Biograf láska

Biograf láska https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515917/bmid_biograf-laska-Hwz-515917.jpg 4 20 6

Hana, Alča a Eva jsou nerozlučné kamarádky. Hana je svobodná matka, romantická duše, která vlastní retro kavárnu Biograf láska a DVD sbírku romantických devadesátkových filmů, v jejichž happy endy stále ještě věří. Novinářka Alča se k lásce staví poměrně cynicky a dává to svému okolí často ostře najevo. A vždy dokonale upravená Eva žije ve své zdánlivě dokonalé bublině, v manželství s úspěšným manažerem. Každá je jiná, každá se potýká s jinými životními peripetiemi, ale vše zvládají prožívat s humorem a nadhledem. Umí si ze sebe dělat legraci, dokážou jedna druhé hravě srazit z nosu růžové brýle, ale když je opravdu nejhůř, vždy stojí při sobě. Dočkají se ale té bláznivé romantické lásky, o které všechny tajně sní?... celý text

Martule44
14.04.2024 3 z 5

Život je jako film a je jenom na nás, jak si ho užijeme!
Asi tak nějak jsem vnímala tento odpočinkový příběh, vystřižený jak ze života...

m.valova
06.11.2023 4 z 5

Doufala jsem,že v Boigrafu láska si zavzpomínám na víc písniček od Hanky,ale kniha byla zcela o něčem jiném..o životě tří kamarádek o jejich láskách, trápení,výhrách i prohrách..
Každopádně mají jedna druhou,umí se pohádat a zároveñ stát při sobě a podporovat se a jejich kamarádství jim lze v dnešní době jen závidět.Trošku zvláštní styl psaní,ale příjemná nenáročná četba na tento podzimní čas.

Kory98
28.08.2023 4 z 5

Kniha o životě a vztazích, které mnohdy nejsou lehké. Ale i o víře člověka v to, že ještě existuje na světě štěstí a láska. Z hlavních hrdinek jsem si zamilovala jsem si Alču.

bookcase
02.07.2023 4 z 5

To bylo milé čtení, ze života, o lásce, o dětech, trápení ve vzazích, prostě o tom, co život přináší

Jane2016
17.06.2023 4 z 5

Biograf láska, knížka, která mi dala zpočátku zabrat a nemohla jsem se do ní pořádně začíst. Každopádně po nějaké chvilce jsem si na styl psaní zvykla a celý příběh si maximálně užila. Příběh je plný přátelství, lásky, zábavy a strastí. Myslím, že každý čtenář si v něm najde něco svého.

Pokud máte rádi ženské příběhy, ve kterých se pořád něco děje, tak Vám tuto knihu opravdu vřele doporučuji. Sama jsem se během čtení nenudila ani chvilku a ve výsledku jsem byla trochu smutná, že příběh není delší, že má jen 232 stran.

Pokud hledáte fajn čtení na pohodové léto, tak Biograf láska určitě doporučuji. A to všem generacím!

Ronnie68
14.06.2023 5 z 5

Prvně jsem viděla muzikál, který byl famózní (jak herecké tak i pěvecké výkony) ... A o knihu jsem "zakopla" náhodně v knihkupectví, kde mě nadchla a prostě jsem si ji musela přečíst.... Příběh kopíruje muzikál + je doplněn o příběhy hlavních postav (Eva, Hana a Alča) z dětství či co předcházelo ději muzikálu... Děj je na konci posunut o půl roku dál a konec se mi opravdu líbil... Prostě tahle kniha byla to pravé pro mě....

Uljana Donátová
česká, 1960