Něco jako láska

Něco jako láska https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436380/bmid_neco-jako-laska-XXW-436380.jpg 4 199 57

Bell Harbor série

Sadie Turnerová dokáže uspořádat a zorganizovat téměř všechno – kromě vlastního života. Aby se zotavila z rozvodu a oddechla si od arogantního exmanžela, naplánuje si s dětmi dovolenou u příbuzných v domě u jezera. Těší se na lenošení bez mužů, ale její teta Dody má úplně jiné představy! Po pláži pravidelně běhá urostlý mladík a tetička si vezme do hlavy, že by se posmutnělá neteř měla trochu pobavit. Kdo by pohlednému Desmondovi odolal? Sadie se statečně brání, jenomže mladý lékař je nejen zdvořilý a milý, ale navíc si skvěle rozumí s oběma dětmi. Že by dokonalí princové přece jen existovali?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

Crazy Little Thing , 2012

barusak1
05.04.2019 4 z 5

Příjemná oddechovka

prcek19
27.03.2019 4 z 5

Příjemná oddechovka, což je přesně to, co jsem od knihy očekávala

Eorin
26.02.2019 1 z 5

Upřímně, neprokousala jsem se začátkem, ačkoliv jsem se vážně snažila. Vzdala jsem to ani ne v první třetině knihy, protože jsem se rozhodla, že nebudu ztrácet čas takovým brakem.
Už jen ten styl, kterým je to psané, mě odrazoval. Hrdinka je velmi prostoduchá, typická panička s SUV (tohle o tom autě je psané na každé druhé straně, to kdybychom náhodou zapomněli, že je paní zazobaná) a ty strašlivé výlevy a nelogické dialogy..
Chtěla jsem pohodové čtení na odreagování v autobuse cestou z práce, ale tohle mě víc vytáčelo, než uklidňovalo, takže odloženo a vracet se k tomu rozhodně nebudu.

Denčaa
12.12.2018 4 z 5

Úplně velká očekávání jsem do této knihy neměla. Ale už po prvních pár stránkách jsem se přistihla, že si čtení užívám a kniha mě baví. Asi za to mohl i úžasný humor, kterým je celá kniha protkaná. Hlavní hrdinka má opravdu zábavné myšlenkové pochody a přistihla jsem se, že se u knihy i pochechtávám. Nejdříve to vypadalo, že se autorka bude hodně zabývat popisy míst a krásami přírody, ale naštěstí od toho upustila. Nevím jak u vás, ale mě docela v ději ruší půl stránkový popis travnaté louky apod. Byť jde o červenou knihovnu jak vyšitou, dokázala jsem si představit, že by se tento příběh stal. Hlavní hrdinka řeší problémy, které by mohla řešit rozvedená žena s dětmi, i ta co si nachází novou cestu k muži. Za mě edice "Srdcovek" zatím rozhodně bodují.

alva1
16.11.2018 3 z 5

Úsměvné čtení.

Kačík
29.10.2018 4 z 5

Příjemné oddychove čtení. Kniha se dobře četla a vylepšila mi špatnou náladu.

mourek-veronika
07.09.2018 3 z 5

Něco jako láska je pohodové letní čtení, které se skvěle hodí pro válení se na pláži nebo doma na zahradě. Sledujeme tu příběh Sadie, která se po nepříjemném rozvodu rozhodne strávit se svými dětmi nějaký čas na venkově u své trochu svérázné tety a dvou rozverných bratranců. Takhle to zní jako celkem klišoidní úvod do laciné, bezduché romance, ale vůbec to tak není.

Všichni čtyři mi hned přirostli k srdci a moc mě bavilo sledovat všechno, co za těch pár měsíců zažili. Na rozdíl od většiny podobných knížek tady nejde jen o hledání lásky pro Sadie, ale najdeme tu mnoho nejrůznějších radostí i strastí celé její rodiny, které se mohou přihodit každému z nás. Tahle uvěřitelnost je jedna z věcí, která mě na knížce mile překvapila. Samozřejmě se nakonec téměř všechny problémy vyřeší a my se můžeme těšit na happyend, ale od letních příběhů se to zkrátka očekává a v tomto případě mi to vůbec nevadilo :)

bagel
03.09.2018 3 z 5

Hodně nenáročné oddychové čtení.

katst
28.07.2018 4 z 5

To správné letní, dovolenkové čtení. Oddychová, romantická knížka, která je dokonce i mile vtipná. Četla se "sama" :-)

PaníColumbová
26.07.2018 3 z 5

Takové hezké, romantické, srandovní, napínavé a na můj vkus až moc "americké" :-)

alzbeta4340
26.07.2018 4 z 5

Podobných oddechovek pro ženy vychází poměrně dost. Tato se ale odlišuje celkem suchým humorem, který zase v romantickém čtení není úplně běžný. Jestli je nějaká kniha ideální čtení na dovolenou, pak je to Něco jako láska. Pobavíte se - a když ji náhodou zapomenete na pláži, tak se zase nic tak hrozného nestane :-).

AnickaGr
20.07.2018 4 z 5

Vtipná, oddychová letní romantika. Stojí za přečtení.

Leninkka
01.07.2018 3 z 5

Oddechvé čtení na léto. Kniha se čte velmi dobře a při některých pasážích jsem se dost nasmála :)

astra3
14.06.2018 4 z 5

Zábavná, vtipná romantika. Jen mě mrzí, že zatím nevyšly další knihy této autorky. Už se na ně těším. Doporučuji.

knihomolka_elka
12.06.2018 4 z 5

Knížka mě velice mile překvapila. Je psána s absolutní lehkostí díky čemuž se čte opravdu skvěle. Překvapilo mě, kolikrát jsem se u této knihy zasmála. Je to ideální knížka pro letní dovolenou.

JanaDor
07.06.2018 4 z 5

Musím uznat, že na tento žánr mě kniha skvěle bavila. Není to pecka, že bych na ni vzpomínala a často se k ní vracela. Ale dobře se četla, hodně jsem se u ní nasmála a měla jsem z ní prostě radost. To od oddechových knížek očekávám, takže super.

ivousekk
23.05.2018 4 z 5

Tak tohle je super oddechové čtení na léto. Velká dávka romantiky, trocha humoru, malinko napětí a štastný konec. I když víte od začátku, že ti dva skončí spolu, stejně si to přečtete, protože budete zvědaví, jak k tomu dojde, jaké budou ty "namlouvací tanečky" :)

láska pro ženy romantika

Tracy Brogan
americká, 1950
2018  73%Něco jako láska
2020  80%Přeju si... tebe!