Láska v nebezpečí

Láska v nebezpečí
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212397/mid_laska-v-nebezpeci-212397.jpg 4 285 285

Bevelstoke série

Když se Olivia Bevelstokeová doslechne, že její nový soused možná zavraždil svou snoubenku, ani na okamžik tomu nevěří. Z okna svého pokoje, pečlivě ukrytá za záclonou, pozoruje podivína naproti a čeká… a objevuje nanejvýš zajímavého muže, který má určitě něco za lubem.

zinon
24.06.2018 3 z 5

Uff, tak jsem v rozpacích. Knížky od této autorky mám ráda...ale toto? Humor za každou cenu snad úplně v každé větě....to pak ty skutečně vtipné chvíle ani nevyniknou a ani se nezasměji. Znáte takové ty lidi, co se snaží být vtipní za každou cenu a snaží se vám vymluvit díru do hlavy? Tak takto jsem si při čtení připadala. Takhle prosím neee!

nani_nka
24.08.2017 5 z 5

Moja najobľúbenejšia od Julie Quinn, ku ktorej sa veľmi rada vždy vrátim. Vzájomné popichovanie hlavných hrdinov, vtipné dialógy, rozhovory Olivie a Harryho z okna do okna či spoločné čítanie knihy sú dôvody, prečo túto knihu každej milovníčke romantiky odporúčam :)

katkaq
02.08.2017 3 z 5

O něco slabší než první díl. Ale i tak se mi knížka líbila. Stejně jako u ostatních...ty dialogy...u nich se člověk prostě musí smát od ucha k uchu.
Kdyby se mnou si začal povídat někdo s okna do okna...
Líbilo se mi, jak Harry začal Olivii sledovat kvůli princi a nakonec se na něj začal žárlit.
Romanťárna na oddech.

PomněnkaPrvní
28.06.2017

Místy vtipné, místy nudné. Ale ten konec fakt neměl chybu!! :)

PerlaZP
09.06.2017 4 z 5

První knížka této série se mi velice líbila a četla jsem ji několikrát, takže už je chudinka úplně celá opotřebovaná…
Tato knížka také nebyla špatná a docela jsem se i při čtení bavila, ale na Tajné deníky prostě neměla. Některé kapitoly jsem dokonce chtěla i přeskočit, ale nakonec jsem ji přečetla celou…
Nejvíce se mi, asi líbily rozhovory z okna do okna, napětí v rezidenci velvyslance a žádost o ruku, také neměla chybu…
Knížka si určitě zaslouží čtyři hvězdičky, i když jsem občas měla smíšené pocity...

vikimi
03.03.2017 5 z 5

Dobrý příběh, dobrý konec. Nesmíte od toho čekat kdovíco a u knížky si skvěle odpočinete :)

kkeisha
16.08.2016 5 z 5

Zo zaciatku som mala problem sa zacitat, ale ked sa Olivia s Harrym zacali stretavat a podpichovat sa nemohla som sa od knihy odtrhnut. Vtipne dialogy striedal moj prihlupli usmev. Taka dobra oddychovka. Akurat ta zapletka s princom mohla byt viac premyslena.

havrmoni
02.08.2016 5 z 5

Pokud jsem se rozplývala nad prvním dílem,tak tady jsem už asi rozplzlá a slintnám blahem. Krásná romantika a vtipné dialogy. Fakt jsem se bavila.

Kamiliana
03.04.2016 5 z 5

Tak tohle bude jedna z mých nejoblíbenějších knih autorky. Velice jsem ocenila vtipné dialogy a lehkost, s jakou příběh plyne. Naprosto jsem chápala, jak se dva odlišní lidé nejprve nesnesou, aby vzápětí přístup přehodnotili. Quinnovou velmi obdivuji za to, jak dokáže vystihnout tehdejší dobu a společenská pravidla.

ariel platto
27.01.2016 5 z 5

No páni...jsem naprosto unešená !
První růžovka, kde mi rozhovory a sbližování hlavních hrdinů zcela naplnili moje očekávání od tohoto žánru, aniž byly použity erotické scény, které mám jinak velice ráda a proto čtu tento druh literatury.

Karoli282
31.08.2015 4 z 5

Není to to nejlepší, co autorka napsala, ale pořád je to krásné čtení.

TaLu
26.08.2015 5 z 5

Opět jsem se s autorkou a jejími hrdiny skvěle bavila.
U jejích knih se mi stává, že se nejen usmívám, ale že se směji dokonce nahlas.
Ono si stačí představit nějakou popsanou situaci, nějaké to setkání v salonu.....a vnímat dialogy.
Díky za její knihy, vždyť komu někdy nechybí trocha té romantiky. A vtip je bonus. V jejích knihách je vždy.

zp87
28.03.2015 5 z 5

Myslím, že by si tato kniha zasloužila vyšší hodnocení. :) Přečetla jsem knihu během dvou dnů a čtení si neskutečně užívala. Opravdu jsem se hodně bavila.
Olivia i Harry jsou oba velmi sympatiční, vtipní, zajímaví a moc se k sobě hodí. Skvělý pár. S chutí bych pokračovala ve čtení jejich příběhu - i kdyby to byly běžné denní záležitosti.
Harry by pilně překládal, zatímco by po domě běhala "kupa jejich multilingvních dětiček" (jak si sám plánoval) - opravdu se mi velmi líbilo, že zde je hrdina inteligentní, vzdělaný muž, který se neštítí práce a má zaměstnání - které je navíc takové... poetické. Málokdy mi u knihy vadí, že zde chybí sluchový vjem, ale chtěla bych jej slyšet mluvit plynně francouzsky a rusky - už jen ta představa působí... poněkud dost smyslně... A co kdyby to bylo naživo?
Julia Quinn je jedna z mála autorek historických romancí, která do příběhu vkládá humor. A to opravdu poměrně dost. Dost na situace, kdy knihu čtete v MHD.
Jsem zvědavá na Olivii o nějaký ten čas dříve - v Tajných denících slečny Mirandy... tentokrát jsme začala druhým dílem, ale jsem přesvědčená, že nebudu zklamaná.

1v8na
11.11.2014 5 z 5

Příběh byl velmi pěkný, napínavý, dobrodružný a romantický. Moc se mi líbil. I když v poslední době na čtení knih nemám moc času, tahle však byla výborná a velmi mne zaujala. Zajímalo by mě, zda Quinnová napíše knihu i o Winstonovi, dvojčeti Olivie.

miruska1
14.01.2014 5 z 5

Kniha sa mi pačila. Je čtiva,Prve dve tretiny su sice slabšie ale zaver bol fakt dobry.

věra
06.01.2014 5 z 5

Výborná....JQ umí pobavit.

machrus
01.01.2014 4 z 5

Dobře se četla.Musím přiznat, že u dialogů Harryho a Olivie jsem se fakt byvila a smála.Byla to jedna z lepších od Quinn.

Mikeila
20.12.2013 5 z 5

Knížka byla nejlepší, co jsem četla od Julie, byla velice poutavá a taky dost vtipná, moc jsem si její čtení užívala.

mikika
25.06.2013 5 z 5

konečně zas jedna z těch lepších Quinnových, plná vtipu. takové jsou super!

jaja10
30.08.2012 5 z 5

Kniha byla romantická a vtipná. Bylo milé číst, jak se rozvijí vzath mezi hlavními hrdiny.....