Až na kost

Až na kost https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535816/bmid_az-na-kost-6611710d1a6e4.png 5 567 567

Sayer Altairová série

< 3. díl

Co se stalo s čtyřiadvaceti zmizelými středoškoláky ze školního autobusu? Ve Washingtonu se ztratí autobus plný středoškoláků a neurovědkyně Sayer Altairová musí dopadnout viníka, s nímž ji pojí její vlastní minulost. Poté, co oplakala smrt svého snoubence a téměř přišla o práci, začíná budovat agentka Sayer Altairová konečně svůj život znovu od začátku. Její výzkum mozků psychopatů začíná přinášet své výsledky. Sayeřina nově nalezená spokojenost se však ocitá v ohrožení, když je povolána k vyšetřování případu zavražděné dívky, jejíž tělo bylo nalezeno v kruhu zvířecích figurek pod záhadným, krví napsaným vzkazem. Když zjistí, že mrtvé děvče je jedním ze čtyřiadvaceti pohřešovaných středoškoláků, Sayer rychle pochopí, že nic na tomto případu není tak, jak to vypadá. Přestože se v průběhu vyšetřování zaplétá do sítí falešných identit a stop, vše stále více poukazuje na její vlastní život. Má-li si Sayer zachovat naději na záchranu pohřešovaných dívek a zároveň ochránit vše, co miluje, musí se postavit své bolestné minulosti a zjistit, co ji s vyšinutým vrahem spojuje.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , Kanopa

Cut to the Bone , 2020

Interpreti: Andrea Elsnerová

Čmeláček
29.05.2022 5 z 5

Vynikající počteníčko! :) Tenhle díl byl nejlepší, ale co jako bude s tím otevřeným koncem???

m_martina
11.05.2022 5 z 5

Do písmene souhlasím s nadšeným komentářem mé oblíbené ydnac hned pod tím mým. Kniha je výborná a čte se sama. Jenom mě tak trochu mrzí ten otevřený konec, protože subjekt 037 mně teď určitě nedá spát.
Doporučuji.

ydnac
08.05.2022 5 z 5

LUXUSNÍ DETEKTIVKA :-)

Napínavé od začátku do konce.
Sayer tentokrát stíhá vraha, který unesl autobus plný dětí.
Někdo ji sleduje a někdo jí chrání...
Objekt 037 (psychopat bez záznamu v trestním rejstříku, který Sayer pomáhá s výzkumem) se stále baví tím, že jí volá a má pro ni informace.
NEČEKANÉ ZVRATY
A TEN KONEC - BOMBA :-)
Skvělá série - DOPORUČUJI

twiggynka
03.05.2022 5 z 5

Opět skvělé čtení. Kniha měla spád i zápletku, který nutila číst stále dál.

Polajda
02.05.2022 5 z 5

E. Cooper opět nezklamala... páni to byla jízda!

Kačka_knihomol
27.04.2022 5 z 5

Po (za mě) slabší dvojce stál tento díl opět za to! Super spád, nečekané zvraty (ale ano, i pár průhlednějších), propracovaná dějová linka, napětí do posledního okamžiku. Celou tuto sérii jsem si zatím neskutečně užila a každou knihu přečetla během pár odpolední.

HYPNOS88
25.04.2022 5 z 5

Po dlouhé době parádní konec. A poslední věty? No...ty...vole... Už jsem říkal, že ji miluju? Jo, vlastně ano. Snad mi žena odpustí. Ale toto byla další parádní kniha a příběh. Samozřejmě vášnivý čtenář pár drobných chyb s chápavým úsměvem rád odpustí. Doufám, že bude další díl. Protože už známý/neznámý subjekt 037 tomu dává další rozměr.

hnusák
05.04.2022 4 z 5

Já tu holku prostě mám rád, jde do toho prsama nehledě na důsledky :-) . Fajnové zakončení.

Julinka679
28.03.2022 4 z 5

(SPOILER) Vážně nám autorka zakončila knížku tím, že nám odhalila totožnost toho psychopata?! A teď abych napjatě očekávala další díl že?! No už aby byl! :D
Jedním slovem geniální. Ano, vraha jsem sice odhadla skoro hned ale opět mi to čtení nijak nezkazilo a já si to zase užila.
Trochu mě mrzí, že když jsme se potkali se snoubencem Sayer tak nám ho zase zabili, to se prostě nedělá! Ale konečně někdo zatnul tipec Andersonovi a Holtová si povýšení prostě zasloužila.
Za mě 4,5*, naprosto doporučuji a sem s dalším dílem! :-)

Janík511
21.03.2022 5 z 5

Brilantní, skvělé. Potřebuji nutně další díl.

85098211
16.03.2022 5 z 5

I tento poslední díl jsem poslouchala jako audio v němčině a už od úplného začátku jsem knihu jen hodně těžko odkládala. Případ začíná únosem autobusu s mladými lidmi a Sayer je brzy poté přivolána k vraždě jedné z dívek, která patřila ke skupině pohřešovaných středoškoláků. A hned je jasné, že je nutné zkusit zachránit aspoň další přeživší, než bude pozdě. Na scéně se objeví muž, který tvrdí, že v inkriminovanou dobu onen autobus viděl. Bohužel se ukáže, že se jednalo o falešnou stopu. A Sayer začíná hrát o čas...
Mohla bych toho (samozřejmě) napsat mnohem víc, ale nechci ostatní čtenáře připravit o jedinečný zážitek ;-). Protože tato kniha je napínavá, výborně napsaná, neskutečně čtivá a jedním slovem peckoidní! :-) Pro mne osobně se jednalo o nejlepší část této řady a také mne (víceméně) potěšilo, že se zde vyřešily určité nejasnosti ze soukromého života Sayer ;-). Na konci jsem si dokonce už říkala, jak hezky autorka všechno uzavřela - ale potom přišla úplně poslední věta... A ta mě dostala do kolen! To jako autorka myslela vážně? Je totiž jasné jako facka, že by se mělo konat pokračování, ale zatím se nic neděje a já si tedy nejsem jistá, zda se ještě něčeho dočkáme, bohužel... To je fakt obrovská škoda, takže nezbývá než doufat, že si to autorka nakonec přece jen rozmyslí a další knihu časem zase napíše...

Nina291
11.03.2022

Blbý americký fráze, dlouhatánský věty, nudný popisy čehokoliv. Srovnávat tohle "veledílo" s Červeným drakem může jenom diletant. Odkládám a jsem hodně zklamaná.

Lu89
02.03.2022 5 z 5

Velmi poutavý příběh, který vás nenechá ani na chvíli oddechnout. Konec byl ovšem na můj názor až moc přitažený za vlasy, ale hvězdu neubírám, protože to je určitě nadstandardně psané dílo. Těším se, co si pro nás autorka připraví v dalším pokračování.

Kocourek
20.02.2022 5 z 5

Tak ve dvě ráno dočteno a byla to zase jízda. Kolem Sayer se začíná formovat rodina a korunu tomu dala babička. Bohužel propletenec tajných služeb je tak trochu z reálného života. Už se těším na další...

hlenicka
05.02.2022 4 z 5

Knížka to byla výborná, o tom žádná. Během 3 týdnů jsem prečetla celou serii, 3 díly, mezitím i nejakou jinou knihu,ale tohle byla topka. Jen za mě, se mně asi líbil nejvíc díl 2., Pohřbení. Tohle bylo takové až moc scifi jakoby,že bych neuverila tomu deji,že by se neco takového mohlo stát v reálu. Ony teda vsechny 3 díly nemají ve skutečném svete co delat :) ale tohle bylo až moc. Ale výborný styl psaní, napetí až do konce, 10 bodů z 10ti :)

oleg
30.01.2022 5 z 5

Tak to byla zase jízda,nemohla jsem odložit,dokud nebyl konec,který mi dal naději,že bude pokračovat další knihou.....

xindl007
05.01.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Asi jsem měla začít první knihou v sérii, ale v knihovně jsem po této sáhla spíše ze zvědavosti a z důvodu, že jsem chtěla zase detektivku. Tato autorka má potenciál a zřejmě se velmi brzy stane moji oblíbenou, mám totiž půjčenou ještě jednu knihu od ní a sice - Pohřbení. Už se na ni těším a časová nesouslednost mi v mém případě nevadí.

studentice
26.12.2021 4 z 5

Výborné, napínavé, nečekané. Těším se na další díl:)

Drahuš
20.12.2021 5 z 5

Skvělá kniha, skvělá série, těším se na další díl.

evonra
18.12.2021 5 z 5

Tato série si mne zaháčkovala už od prvního dílu. Sayer je perfektní a "objekt 037" je do příběhu velmi dobře zakomponovaný.
Skvělé to bylo!