Obnažená

Obnažená https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166156/barvy-lasky-obnazena.jpg 4 653 82

Barvy lásky série

Je na něm závislá, na jeho kůži i vlasech. Ačkoliv si Grace moc dobře uvědomuje, jak nebezpečné její city k Jonathanu Huntingtonovi jsou - přesto každým dnem v jeho přítomnosti její láska roste. Opravdu je tak chladný, jak vypadá? Nebo ji Jonathan vnímá pouze jako svou poddajnou hračku? Když ho chce Grace přimět, aby přiznal barvu, vede to ke katastrofě.. v jeho přítomnosti její láska roste.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colours of love - Entblößt , 2013

tynka65
18.08.2015 3 z 5

Ten příběh nebyl špatný, ale tak strašně podobný Fifty shades. :) A mě se to líbilo méně než ty odstíny ;) ale jste-li romantická duše, která prahne po troše pohádky tak s chutí do toho ;) jste-li odpůrkyní Christiana Greye ani tuto knihu do ruky neberte, protože ta podobnost je opravdu obrovská ;) .

petvet
03.05.2015 4 z 5

Moc pěkné ukončení 1.dílu :-)
Dávám opět 4*.

inuska6280
02.04.2015 5 z 5

Druhej díl mě úpně dostal! Vážně jsem se u knížky dlouho (mozna nikdy) skoro nerozbrecela jako u tehle :) palec hore

jitka7
24.03.2015 2 z 5

Knížka neurazila ani nenadchla, už ji číst znovu určitě nebudu

angelbooks
09.03.2015 5 z 5

Druhý díl mnohem lepší :),
skvělý začátek,
pak sice trochu nervy ( protože se Jonathan taky choval jako blb )
a nejlepší na konec :D... samotný konec :D :).
Po prvním díle, jsem měla strach, že dopadne podobně... ALE dopadl mnohem lépe, než jsem čekala :).
Velmi druhý díl doporučuju :). Je to další skvělá série, na kterou můžete narazit :).

hexe
03.03.2015 4 z 5

Druhy dil Barvy lasky neni o nic horsi nez prvni dil presto v prvnim dile se mi zdal dej daleko zajimavejsi. Pokracovani zacina hned "bitkou" prave kvuli hlavni hrdince. Coz me velmi upoutalo takovy zacatek jsem po otevrenem konci v prvnim dile ani necekala. Pak dej trochu opadl. Presto autorka proste umi psat:) nechybi
Opet eroticke sceny trosku mene napadite nez v prvnim dile, ale zde se autotka trochu odvazala a neboji se tvrdsich slov( nic extremniho) nechybi ani poutavy konec skoda ze se dal predpokladat ale taky pekne. Vcelku vyborne cteni autorka nezklamala, za me pokracovani prvniho dilu ve srovnani v s predchozi
Knihou malinko slabsi. Opet mohu doporucit cte se to jednim dechem :)

Mi-šu-le
02.03.2015 4 z 5

Mně se kniha moc líbila, takový konec jsem očekávala, nicméně bych ho nezměnila. Nemohla jsem se odtrhnout. Super, Super.

Coucouha
24.02.2015 3 z 5

První díl se mi zdál trochu zajímavější a konec prvního dílu byl více otevřený. Tento konec se mi zdá ucelený, ale i tak se těším na třetí díl. Knihu jsem přečetla za jeden večer a opravdu se mi tato série Barev lásky zatím líbí.

Charlotta30
22.02.2015

První díl se mi moc líbil, tak jsem se hned vrhla na druhý a opět krásný.. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout..

Laf
29.01.2015 4 z 5

Velice krásné čtení pro klidné večery. Můžu jen doporučit :)

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

Série mě rozhodně nezklamala.... Určitě si přečtu sérii znovu

kacaaba
23.08.2014 5 z 5

Oba díly jsem si přečetla už podruhé. Možná je to trapný, ale takové ,,pohádky" mě po náročném dni v práci pohladí na duši. Prostě pohodové čtení.

Barbona
16.08.2014 5 z 5

Tento druhý díl, sem přečetla dnes, během celodenního deště. Kniha ubíhala doslova před očima a já se nestačila divit, že už sem na konci (stejně jako u prvního dílu). Líbilo se mi, že kniha měla i děj a nebyla jen o tom jednom. Spisovatelka píše velice čtivě...

petula.ppp
10.08.2014 5 z 5

výborná kniha

Beni
15.06.2014 4 z 5

Krásné pokračování :-)

kacaaba
12.06.2014 5 z 5

Super knížka. Moc se mi líbila, splnila moje očekávání. Pěkné a pohodové čtení.

Jamka
31.05.2014 5 z 5

Opět super stejně jako první díl. Očekávala jsem jiný konec a že děj bude pokračovat v dalším, to je pro mě menší zklamání, ale jinak hodnotím velice kladně!

Denčaa
28.05.2014 4 z 5

Zhodnotila bych to tak, že to bylo lepší a čtivější než první díl. Nic moc jsem od toho neočekávala, po prvním díle, který mě zklamal. Sice mi bylo jasné jak to skončí, ale i tak jsem si knihu vychutnala. Jsem zvědavá na další díl.

Askarinka
28.05.2014 2 z 5

No nevím, knížka ničím výrazně nenadchla,ale ani přiliš neurazila. Znovu bych ji asi číst nemusela.

Veronika.C
26.05.2014 5 z 5

Druhý díl nezklamal, takový konec se dal předpokládat ... škoda že třetí díl již nenavazuje ale stejně si ho přečtu

láska erotika rodina Velká Británie vyrovnání se s minulostí

Kathryn Taylor