Pád

Pád https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181318/bmid_pad-65f4768577a25.jpg 4 675 118

Bez dechu série

Když Gabe Hamilton spatřil Miu Crestwellovou na galavečírku při příležitosti otevření jeho nejnovějšího hotelu, okamžitě věděl, že za to, po čem touží, skončí v pekle. Mia je přece mladší sestřička jeho nejlepšího přítele, jež vyrostla v překrásnou ženu. A Gabe čekal už tak dlouho. Mia o Gabeovi sní už od doby, kdy se coby dospívající dívka zamilovala do nejlepšího kamaráda svého bratra. Co na tom, že je Gabe o čtrnáct let starší? Mia ví, že je naprosto mimo jeho ligu, ale přesto ji přitahuje stále víc. Nyní je dospělá a nemá sebemenší důvod, proč své nejtajnější touhy neuskutečnit. Gabe ji vtáhne do svého provokativního světa a Mia si uvědomí, že mnoho neví ani o něm, ani o tom, jak vzrušující jeho požadavky mohou být. Jejich vztah je intenzivní a vášnivý, ale ve chvíli, kdy překročí hranici dělící tajný poměr od něčeho mnohem hlubšího, hrozí, že se jejich tajemství dostane na veřejnost – zradou mnohem intimnější, než si oba kdy dokázali představit.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Rush , 2013

marcela6183
07.06.2015 3 z 5

S trilogiemi mocných mužů a závislých žen se nějak roztrhl pytel, nemáte ten pocit?
Má to emocionálně silná místa, kterým bych se nebála nasolit i pětku. A pak to sjede k totálnímu přeskočení tří stránek. Trochu škoda. Dějově neurazí, nepoučí, neuškodí. Pointa? Pro mne jinde než na konci knihy. Tři s odřenýma ušima, nejde dát 2,75? ;-)
Ořezala bych na polovinou, celou sérii Breathless vydala v jednom - a fakt by to byl trhák!

gossipavlina
29.03.2015 2 z 5

Sex, sex, do toho těžko uvěřitelná story a pak zase sex.
Při čtení v nás hlavní postavy vyvolávají nějaké emoce, dost často máme pocit, že by zasloužily praštit něčím po hlavě, V tomto případě by to spíš potřebovala autorka.
Je mi líto, ale to co se povedlo Padesáti odstínům šedi, se nemůže povést nikomu dalšímu, pokud bude odstíny kopírovat.
Erotické romány občas čtu, když potřebuji oddech, vypnout, odpočinout si. Některé mě bavily více, některé méně. Občas se k těm zajímavějším vracím. Ale k Pádu se vracet určitě nehodlám. Kýžený odpočinek jsem u něj nenašla.
Styl autorky se mi líbil. Ale ten vymyšlený příběh byl fakt trapný. No a ten konec, jj, happy and musí být. Ale všeho moc škodí a nic se nemá přehánět.

Nel-ly
25.03.2015 2 z 5

Příběhově vlastně mnohem zajímavější než známější erotické romány. Problém je, že je to zbytečně moc roztahané, autorka příliš popisuje (tak nějak všechno) a ten konec... :-D já vím, Amerika, Vánoce, chápu, ale nezkousnu. Takže 50/50.

jitka7
24.03.2015 4 z 5

Jediné, co mě na téhle knize bavilo byl Gabe

maca5449
21.03.2015 2 z 5

Hmmm. Vždy po 10 stranách jsem měla chuť knihu odložit, ale pak jsem si řekla, že jí dám ještě šanci a takhle to bylo až do konce. Chvílema jsem se vážně styděla za to, že čtu takovou kravinu, ale z nějakého nepochopiteného důvodu jsem knihu dočetla a docela by mě zajmalo pokračování.

petrulka
15.03.2015 2 z 5

Péčko, no...bez zápletky..tak nějak nemám víc, co k tomu napsat. Padesátky dovedené k dokonalosti navýšením počtu dominantních alfasamců, jejichž nově objevené přítelkyně jsou osůbky s bolem na duši, kterým dělá moc dobře, že se o ně někdo postará, oblékne je a nakrmí. Naivní pohádka, ale ne tak hrozně napsaná jako Padesát odstínů

Lenka.Vílka
13.03.2015 2 z 5

Vzdy kdyz zacinam cist novou serii v zanru eroticky roman, zajimaji me nasledne veci, protoze se to objevuje v kazde tehle knize: co ma on za problem z minulosti, pripadne co ma ona za problem z minulosti. Je to schema, ktere je tam pokazde a ja nebudu tvrdit, ze me to vadi. Pokud je kniha dobre napsana, tak ji doctu (a tuhle jsem docetla bez muceni) a potom se uvidi, jak to bude s dalsim dilem (v tomhle pripade jsem se rozhodla pro pokracovani).

Hned na zacatku se do toho skoci a uz v podstate nevyskoci. To nebylo spatne. Jenom mi vadila jedna vec: Caroline mi neprisla jako slepice, ale vadilo, co rekla Mie hned na zacatku. V dobe, kdy ctenar o hl. hrdinech nevi vubec nic (krom toho, ja ji strasne chci, ja ho nejspis taky strasne chci), ona prohlasi: vypada dobre, je bohaty, neni tedy o cem premyslet. I kdyz...co by si s tim chudakem holka pocala, kdyby byl osklivy a jeste k tomu chudy, ze? Ale celkove v pohode :-)

lucie0942
13.03.2015 5 z 5

Tak z této knihy jsem byla opravdu nadšená. Ze začátku jsem se obávala zdejších komentářů,že je kniha napodobenina Padesáti odstínů šedi, které opravdu nemusím,ale skutečnost je jiná. Ty dvě knihy nelze nijak srovnávat.
Dějová linie sama o sobě není nijak rozvětvená,ale obsah to vše vynahradí.Hlavní hrdinové sympatičtí a ano, šuká ( pardon,jinak se to napsat nedá) se skoro na každé druhé stránce,ale o tom mají erotické romány být, ne? Závěr je samozřejmě předvídatelný,ale rozhodně mě uspokojil. Za mě určitě ANO a jdu na další díl.

malazluta
29.01.2015 4 z 5

Byť je téma této knihy hodně podobné u Padesáti odstínů šedi (a tuto sérii opravdu nemusím), tak se mi tento příběh docela líbil.

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

Podobné téma jako u Padesáti odstínů, ale já to mám ráda. Takže za mě určitě ano. :)

EvaSupovic
12.01.2015 5 z 5

Každý má svůj názor :-) Mně se tahle série líbila, i když to není žádné filozofování, drama, výpravné nebo podle skutečnosti......pro mně osobně to znamená odpočinek u knížky, která mně rozhodně bavila :-) Teda všechny ze série :-)))))

blanickaa1
08.01.2015 1 z 5

Ty jooo! Co to jako je? Tohle je dalších padesát odstínů? Nevím kdo od koho to okopíroval a je mi to i úplně jedno. Tohle je špatný porno v knižní podobě, nehoráznej brak. Konec je taky nehorázný klišé. Z této knihy se budu asi vzpamatovávat ještě dlouho.

knihomol 61
26.12.2014 5 z 5

Četla jsem již více těchto typů románů a řekla bych,že Padesát odstínů... bylo horší,tady byl alespoň trochu děj. Ale je to oddechovka,časem se dostanu i k dalším dílům,ale zase to vložím mezi nějakou detektivku. I takovéto knihy jsou občas potřeba,aby člověk úplně vypnul. Za mě doporučuji.

FreshPatty
14.12.2014 5 z 5

Za mne jednoznačně pět hvězdiček. Knihu doporučuji zcela jistě přečíst! Ráda se k ní znovu vrátím.

narisa
28.08.2014 4 z 5

Zajímavá kniha, pěkný příběh, ale něco mi v něm chybělo. Více se mi líbily ostatní díly série. Ale Gabe byl super :)

dreana
20.08.2014

Super kniha otevírající pro mě skvělou sérii, kvalitou u 50 odsínu a Cross trilogy.

Pakuna
16.08.2014 2 z 5

V rámci žánru je to spíše lepší průměr.
Mia byla naivní a hloupoučká, o tom jejím milovníkovi se radši nezmiňuji.

Kniha mne nijak nezaujala, určitě na ni hned zapomenu. Nedoporučuji.

Beni
02.08.2014 5 z 5

Krásná kniha startující novou sérii :-) Strašně moc jsem si tyto dva hlavní hrdiny oblíbila :-)

Lennji
21.07.2014 3 z 5

Hezké a příjemné čtení, jen nic překvapivého, stejná trilogie jako Odstíny..Na odreagování dobré :-)

Kath
19.07.2014 5 z 5

Pád se mi líbil ze všech tří knih nejvíce. Asi to bude tím, že jsem si nejvíce oblíbila Gabea a Miu.

erotika

Maya Banks