Bílý Tesák / White Fang (adaptace)

Bílý Tesák / White Fang (adaptace) https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151933/bily-tesak-white-fang-151933.jpg 5 6 2

Adaptace příběhu Jacka Londona. Jazyková úroveň: Mírně pokročilí. Podle příběhu Jacka Londona. Bílý tesák je napůl pes, napůl vlk. Je dravý, bystrý a chytrý a rychle se naučí přežít ve volné divočině Severní Ameriky. Jeho život se ale navždy mění, když se poprvé setkává s lidmi. Odváží se Bílého tesáka ochočit? Dovolí jim přiblížit se tak, aby se o to pokusili? Nahrávky ZDARMA na infoa.cz.... celý text

simonabr
10.11.2013 5 z 5

Knihu jsem brala čistě jako procvičení angličtiny, ale předčila mé očekávání a nádherný a silný příběh mě nadchl a zcela pohltil, určitě si přečtu i nezkrácenou českou verzi a podívám se na film, už se na to moc těším.

Kate.S
10.09.2013 4 z 5

Příběh Bílého Tesáka jsem četla již před lety, jenže to mě ten příběh tolik neuchvátil. Ba naopak, zdál se celkem nudný a byla jsem ráda, když jsem se dostala nakonec. Jenže teď nad tímto tvrzením kroutím hlavou. Je to krásný příběh, který se v podstatě čte skoro sám. Čtení v angličtině je zde jednoduché, takže české kontroly není ani potřeba. Mně, jako milovnici psů a vlků nadchly ilustrace v této knížce. S Bílým Tesákem jsem soucítila a nad Smithovou krutostí jsem kroutila nevěřícně hlavou.