Obálka knihy Balada o Sněžce

Komentáře knihy Balada o Sněžce


Přidat komentář

Cajda
24.05.2022

Píšu to opravdu nerada, ale je to fakt hrozná kniha :o((((
Já se tak těšila na Sněžku, na moje oblíbená a známá místa v okolí, ale tohle jsem sotva přelouskala. Přeskakovala jsem řádky, až odstavce....vůbec se mi to nečetlo dobře.
Přemýšlím, komu bych tuto knihu doporučila - možná tak "šutrologům" jak je uváděno i v knize. Nadšeným ekologům nebo někomu takovému.....
Mám o Krkonoších několik knih, ale tuto postoupím dál.
Škoda :o(


Čtenáři před vámi navštívili ještě tyto knihy:

Zavřít

Vypněte si reklamy na Databázi

Za 99 Kč vám vypneme všechny reklamní bannery na CELÝ ROK:

Chci vypnout reklamy

Nebo se staňte členem DK Premium a využijte Databázi naplno - více o DK Premium