Deset důvodů, proč tě miluji

Deset důvodů, proč tě miluji https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131012/bmid_deset-duvodu-proc-te-miluji-ESg-131012.jpg 4 267 44

Bevelstoke série

< 3. díl

Na lady Annabel má políčeno lord Newbury. Byl by to prý oboustranně výhodný sňatek, ona by mu dala vytouženého dědice, on by se postaral o její početnou rodinu, kterou náhle zesnuvší otec zanechal zcela bez prostředků. Jenomže lordu Newburymu je nejméně sedmdesát pět a je to hulvát a surovec. Beztak složitou situaci ještě zkomplikuje setkání s pohledným Sebastianem, mimochodem lordovým nenáviděným synovcem…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Ten Things I Love About You , 2010

malazluta
14.06.2019 4 z 5

Povedená kniha od oblíbené autorky.

ariel platto
04.12.2018 2 z 5

Z jistých scén se mi doslova zvedal žaludek. Jedná se samozřejmě o negativní postavu v knize. Takže jsem se při čtení stěží mohla odreagovat. Náladu mi spravila až na konci babička. Taky tam po týdnu známosti od hlavního hrdiny, bylo strašně moc vyznání nesmrtelné lásky, což bylo mně tak málo uvěřitelné, jako kde se to zrodilo. Z těch několika úsměvů, vět...?!

nani_nka
23.11.2017 3 z 5

Predchádzajúci diel tejto série bol absolútne úžasný a Sebastiana s jeho dramatickým prednesom som si hneď zamilovala. No potom prišla táto časť a pre mňa ničím nezaujímava hlavná hrdinka Annabel a zlý príbeh bol na svete. Neviem si to vysvetliť, keďže Quinn písať naozaj vie.

katkaq
02.08.2017 2 z 5

Jednou a dost. Chtěla jsem si tuhle knížku přečíst, protože jsem četla první dvě ze série, ale nezaujala mě. Julia má navíc.

LimedkaMikki
01.07.2017 3 z 5

Pokud si chci přečíst román z "historie anglie", je Julia prakticky sázka na jistotu. Dílo patří k jejím slabším kouskům, oproti jiným jejím knihám, tak znovu bych si to nepřečetla, ale i tak to bylo příjemná kniha.

PerlaZP
09.06.2017 4 z 5

Na tuto knížku jsem byla docela zvědavá, protože jsem na ni skoro všude, četla hlavně klady. Tak trochu jsem doufala, že by se mohla podobat knížce Tajné deníky, která u mě, jasně vede, ale zatím se u mě, nic nezměnilo – pořád mám nejraději Tajné deníky…
Malé plus si určitě zaslouží i jména Sebastian a Annabel. Škoda, že se ve všech knížkách mluví, jenom o Olivii – Miranda úplně zmizela z děje, i když byla, jako Oliviina sestra…
Knížce dávám čtyři hvězdičky...

vikimi
09.03.2017 4 z 5

Namet byl dobry a ctivy, ale zase mi prislo, ze byl konec zase hodne uspechany, ale jako vzdy oddechove pocteni!

Percabethka
20.01.2017 odpad!

Je to vážně hrozná blbost. NEČTĚTE!!
Dostala jsem se k části na vřesovišti, ale dál se to vážně nedalo... Měl mě zarazit už ten název. Romantické knížky normálně nečtu – nemám je ráda – a tohle mi mínění o nich ještě snížilo...

mac.martina
08.12.2016 5 z 5

Pěkná knížka, nemohla jsem se od ní skoro odtrhnout jak mě zaujala. Knížky od této autorky mám moc ráda :-)

havrmoni
02.08.2016 5 z 5

Nádhera jako předchozí díly,nenáročná krásná romantika. Kamiliana to vyjádřila i za mě není co dodat.

Kamiliana
03.04.2016 4 z 5

Vtipné, lehké dialogy. A umně vylíčeno, jakou dá práci se vyznat ve společnosti, když nejste z Londýna. Annabel mi bylo upřímně líto, úplně jsem cítila její zmatek i nechuť do tajů společenské smetánky pronikat.

evca7271
20.10.2015 3 z 5

Moc se mi libila

evca7271
20.10.2015 3 z 5

Moc se me kniha libila

TaLu
26.08.2015 5 z 5

Kniha měla trochu pomalejší tempo, než na jaké jsem od autorky zvyklá, ale právě díky tomu volnějšímu rytmu snad ještě více vyniklo to, proč autorku považuji za jednu z nejlepších v oblasti romantické literatury.
Příběh dívky, která nemá tak moc na výběr, když jejími vdavkami má dojít k finanční záchraně rodiny, mi přišel opravdu zajímavý. Navíc tady se včas objeví někdo, kdo tento osud, jež potkal v té době ( ve skutečnosti) určitě mnohou ženu, změní.
Ano, jde o romantickou literaturu, ale jak už jsem psala v souvislosti s touto autorkou na mnoha jiných místech, jde o skvěle odvyprávěný příběh, kde se v těch slovech jako stříbrná nitka stále objevuje úžasný, milý a lidský humor.

jaja1989
17.04.2015 2 z 5

Myslím, že jsem ji četla jen kvůli předchozím dílům, abych vědela jak to dopadne s hlavní mužskou postavou Sebastianem.

1v8na
17.12.2014 5 z 5

příběh byl fantastický!! Moc se mi líbil a bavil mě! stál opravdu za to.

BlueIvy
30.08.2014 3 z 5

Toto nie je stará dobrá Julia. Kniha mala na môj vkus veľmi pomalé tempo. No epilóg je krásnou ukážkou lásky. Kiežby sa takto vedel vyjadrovať každý chlap :)

miruska1
17.01.2014 5 z 5

jednoduche ale veľmi pekne,aspoň mne sa to pačilo

Charley
22.11.2013 5 z 5

Jak to ta Quinnová dělá, její příběhy prostě mají svůj vlastní život. Dokáže s naprostou lehkostí a přirozeností stvořil romantický příběh s velmi vtipnými situacemi a rozhovory. Například u téhle knihy jsem se neubránila v poslední třetině několikanásobnému smíchu. Tak například celá ta poslední večere, jak Sebastian seděl vedle hluché paní byla naprosto úžasná a taky, když mluvil s Olivií, že se na ni dívá nosem...no prostě v tom kontextu je to naprosto úžasná replika :D Jak jsem jednou už napsala, tahle kniha byla zase ukázka Juliina umění :) Doporučuju.

marijko
19.09.2013 5 z 5

Na rozdíl od všech těchto hodnocení se přikláním k úplně opačnému - myslím, že v dnešní době je romantické čtení určitě balzámem na duši: je tu zloduch, hrdina na bílém koni, krásná dívka s ženskými tvary, pletichaření i krásný konec. Určitě ji hodnotím jako tu lepší. Kdo se rozhoduje, nebojte se ji číst.