Bennett Mafia: Zakázaná láska

Bennett Mafia: Zakázaná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427693/bmid_bennett-mafia-zakazana-laska-qMT-427693.jpg 4 552 136

Když Riley studovala na soukromé internátní škole, její spolubydlící byla Brooke Bennettová – samotářská dívka, které se každý bál. Ve chvíli, kdy Riley zjistí, že Brooke patří do mafiánské rodiny Bennettů a její nejstarší bratr je zabit, poprvé skutečně okusí, jak nebezpečný je doopravdy svět její nové kamarádky. O čtrnáct let později si Riley při sledování televize všimne, že je Brooke pohřešovaná, a ještě ten den je unesena Kaiem Bennettem, starším bratrem Brooke a hlavou rodiny. Kai tuší, že by mohla vědět, kde se jeho sestra nachází, ale čím déle je Riley vězněna, tím více jejich vzájemná přitažlivost roste. Jakmile se ji společně vydají hledat, začíná být zřejmé, že Brooke není tak docela pohřešovaná a má své vlastní důvody, proč Riley zatáhla do svého příběhu. Kai a Riley mezitím společně pracují na odstranění jeho nepřátel a potlačení jejích vnitřních démonů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bennett Mafia , 2019

ardeas
11.06.2022 3 z 5

(SPOILER) Táto kniha je u mňa dosť rozporuplna. Na jednu stranu ju žeriem, čo do námetu a hlavne toho, ze Kai bol mafián so všetkou parádou. Bol to taký temný rytier a to ma zaujalo. Na druhej strane by bolo dobre aj čítať knihu z jeho pohladu, ktorý by bol vecnejsi, pretoze hlavná hrdinka s tou jej bipolarnou poruchou ma unavovala. Jej som to velmi nezrala. Proste niekedy je menej viac.
Plus konečne jedna z mála kníh, kde prvé vyslovene "Milujem ta" (resp. milujes ma) nebolo take pateticke ale malo smrc aky som dlhooo nezazila.

Michaela1234
10.06.2022 4 z 5

Krásný příběh, děj mě vtáhl a četla jsem jedním dechem. Kniha se mi moc líbila.

Nikyna8
13.05.2022 5 z 5

Nádherná knížka od které jsem se nemohla utrhnout, napětí láska … Silný příběh z mafianského prostředí,opravdu doporučuji přečíst.

Lucika002
28.04.2022 5 z 5

Zakázanou lásku jsem četla dvakrát s ročním rozdílem, napodruhé ve mně zanechala ještě silnější pocity. Do knihy jsem se vžila neskutečným způsobem, až samotnou mě to překvapuje. Zasloužila by si deset hvězdiček.

Slunečnice322
09.04.2022 5 z 5

Super příběh! Miluji spojení akce a lásky. Silný příběh a nekonečná láska. Doporučuji!

petraLI
08.03.2022 5 z 5

To se povedlo. Za mě velmi poutavě napsáno. Autorka umí zaujmout, všechny postavy jsou mi sympatické. Nechybí vtip, erotika, drama, takže doporučuji.

Ralemo
01.03.2022 5 z 5

Za mě, velice povedená kniha, nešlo se odtrhnout. Děj měl neustále nějaký zvrat, zápletku, drama. Příběh je docela napínavý, je ze začátku těžší se v něm zorientovat. Každopádně to stojí za to. Zajímavé prostředí mafiánských rodin.

Riley i Kai mi ihned padli do noty, Kai i přes to všechno co udělal mi nepřišel pořád jako záporák, asi tím jak se hezky choval k Riley a snažil se ji chránit.

Každopádně knížka se řadí mezi moje oblíbené a určitě stojí za přečtení! :)

kalimaskry
20.01.2022 4 z 5

Moje první kniha po porodu, oddychová, lehká na čtení, červená knihovna :)

Ms.Floyd
03.01.2022 2 z 5

(SPOILER) Díky sérii Mount trilogy od Meghan March jsem se nechala nalákat na "mafiánskou" tematiku a tím pádem jsem se nemohla vynechat ani knížku Bennett Mafia. I přes super kladná hodnocení já musím za sebe zkonstatovat, že jsem byla opravdu hodně zklamaná. Strašně překombinovaný děj, nesmyslné dialogy někdy jsem nepochopila, kdo co vlastně říká, v ději bylo hodně vaty, přeskakovala jsem. Hlavní postava Riley snad trpěla rozdvojenou osobností - X stránek popisu, jak se bojí Kaie Bennetta, a pak o tři řádky níž o něm má "vlhký sny" a jen z pohledu na něj je úplně v rauši, prostě z extrému do extrému. Kai mi byl celkem sympatický, tedy až na úplný závěr knihy. Od úplného začátku z jeho postavy doslova "kape", jak je do Riley zblázněný a na konci, aby autorka děj trochu "zdramatizovala", tak ji odežene, aby se následně stalo to, co se stalo? Posledních pár kapitol si autorka mohla odpustit, za mě už byly prostě navíc.
Takže za mě dvě hvězdy a ke knize ani k autorce už se nevrátím.

TerryDee
26.12.2021 4 z 5

Další kniha z mafiánského prostředí (předchozí Ukradený polibek), které si nebralo žádné servítky. Tohle bylo opravdu nemilosrdné a nesmlouvavé místo. A tomu všemu vládl Kai. A ten byl krutopřísný, neboť nestačíte sledovat, jak měl vše dopředu promyšlené a vždy měl nějaký plán (bylo těžké ho nachytat). Naproti tomu Riley byla chodící pohroma. Nějak jsem jí nepřišla na chuť a chvílemi byla na pěst.
Takže když to zhodnotíme, tak tu máme akční a romanticko-erotickou knihu, která je místy trochu zmatená a dialogy občas nedávaly smysl, ale jinak to není vůbec špatný.

Raislin
23.12.2021 5 z 5

Krásná "pohádka" z mafiánského prostředí. Kniha se dobře čte. Rozhodně stojí za přečtení!

badliar_id
18.12.2021 3 z 5

"There was this fight, this dance between us. Good versus evil—but I wasn't perfect, and Kai wasn't evil. He just did evil things."

"You deserve the goddamn moon and stars and all the cheesy lines in the world because it's true. You are my goodness. My redemption. My lifeline."

***
Moje první mafiánská kniha a bylo to fajn. Začala jsem jí číst na začátku listopadu, ale pak jsem se nějak sekla.
První část knihy byla skvělá. Bavilo mě to napětí a hašteření mezi Riley a Kaiem, a celkově celá rodina Bennettů. Furt se tam něco dělo a já nedokázala přestat číst, ale pak přišla druhá část knihy a já se začínala nudit. Pořád se tam něco dělo, ale už to bylo takový mehh.. Takže až teď jsem se k tomu zase dokopala, haha :D..
Postavy byly docela fajn. Nepřirostly mi k srdci, ale ukradený mi taky nebyly.
Pár věcí nedoválo smysl, ale jinak si myslím, že to celkem ušlo..
Konec byl typický klišé, takže nečekejte nějakou originalitu. Epilog u mě získává plusové body.. Fakt jsem ráda, že jsem to dočetla, protože ta druhá část byla nekonečná :D..

KarolínaKájink
10.12.2021 5 z 5

Úžasná kniha, moc se mi líbila. Nemohla jsem ji odložit. Rozhodně doporučuji. Furt se tam něco děje a moc se neřeší pocity.

Toledo
09.12.2021 5 z 5

Tak to byla lahůdka ! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, to mafiánské prostředí mě prostě baví. Za mě plný počet hvězd a budu doufat v další podobně vyvedené kousky :)

peta88
29.10.2021 5 z 5

Tak z téhle knížky jsem si sedla na zadek!
Určitě se zařadí mezi mé nejoblíbenější! Začala jsem ji číst a nepřestala jsem, dokud ji nedočetla v šest ráno. Nechybělo tam naprosto nic. Kdo má rád romantiku, ať se do ní pustí, určitě nebude litovat.

kacenka6144
15.10.2021 4 z 5

Nevím, jak přesně popsat svoje pocity po dočtení téhle knížky. Téma zajímavé, ale myslím, že by to asi takhle nefungovalo.

pollyn
30.08.2021 4 z 5

Tyo to bylo dobrý! Tohle je zase jedna z knih, která neodpovídá názvu, obálce ani žánru. Bylo to napínavý, srdceryvný a mělo to silnou hrdinku. Ale jednu hvězdičku musím ubrat za Keie. Ne všechny zločiny musel vždycky vysvětlit nebo dělat jen na oko. Ubíralo mu to zajímavosti, měkkota :)

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Tohle byla bomba...přesně pro mě!!Ležela mi na poličce zbytečně dlouho...Romány o mafii mám strašně ráda..navíc tam nechyběla nenávist,ze které se časem stala láska...Bylo to napínavé,žhavé a vzrušující..nemohla jsem se od ní odtrhnout..líbilo se mi jak postupem času vyšla všechna tajemství na povrch..

ElaMi
05.08.2021 4 z 5

Kniha ma veľmi bavila. Príbeh premyslený s maličkými detailmi, takže prečítanú som ju mala skoro okamžite. A to že je to mafiánske prostredie je za mňa veľké plus. Taká príjemná oddychovka, ktorá viete ako dopadne ale aj tak vás kniha stále drží v napätí.

Laf
11.07.2021 5 z 5

Kniha mne překvapila. Neměla jsem nějaká vysoká očekávání, ale nakonec se mi líbila a četla se skoro sama. Je to napínavá kniha plná intrik a plánů. Za přečtení to stojí. Doporučuji :)

mafie láska rodina

Tijan (p)