Něco jako láska přehled

Něco jako láska https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436380/bmid_neco-jako-laska-XXW-436380.jpg 4 199 199

Bell Harbor série

Sadie Turnerová dokáže uspořádat a zorganizovat téměř všechno – kromě vlastního života. Aby se zotavila z rozvodu a oddechla si od arogantního exmanžela, naplánuje si s dětmi dovolenou u příbuzných v domě u jezera. Těší se na lenošení bez mužů, ale její teta Dody má úplně jiné představy! Po pláži pravidelně běhá urostlý mladík a tetička si vezme do hlavy, že by se posmutnělá neteř měla trochu pobavit. Kdo by pohlednému Desmondovi odolal? Sadie se statečně brání, jenomže mladý lékař je nejen zdvořilý a milý, ale navíc si skvěle rozumí s oběma dětmi. Že by dokonalí princové přece jen existovali?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

Crazy Little Thing , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Něco jako láska. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
21.03.2024 4 z 5

Člověk se nemůže prostě rozhodnout, že bude šťastný. Štěstí je pitomá náhoda. Štěstí na člověka buď sedne, nebo ne.

Když ti život nabídne pomeranč, dej životů trochu stavy.

Bát se něčeho předem není k ničemu dobré. Jen se zbytečně stresuješ.

Jakou vyšleš energii do vesmíru, taková se ti vrátí.

Pokud od lidí očekáváš jen to nejhorší, tak taky taky nejhorší dostaneš.

Život musíš přijmout takovej, jakej je. Má se prožít a užít. Můžeš dělat chyby, ale dělej je s chutí a uč se z nich. Ňáký liditi budou pořád kazit náladu.

Zse skvělý příběh a zase to bylo vtipný. Nenechte se zmást obálkou.

Kory98
12.09.2022 4 z 5

Ale jo, nakonec to vyšplhalo na čtyři hvězdičky, ale jenom díky nezapomenutelné tetičce Dody. Předčítala jsem mamince nahlas a její hlášky (tedy ty Dodiiny), vždycky vyvolaly výbuch smíchu.

Dámaskloboukem
09.07.2022 4 z 5

Další z edice Srdcovky aneb čtení pro dobrou náladu. Toto je první, co si přečtete, když knihu otevřete.
Musím bez výhrad souhlasit.
Titul krásně ladil k mému povalování se u moře.
Na druhou stranu je to táák nepravděpodobné, ze spíš uvěřím v Leprechauna na začátku duhy, než ze by cokoli z tohoto příběhu se mohlo reálně stát.
Autorka píše vtipným až lehce poťouchlým jazykem, takže jsem se při čtení pořad mírně usmívala.
I velké holky občas ocení nějakou tu prazdninovou pohádku.

Knižní novinky (7.5. - 20.5.)

07.05.2018

Kniha Něco jako láska v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech5x

láska pro ženy romantika

Tracy Brogan
americká, 1950
2018  73%Něco jako láska
2020  80%Přeju si... tebe!