Jako nahá

Muž, který má plán… Přestože je divoká pověst Colina Rosemoora všeobecně známá, nikdy by nepodváděl v kartách. Přesně z tohoto zločinu je však obviněn a vyobcován z vyšší společnosti. Navíc se zpráva o jeho údajném podvodu donese i k dámě, kterou si chce Colin vzít. Rozhodne se tedy, spolu se svým přítelem Hughem Ballardem, vyhrát její i svou čest zpět. Vše ale může změnit setkání s dlouho pohřešovanou Hughovou sestrou. Vyjímečně inteligentní nezávislé děvče ze skotské Vysočiny Brenna Maclachlanová má zájem nejen o astronomii, je také úžasná a neodolatelná. Dáma, která má problém… Brenna je bezesporu dokonale připravena vést skotské sídlo, na kterém vyrůstala. Je ale naprosto nepřipravena na návštěvu anglického hraběte a jeho manželky, kteří jí sdělí, že je jejich dcerou. Odvezena do Londýna a mimo své prostředí, sbližuje se postupně s Colinem a je zděšena, když zjistí, že ji její nová rodina zasnoubila s jeho úhlavním nepřítelem! Zásah osudu, který je měl rozdělit, se ale rychle změní ve vášnivé dobrodružství, které je ještě více sblíží a vše odhalí. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/44_/44745/jako-naha.jpg 4.135

Kristina Cook (3.)

Vydáno:, Levné knihy

Undressed (2006)

Kniha Jako nahá

Lembac
25.09.2017

Brenna se az v dospelosti dozvida, ze byla jako dite unesena do Skotska. Jeji biologicti rodice – Anglicane – si pro ni jedou a odvazeji ji do Londyna, kde se ma zucastnit spolecenske sezony. Sebevedoma a volnomyslenkarska Brenna ma s pokryteckou londynskou smetankou sve problemy. Zvlast, kdyz se ma vdat za nemilovaneho muze. Colin se ve stejnou dobu stava vyvrhelem spolecnosti, protoze byl obvinen z podvodu pri hrani karet. Pres neprizen osudu se oba hlavni hrdinove do sebe zamiluji. Brenna se snazi ocistit Colinovo jmeno, coz ale vede s urcitymi oklikami az k jejich snatku, ze ktereho jsou oba ze zacatku trochu rozpaciti. Na konci se ale vse v dobre obrati a klasicke cervene knihovne je konec.
Kniha se cetla plynule. Co ocenuji je, ze spisovatelka nenechala Colina ani Brennu se prilis hnipat ve svych pocitech, cimz me usetrila nekolikastrankovych popisu rozharanych dusi obou hlavnich hrdinu. Naznaky sice byly, ale nastesti je autorka prilis nerozvijela. Taky by me zajimalo, jak to vlastne bylo s Brenninym unosem – nejak jsem nepostrehla, jestli to bylo v knize nejak upresneno.

munka
25.08.2017

Tešila som sa na Colina a nesklamal. Pekný príjemný príbeh aj keď som ho čítala ako posledný.

cukrovka
27.04.2016

Dala jsem na komentář havrmoni a četla tento příběh jako druhý. Opět to byl hezký romantický příběh, který se příjemně četl.

havrmoni
02.11.2015

Moc hezká,ale příběh je to druhý. Takže některé věci jsem bohužel už věděla,protože čtu popořadě tak jak jsou označené. A docela mě to mrzelo. Jinak 5*zaslouženě.

danca044
18.12.2012

Velice hezký příběh, ale někdy jsem se trochu nudila. Chtělo by to více akce.

Kristina Cook
americká