Tajná křížová výprava

Tajná křížová výprava https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123796/bmid_tajna-krizova-vyprava-A9o-123796.jpg 4 248 28

Assassin's Creed série

Niccolò Polo, otec Marka, konečně odhalí příběh, který uchovával v tajnosti celý život – příběh Altaira, jednoho z nejlepších asasínů bratrstva. Altair se vydává splnit těžký úkol – úkol, který ho zavede do Svaté země a ukáže mu skutečný význam Zákona asasínů. Aby dokázal svoji oddanost, musí Altair porazit devět smrtelně nebezpečných nepřátel, a to včetně velmistra templářů, Roberta ze Sablé. Poprvé je zde vyprávěn příběh Altairova života: cesta, která změní chod dějin; jeho nekonečná bitva s templářským spiknutím; rodinný život, který je stejně tragický jako šokující; a konečná zrada starého přítele. ( zdroj: fantomprint.cz )... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

The Secret Crusade , 2011

eva.t
19.09.2015 1 z 5

Abych řekla pravdu, nevím, jestli mi ublížilo to, že jsem nehrála hru, ale kniha se mi nelíbila. Příběh byl poskládaný z misí Altaira, tj. on někam došel, tam se úplně čirou náhodou okamžitě dozvěděl všechny potřebné informace a následně udělal, co potřeboval (zabil koho potřeboval). Nikdo si ho nikdy nevšiml (to, že v tom stejnokroji musel být těžce nenápadný pominu, je to přeci jen počítačová hra;-)), ale hrdina byl nelogicky příliš neviditelný. Pan Bowden se měl trochu zamyslet a oproti hře tam přidat trochu informací navíc. Připadá mi to jako čistě opsaný scénář hry a jako kniha to nefunguje.

Ewik
04.09.2015 5 z 5

Poněvadž jsem hrála skoro všechny AC hry, myslela jsem si, že vím, co od knihy můžu očekávat, ale výsledek byl ještě mnohem lepší. Tento díl se mi zatím líbil úplně nejvíc. Altaira jsem si velmi oblíbila.
Co víc, Asasínové a Templáři byly skutečné historické frakce, takže kniha není úplně smyšlená.

Pololis
15.07.2015 5 z 5

Nádherně napsaná kniha po jejím přečtení jsem si musel objednat i další díly Assassin´s creed série.

toimax
27.06.2015 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila bylo tam i něco navíc než ve hrách a ty mam taky rád

sackettboy
11.06.2015 4 z 5

Ďalší diel knižnej podoby obľúbenej počítačovej série. Aj keď som hru nehral dejovo sa mi tá to sága celkom pozdáva aj keď musí mať čitateľ na zreteli, že nečíta plnohodnotný román ale iba prepis počítačovej hry. V tomto diely autor nazrel do minulosti Assasínov prostredníctvom majstra Altaira, ktorý nie je od úplného začiatku taký pohoďák akým bol Ezio Auditore v prvých dvoch dieloch.

Karel44
14.04.2015 4 z 5

Pro mě hodně smutný konec. Jakož to 1. postavu jsem si ho hodně oblíbil.

DanielŠ.
28.02.2015 4 z 5

Dobrá kniha, výborně psaná a plná napětí.

Angle_face
02.07.2013 5 z 5

Velmi poutává kniha, plná vzratů a zajímavých zápletek Doporučuji !!