Bez teba to nie je ono

Bez teba to nie je ono https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400509/bmid_bez-teba-to-nie-je-ono-yYO-400509.jpg 4 344 57

Môže sa rátať za skutočné leto také leto, ktoré je bez pláže? Každý rok Belly zvykla počítať, koľko dní jej ešte chýba do leta, kým opäť nebude späť na pláži spolu s Conradom a Jeremiahom. Ale toto leto bude iné. Domček na pláži, more, slnko, zábavu a skvelých priateľov tento rok vystriedajú nudné mesiace strávené v meste. Najlepšia priateľka Sussanah je opäť chorá, Conrad sa nestará. Všetko, čo bolo fajn, je preč. Belly, sama so zlomeným srdcom, si želá, aby leto vôbec neprišlo. Jedného dňa jej však zavolá Jeremiah a povie jej o zmiznutí Conrada. Belly si uvedomí, že sa musí rozhýbať a niečo urobiť. Je presvedčená, že jediným miestom, kde je možné dať všetko do poriadku a všetci spolu, je plážový domček.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

It's Not Summer Without You , 2010

verulik196
12.04.2017 5 z 5

Asi se mi tento díl líbil trochu víc než první, četl se rychle a příjemně, takže jsem spokojená :-)

notsohappyanny
18.03.2017 4 z 5

Příjemná na léto, jen je škoda že jsem nečetla celou triologii a nejsem si jistá jestli ji někdy přečtu.

Adell753
25.02.2017 5 z 5

Fakt moc se mi takhle kniha a ještě pokračování téhle série líbilo. Jen škoda že už jsem nesehnala 1 díl :(

ooZDEŇKAoo
01.02.2017 5 z 5

Krasna knížka dobře se to čte a hlavně když jsem si jichtěla koupit musela jsem projít deset obchodů abych ji objevil.

carllie
04.06.2016 5 z 5

Waw, naprosto boží knížka. Strašně rychle se čte, velice jsem si čtení užila!

Lailinka
22.02.2016

Mně knížka naprosto nadchla druhý díl se mi líbil snad mnohem více než první.

MíšaK.
23.12.2015 4 z 5

Musím říct, že opravdu byl druhý díl lepší než první. Ty nostalgické vzpomínky a vůbec všechno. Susanne jsem hodně litovala a nemohla jsem uvěřit, že toto vše proběhlo za pouhý týden. Líbili se mi také občasné střídání pohledů a pohledy do minulosti.

Javajka
13.11.2015 3 z 5

Tato kniha se mi líbila více než první díl. Hrozně ráda jsem ji četla a představovala si příběh, ale není to pro mě ten typ knihy, do kterého se prostě "zamiluji".

šipulka
01.11.2015 5 z 5

Oba dva díly jsou strašně dobré. Jenom škoda, že Susana zemřela.

acupoflucy
24.09.2015 5 z 5

Druhý díl byl snad lepší než první. :)

M.C
16.08.2015 3 z 5

Hned na začátek jsem se samozřejmě musela přehmátnout a přečetl si hned druhý díl :D No nakonec jsem se vrátila k první a nakonec přečetla i třetí. Opravdu si myslím, že kniha je dobrá a je hlavně pro holky co mají rády přeslazené a vtipné romány, jako jsem já :)

adelne12
02.08.2015 4 z 5

I přesto , že jsem první díl z této trilogie nečetla , vůbec mi to nevadilo :-D Knihu jsem přečetla za ani ne 2 dny a velmi se mi líbila , určitě si přečtu jak první tak i poslední díl. :-) Davám rozhodně palec nahoru a doporučuji.

stepka3765
08.07.2015 5 z 5

Super jako díl předtím :)

Pedruska01
18.08.2014 5 z 5

Sussany mi bylo samozřejmě moc líto, skvělý člověk se smutným osudem, ale trochu mě rušilo to věčné se zmiňování. Nečekala bych, že se k ní tahle zachoval Konrád, vždyť už to vypadlo nadějně! Každopádně náš trojúhelník mě rozsekal na konci, kdy proběhla líbačka s Jerem a Konrád vyvalený vočiska! :D Jinak moc hezká knížka, super postavy, děj, vývoj. Čte se až moc rychle, což je u hezkých knih škoda :)

009Ivana
08.05.2014 4 z 5

Když jsem přečetla první hned jsem si říkal musím mít další a ani tenhle díl nezklamal a pobavila jsem se :)

Nikolka001
18.09.2013 4 z 5

Druhý díl léta byl určitě lepší než první. Od knihy jsem moc neočekávala, takže mě mile přakvapila. Četla se jedním dechem. Určitě si přečtu i třetí díl, který má letos vyjít.

kleria
29.08.2013 4 z 5

Druhý díl nebyl špatný, ale první díl byl lepší, důvod je takový že se příběh odehrával celé léto. V druhém díle to byl pouhý týden, což mi celkem vadilo, ale i tak bylo to čtivý, a hrozně jsem chtěla aby se dal dohromady Belly a Jeremiáš :DD. Druhý díl můžu taky jenom doporučit!! :)