Blažené údolí

Blažené údolí https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204461/bmid_blazene-udoli-chf-204461.jpg 4 12 5

Ála1968
27.06.2020 4 z 5

Laskavý,milý příběh.Líbil se mi,někdy hodně naivní,ale vcelku příjemná oddychovka na léto.

saez
17.07.2017 5 z 5

Mám prostě ráda Fan Vavřincovou, pro její laskavé příběhy, pro krásnou češtinu a pro nostalgii starých časů, která na mě dýchá z každé stránky.

grillica
27.11.2016 4 z 5

Tenhle dívčí románek mám ráda. V době, kdy jsem prožívala svoje první platonický lásky, jsem hltala stránku za stránkou. Škoda že jsem knihu někomu půjčila a už se mi nevrátila, knihovna to snad jistí. Láska, nenávist, intriky, rodinné vztahy, bohatství. A patosu až na půdu.

dagmar5477
17.01.2016 5 z 5

Ač nejsem příznivcem milostných románů, musím uznat, že tento je velmi povedený a čtivý. Autorka nezklame v žádném žánru.

reader.007
26.04.2014 4 z 5

Jako červená knihovna se to čte opravdu znamenitě, jenže... kdo čeká humor a nadhled alá Jirotka nebo Wodehouse bude zklamán, protože tohle je sentimentální selanka 1. třídy kde není po vtipu ani památky. Navíc mě tam rušil ten prapodivný "anglický" slovosled ("jsi tak dobrý ke mně"). Ale jak říkám: čte se to jedním dechem, kam se hrabou Harlekýnky