Ztracená

Ztracená https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/189704/bmid_barvy-lasky-ztracena-KB1-189704.jpg 4 433 62

Barvy lásky série

Návštěva Říma? Pro mladou Britku Sophii Conroyovou je to něco výjimečného. Ale nikdy by nevěřila, co na ni v tomto věčném městě čeká. Setkání s hříšně atraktivním profesorem umění Matteem Bertanim jí naprosto změní život a odhalí nové dimenze rozkoše...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colors Of Love - Lost , 2012

werusx
01.11.2014 4 z 5

Dobrá kniha, ale nic nového bohužel nepřinesla. A díky bohu nepatří mezi nejhorší kousky. :-) Přečetla jsem ji zase snad jen proto, abych věděla, jak to dopadne.. a ejhle k tomu my chybí ještě jeden díl. No nic, tak si počkám a uvidím, co přinese další díl.

Barbona
01.10.2014 5 z 5

Kniha je naprosto skvěla, dokonce mám pocit, že předčila předchozí dva díly. Přečetla jsem jí během dnešního deštivého odpoledne jedním dechem a nelituji, nemůžu se dočkat dalšího dílu :)

Nuttelka
15.09.2014 5 z 5

Velmi příjemné čtení, děj mě baví, tak jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál :-) Knížka není jen o sexu, žádná chlapská dominance, což je dobře...

Ellesime
15.08.2014 2 z 5

Nuda, nuda, nuda. Unylejší hlavní hrdinku jsem snad ještě "neviděla". Třikrát jsem si říkala, že to snad ani nedočtu, ale to nedělám ráda, tak jsem se překonala. Ale musím říct, že ty její nezáživné a stále se opakující vnitřní monology jsem už jen letmo přeletěla očima, protože se člověk stejně nic nového nedozvěděl. Druhý díl si ale asi přečtu, protože v předchozím příběhu o Grace a Jonathanovi byl krapet lepší druhý díl než první, tak tomu možná dám ještě šanci. Ale myslím, že kdyby tady i tam napsala pouze jednu knihu a zbytečně to nerozpatlávala na dvě, udělala by líp.

Denčaa
24.07.2014 4 z 5

Byl to trošku jiný šálek kávy než doposud, ale i tak to bylo čtivé. Postavy jsem si celkem oblíbila, ale nijak zvlášť mě nezasáhly. Občas to byla taková ta romantická slátanina. Konec mi přišel otevřený, i když trošku nezvyklým způsobem, ale podle mě se jistě dočkáme pokračování. A já bych si ho přečetla.

MartinaF
06.07.2014 4 z 5

Třetí kniha od této autorky se mi líbila. I když by se mělo jednat o erotický román, důraz je kladen spíše na příběh než na milostné scény. Je to příjemná oddechová četba a už se těším na další díl, protože autorka má ve zvyku nechávat svá díla otevřená ;-)

Samira
06.07.2014 5 z 5

Tak tuhle knížku jsem zhltala tedy hodně rychle. Sophie byla hrdinka podle mého gusta, chytrá a umělkyně. A Matteo mě rozhodně bral. Autorce odpouštím, že díl není o Grace, protože si mě ústřední dvojice získala. Jediná vada je to čekání na to, jak to s nimi dopadne. Autorka celkově píše opravdu čtivě a příjemně a jak píše Lucka.79 postavy popisuje, tak že si je člověk umí představit, s tím souhlasím. Je to příjemné, po některých románech, kde člověk pomalu ani neví, jak hrdina vypadá.

Lucka.79
02.07.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila. S předchozími díly série nechci srovnávat, protože to bylo o něčem jiném …. Tady se mi líbilo prostředí spojené s uměním a celkově mi autorčin styl psaní sedí. Prostředí i postavy popisuje tak, že si je dovedu představit … další díl si určitě také přečtu.

luciefeix
23.06.2014

prvni pulka super druha velice nuda

Nel-ly
21.06.2014 3 z 5

Líbilo :)
Je to jiné a přitom dost stejné jako předchozí dva díly, postavy jsou zajímavé a tak... jen ten blonďatej ital, a děj trvající jen pár dní, a chvílema dost zmatený jednání postavy mi moc nesedlo.
Chci další díl.

Beni
15.06.2014 4 z 5

Velice čtivé :-) Jsem zvědavá na další díl... Velice oceňuji poznámku o hrdinech z předešlých dvou knih :-)

MisuleB
15.06.2014 5 z 5

Wow. Přijde mi, že kniha byla možná i lepší, než první dva díly, které si opravdu velmi líbily. Příběh Sophie a Mattea byl opravdu krásný, jsem moc zvědavá, jak se to vyvine dál, ale také na to, až zjistíme, co se Matteovi opravdu stalo; opravdu nemám ráda otevřené konce. Ale kdo by měl, že? :´)

Jamka
13.06.2014 5 z 5

Opravdu jsem zvědavá co bude dál. takové konce nemám ráda:D. Každopádně kniha je čtivá, spousta zvratů, člověk občas neví na čem je. Je to sice předvídatelné, ale i tak se mi kniha líbila.

Veronika.C
05.06.2014 4 z 5

Kniha nebyla špatná, ikdyž příběh Grace a Johnatana se mi líbil víc, škoda že se v této knize neobjevili víc. Ale za mě dobré, těším se na pokračování :)

Ivy
04.06.2014 3 z 5

Jediné, co mě na téhle knize, bohužel, zajímá je jak to bude kurňa dál. Jo, prostě jsem romantickej tvor a musím vědět jak to k sakru dopadne, což ale nemění nic na tom, že mě ta kniha opravdu nebavila - a je zázrak, že si mi ji podařilo dočíst, většinou totiž ihned odkládám to, co mě nebaví. Nejzajímavější moment knihy - když se tam objevili Grace a Johnatan. Tři hvězdičky za schopnost vyvolat ve mě zvědavost v další díl :).

barca8336
04.06.2014 3 z 5

Ze začátku to byla opravdu nuda. Docela se to táhlo, ale tak ve větší polovině už se to dalo číst. Že bych z toho byla nadšená se říct nedá. Takový průměr.

JajaAP
04.06.2014 5 z 5

Tuhle sérii mám ráda, ikdyž mi dalo docela zabrat najít v tomhle díle souvislosti s předchozími, ale příběh se mi líbil a doufám, že pokračování na sebe nenechá dlouho čekat. Bylo tam až moc otazníků a žádné odpovědi. :-)

rosse007
03.06.2014 4 z 5

Čtivá kniha stejně jako její předchůdkyně, jediné co mi vadilo byl ten useknutý konec, ale to se opakuji. Není přeslazená jako to u některých bývá, přečetla jsem ji v jednom kuse tak dávám 4*.

Lennji
02.06.2014 3 z 5

Nebylo to špatné, ale konec teda přišel v ten nejnevhodnější okamžik :-( Bude další díl?

kristyna9509
17.05.2014 5 z 5

V Německu už pokračování je o Sophii a Mateeovi, dokonce bude i 5. část o Grace a Jon. opět :) a já se asi nedočkám toho u nás. Nemám to ráda, když dočtu knihu a musím čekat :) ale to asi všichni.

láska Řím romantika

Kathryn Taylor