Něco jako láska

Něco jako láska https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436380/bmid_neco-jako-laska-XXW-436380.jpg 4 199 57

Bell Harbor série

Sadie Turnerová dokáže uspořádat a zorganizovat téměř všechno – kromě vlastního života. Aby se zotavila z rozvodu a oddechla si od arogantního exmanžela, naplánuje si s dětmi dovolenou u příbuzných v domě u jezera. Těší se na lenošení bez mužů, ale její teta Dody má úplně jiné představy! Po pláži pravidelně běhá urostlý mladík a tetička si vezme do hlavy, že by se posmutnělá neteř měla trochu pobavit. Kdo by pohlednému Desmondovi odolal? Sadie se statečně brání, jenomže mladý lékař je nejen zdvořilý a milý, ale navíc si skvěle rozumí s oběma dětmi. Že by dokonalí princové přece jen existovali?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

Crazy Little Thing , 2012

FairyD.
29.04.2020 3 z 5

Taká typická oddychová kniha pri ktorej netreba veľa rozmýšľať. Nič prevratné sa tam nedeje ale aspoň sa človek usmeje. Jej detičky boli super.

pajuu
28.02.2020 3 z 5

Ponekud americke, ale celkove pohodova oddechovka. Hlavni hrdinka Sadie byla semtam jako zpovykana sestnactka, nicmene lidicky z Bell Harbor to hezky vyvazovali a pribeh svizne odsypal. Kniha ma prijemnou atmosferu, ktera vas vtahne.

Zomy
12.02.2020 4 z 5

Tohle je přesně ten typ knížky, která se vám dostane do rukou čirou náhodou a nic moc od ní nečekáte. A pak už se u čtení tak nějak uculujete a všechno je to děsně milé.
A přiznejme si, pokud bychom se ocitly v situaci hlavní hrdinky, tak rozhodně chceme potkat Dese :-)

aydam
25.01.2020 5 z 5

Je mi líto, že jsem opustil sympatické lidičky z Bell Harboru.
Nádherný vtipný milý příběh, který zahřeje a potěší v nevlídném počasí.

pip11
23.01.2020 4 z 5

Moc ráda se u knihy zasměju, a tato splnila mé očekávání. Je to zábavná a lehce čtivá oddechovka. Sice nedosahuje 5*, ale 4 už by to být mohly.

Vlaled
17.01.2020 1 z 5

Jsem u kapitoly 18 a nemám sílu číst dál. A to mám romantiku ráda.
P.S. Nakonec jsem to dočetla. A názor mám stále stejný. Nic moc.

princesse
14.01.2020 5 z 5

Skvělé čtení. Opravdu skvělá oddechovka a to přesně jsem očekávala. Potřebovala jsem odlehčení od krimithrillerů a těžších témat a tak trochu i odpoutání se od reality. Přesně to se mi splnilo do puntíku. Ráda si od této autorky opět něco přečtu. Ale ať se dívám jak se dívám, žádnou další knihu v češtině jsem neobjevila ... tak snad se brzy dočkám.

melonka
19.12.2019 4 z 5

Tento typ žánru běžně nečtu, ale hledala jsem "lehčí" knížku, u které se uvolním a zasměju. Neměla jsem od ní žádné očekávání a byla jsem spokojená. Romantická komedie, u které jsem si odpočinula, takže za mě doporučuju.

veruska388
23.10.2019

Kniha se mi líbila. Tato edice se čte jedním dechem. Oddychové čtení na jeden víkend. :)

aliisalounu
20.10.2019 4 z 5

Ze začátku jsem knihu musela trochu odkládat. Ale postupem času se mi příběh zalíbil a kniha se četla téměř sama. Moc příjemná oddychovka.

kac4
01.09.2019

Tato veselá, zamilovaná a oddechová knížka mne velmi překvapila. Většinou po těchto žánrech nesahám, ale tato mne obalem přitáhla jako magnet. Ideální čtení do slunných letních dní, když chcete jen tak vypnout a zrelaxovat u příjemného čtení. Sama jsem knihu přečetla za jeden víkend. Takže pokud máte chuť na trošku letní romantiky, tak knihu Něco jako láska mohu jen doporučit.

LadyHip
27.07.2019 4 z 5

Krásné lehké oddechové čtení, na pláž naprosto ideální. Příběh je jednoduchý, má to šmrnc, humor a happyend.

Nelička
17.06.2019 4 z 5

Knížku jsem přečetla za několik dní dovolené u moře. Je to fajn oddychovka. Hlavní hrdinka je na můj vkus trochu nemožná, paranoidní a z mužského hlavního hrdiny až moc "vodvařená". Ale to je asi o vkusu. Každopádně na lehátko k vodě je to ideální čtení.

marci137
13.06.2019 3 z 5

Vtipné na ní nic moc nebylo, vtípky byly poněkud trapnějšího rázu. Kniha je velmi oddechová, nemusí se u ní přemýšlet a proto se četla velmi jednoduše.
Hlavní hrdinka se chovala občas nevhodně a nevyrovnaně, ale sedělo mi to k ní.

krevetka79
29.05.2019 5 z 5

Vtipně a lehce napsaná oddechovka co pohladí na srdci i na duši ..... :-)

opatovak
06.05.2019 2 z 5

Popisy v knize mi přišly zbytečně zdlouhavé a hlavní postava poněkud naivní. Musím přiznat, že se mi kniha příliš nelíbila a ke konci už jsem zdlouhavé pasáže bez dialogů přeskakovala.

knihovnička007
26.04.2019 3 z 5

jo, tak tohle mne pobavilo :)
Pokud máte rádi romantické knihy a rádi se zasmějete, tuto opravdu doporučuji. Teta Dody, oba bratranci, Sadie a Des mne hodně bavili.
Jen doporučuji nečíst v MHD, protože spolucestující koukají docela divně... :)
Romanťárna, kdy se Sadie zamiluje na první dobrou a neopustí jí to (vyjma pár slabých chvilek) do konce knihy. Na jednu stranu Sadie miluje organizování, na druhou stranu roztomile nešikovná a nesamostatná. Občas jsem si říkala, jak dokázala vychovat dvě děti.
Příjemné letní čtení na oddech.

Bearl
14.04.2019 5 z 5

Velmi příjemné čtení, nechybí láska, humor, nutná dramatická zápletka a veselý, až fraškovitý závěr. Z mého pohledu zatím nejlepší Srdcovka.

DominaCZ
10.04.2019 1 z 5

Jedna hvězda za obálku. Obálky z týhle edice jsou luxusní.
No, takže...čtivý to je a padaj tam i hlášky. Např:
"Polehávám na pláži. Protože nastal soumrak a není tolik vidět, jsem i docela atraktivní."

Zabíjely to však hlášky, které se opakovaly celou dobu, a to například že při jeho spatření se "mi začaly kalhotky lepit v rozkroku."
Ano, hrdinka je od té doby, co ho viděla běžet na pláži, celá ulepená a hrdě to hlásí.
Lepí se i u krájení zeleniny, kdy se tisíckrát řízne, protože týpek sedí u stolu u večeře, ale vůbec nekrvácí, nekřičí, v podstatě se nezranila a nepotřebovala ošetření, hrdinka se prostě umí řezat během nadrženosti zcela báječně. (proto se k svýmu úžasňákovi tolik hodí, to dá rozum.)

A vo tom to je. O týhle klasický ženský debilitě. O tom, že je to klasicky nabušenej tmavovlasej úžasňák, kterej si všechny okamžitě získá, děcka, tetu, teplýho bratránka, prostě VŠECHNY. Krásně se chová, jí, spí, pracuje, pije kafe, prostě je krásnej jistě i na záchodě.

(teta byla trapná.)
Jak píše eorin, připomínky o SUV byly vážně blbé, stejně jako narážky na to, že vysoudila barák, kde má jen ložnic pět. Wáu!
Za pět ložnic ten rozvod rozhodně stojí!

Nejhorší je, že i když mě to tímto s*alo, pořád mě to jakoby nabádalo číst dál ... ale odolala jsem. Za to zasloužím obdiv a potlesk.

petulikk
08.04.2019 5 z 5

Potěšilo, příjemná oddechovka :)

láska pro ženy romantika

Tracy Brogan
americká, 1950
2018  73%Něco jako láska
2020  80%Přeju si... tebe!