Kamenní andělé

Blíží se Velikonoce a Simona se těší, že je stráví u své babičky v Ahusu. Když k ní přijede, něco je jinak než obvykle – v domě panuje zvláštní atmosféra a babička je unavená a zamyšlená. Z Pokoje vzdechů se ozývají podivné zvuky. Čtyři kamenné sochy v zahradě pořád někdo přesouvá a ze starého kazetového magnetofonu se ozývají tajuplné rozzlobené hlasy, které ji varují, aby si pospíšila, než bude pozdě. Navíc babička upadla a skončí v nemocnici, takže Simona zůstane v jejím domě úplně sama. Dokáže společně s kamarády Billie a Aladinem záhadu vyřešit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368649/big_kamenni-andele-c5o-368649.jpg 4.238

Kniha Kamenní andělé

DK197

KNIHA: Série jako celek je moc pěkná, ale přiznám se, že tenhle díl byl pro mě trošku slabší. Asi je to tím, že zápletka mi přišla příliš přitažená za vlasy (a to paradoxně věřím, že život píše neuvěřitelné věci sám - a v tomto světle tak neuvěřitelně nepůsobí.) Každopádně pro děti doporučuji.

happy-smile

Moc pěkná série pro děti a i tento díl si drží kvalitu předchozích knih v sérii. Takže pokud se vám líbily předchozí díly, tak hurá do toho. Doporučuji všem, co mají rádi tajemno, nejen dětských čtenářům.

Jaehyun
18.09.2021

Tenhle díl byl asi ze všech nejlepší i když mi tu vadil Aladin. Přišlo mi že ho zajímá jen záhada a ne to, že babička jeho kamarádky je nemocná a ona o ní má strach. Ale jinak dobrý, jen je škoda že se na konec vždycky všechny záhady daly logicky vysvětlit.

anelise
22.02.2021

Super knížka.

MartinaF
26.12.2019

Opět skvělá kniha. Pokud mohu říci, Kamenní andělé jsou z celé série nejlepší. Kromě záhady, která se objeví v babiččině domě, musí Simona vyřešit i rodinnou minulost. Na své si taky přijdou nejen děti, kterým je kniha primárně určena, ale i dospělí čtenáři. Je strašidelná, napínavá a hlavně dojemná. Od této autorky jsem nečetla zatím žádný titul pro dospělé, ale po této sérii se po nějakém poohlédnu.

Knihomura
07.07.2019

Všechny tři díly super. Kristina Ohlsson zkrátka psát umí!

jasmína
24.08.2018

Moje oblíbená spisovatelka prostě psát umí, a dostala mě i knihou určenou pro mladé ročníky..