohl stačit. Takže za mě 5 hvězd, protože tohle bylo impozantní.

Laurel
26.03.2015 5 z 5

Nemůžu uvěřit, že je konec. Fakt. Sice mi ta bitva připadala dost krátká, to jsem čekala víc, ale na druhou stranu to Rick dohnal na tom konci. :3 Protože to bylo naprosto fantastické. A zabijácké. Nevím, co bych mohla dodat- slovy ty pocity totiž nejdou popsat. Série byla/je naprosto úžasná a moje nejoblíbenější ♥ A hlavní postavy jakby smet :'D Nikdy nebudu litovat, že jsem si jí přečetla. Neuvěřitelné zakončení ♥

Tridenti
23.03.2015 5 z 5

Konec mě trochu zklamal. Ale na druhou stranu jsem nemohla čekat krvák, jaký předvádí Darren Shan, nebo něco krutýho jako u G.R.R. Martina, V. Roth, J. Green a C. Clare :D Každopádně, když už to skončilo takhle, dá se říct "otevřeně", uvítala bych pokračování :D

honzik2818
20.03.2015 3 z 5

Ted jsem dočetl a konec je tedy mírné zklamání. Člověk by čekal něco mnohem více epického..

PavlaCerna
14.03.2015

Už se těším až vyjde v češtině a samozřejmě v tištěné podobě. Jsem neskutečně zvědavá jak to dopadne, předchozí díl skončil dost otevřeně.

julca8171
26.02.2015 5 z 5

Čtu v angličtině a je to neskutečně božíí! :D Zvlášť Nikovo kapitoly :D

noutebook
24.02.2015

zatím jsem četla jen těch pár kapitol, ale jsem úplně nadšena. Nemohu se dočkat až kniha vyjde! :D

CHB-SPQR
12.02.2015

Jo, jo ta knížka je fakticky dobrá- Piper: Héro -Jason: Juno -Ann:Kdokoliv

Eliska700
20.01.2015 5 z 5

Konečněěěěěě.... Už se strašně těším jak to dopadne....

šošana-lilie
12.01.2015

Na jednom blogu jsem to našla i česky.

Tanaka T.
25.12.2014

Přečteno v listopadu v angličtině (taky jsem se nemohla dočkat), ale teď se už zase těším, až to vyjde česky, aby si to mohl přečíst i zbytek rodiny.

Ketesh
13.12.2014 5 z 5

Už aby byla k dostání :-) uáá! už ji chci mít! nemohu se dočkat :-)

DR.Acula
08.12.2014