Asi nejsem ženská

Asi nejsem ženská https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421852/bmid_asi-nejsem-zenska-jne-421852.jpg 3 63 23

Nový titul volně navazuje na velmi úspěšnou knížku Z lodiček do holin. Autorka, která se rozhodla vyměnit předimenzovanou civilizaci za samotu v lese, popisuje další příhody nejen ze svého teritoria, ale i z výletů a poznávacích zájezdů. I když se ani jí nevyhýbají zápory života, dává svým postojem jednoznačně najevo, že STOJÍ ZA TO HO ŽÍT. Především čtenářky, které hledají povzbuzení, pobavení a odreagování od každodenních starostí, by neměly váhat, protože tato kniha je určena především jim. Navíc je vyzdobena půvabnými ilustracemi Tereza Budilové.... celý text

aljoska83
02.04.2024 2 z 5

Kniha mě nebavila, jak tady již bylo zmíněno, spíš turistický průvodce "šla jsem tam, pak odbočila tam" Ani humoru kniha moc nepobrala.

kvetuse3368
25.04.2021 1 z 5

Určitě ti co rádi cestují, tuto knihu uvítali jako inspiraci. Mne to nic moc neříkalo, popisování bylo zdlouhavé/aspoň pro mne/. Skoro půlka knihy je v tomto žánru. Nebyla jsem nadšená.

Marla
03.03.2020 5 z 5

To je ono - užívat života když to jde, cestovat a bavit se! Knížka se mi líbila, určitě vyhledám i další od této autorky.

JancaMia
18.08.2019 4 z 5

příjemná oddechovka na proložení těžších knih, autorka opět nezklamala ...

hapac
04.01.2019 3 z 5

Když si chce člověk oddechnout, tak dobrá volba, alespoň pro mne, navíc knížka inspirující k návštěvě zajímavých míst. Trošku závidím autorčinu neutuchající energii, soběstačnost, ale proč ne - i toho je třeba.

Vorona
02.11.2018 3 z 5

Spisovatelku mám ráda a v této knize se dozvíte o jejích výletech a dovolených jak v Čechách tak v cizině. Doporučuji pro odlehčené čtení. Vorona

lenka9044
25.10.2018 3 z 5

spis by se to melo prodavat jako turisticky pruvodce, ale nektere hlasky dobre

Allla9
10.10.2018 3 z 5

Četla jsem jako druhou knihu od autorky. Přijde mi, že se často opakuje.

pagac17
10.09.2018 5 z 5

Čtu první publikaci autorky, velmi dobře se mi četla, je podaná s humorem. Obdivuji fabulace paní Mlynářové, i když odhalila svoje rodinné poměry, překvapila mě znalostí zeměpisu naší země. Budu se snažit získat další její publikace, i když jsem muž, tak jsem se pobavil, hlavně moje žena

Jája92
27.01.2018 2 z 5

Z této knihy jsem byla bohužel zklamaná, neboť více, jak už se tu zmiňují jiní, kniha připomíná turistického průvodce.

PavlínaAlžběta
21.12.2017 2 z 5

První zkušenost s touto spisovatelkou a myslím, že další knihy od ní vyhledávat nebudu. Humorně průměrně psaná kniha spojena s cestováním nebo spíše ve formě příručky. Čtení je opravdu velmi jednoduché, místy vtipné, ale chvílemi jsem knihu odkládala, že ji nedočtu. Neznám další knihy od spisovatelky, zda jsou lepší, ale tato mě nenadchla. Obálka je snad ještě horší než samotný děj v knize. Kniha vhodná pro ty, kteří rádi výletují.

syskas
23.11.2017 2 z 5

Autorka spojila cestovateľskú príručku s humorným rozprávaním. A ono to akosi nejde do kopy. Škoda, čítala som od nej už aj lepšie....

knihovniceS
30.10.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila a beru ji jako humorný cestopis autorky. Jsem moc spokojená .

bigben
24.07.2017 3 z 5

Příjemné lehké dovolenkové čtení na jeden večer.

mariva
22.06.2017 3 z 5

Přečetla jsem většinu autorčiných knih, tato patří k těm průměrným - spousta turistických informací, něco málo humoru. Vzhledem k rozměrům vhodné do autobusu nebo vlaku.

Pavouček2
04.12.2016 2 z 5

Vím že někteří důchodci jsou hodně akční, ale tohle mi přijde vážně až moc. Vážně je to jak turistický průvodce. A taky moc nechápu, kde na to všechno výletování bere peníze. Když nevýletuje tak opravuje, tam taky peníze lítají, pro normální běžný život prostě nepředstavitelný. Ale čte se dobře a s ohledem na první díl, mimochodem o moc lepší, to i dočtu.

tisha8409
14.05.2015 odpad!

Tak tu musím dát odpadní hodnocení - kniha o staré ženě, věčně se trmácejíc po horách.
Popisy míst nebo historie mne nezajímaly.

maryzka
24.04.2015 3 z 5

Humorná kniha glosující život jak z veselé tak i smutné stránky. Hlavně se mi v knize líbil popis výletu do hor především tam, kde bývali bývalé Sudety, nebo na konci knihy popis Špindlerova Mlýna, který je mou srdeční záležitostí

orinka3
14.04.2015 2 z 5

Dobře se to čte, ale připadá mi, že už tak trošku mlátí prázdnou slámu.

sporran
28.12.2014 3 z 5

Kniha mě moc zaujala. Taková odlehčená. I když popisy jednotlivých turistických místy byly někdy až moc podrobné pro člověka, který tam nikdy nebyl. Ale na druhou stranu, pokud jste tam byli, tak to bylo jistě milé připomenutí. Jinak autorka mi připadá až moc v pohodě na dnešní dobu... Tak nevím. Je to možné? :-)