Prokletí osudem

kniha od:

Prokletí osudem obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Anglie, 1824 Jane Rosemoorová zůstávala ze svého rozhodnutí neprovdána, odmítla zástupy nápadníků, neboť ve skytu duše se děsila tajemné choroby, která postihovala vdané ženy v jejich rodě. Ale když se její cesta zkřížila s hříšně pohledným – a nesnesitelně arogantním – hrabětem z Westfieldu, nechá se pobláznit jeho polibkem a rozlítit jeho návrhem. Jeho mladá schovanka potřebuje ženskou ruku a on zase dědice. Jeho nabídka je tak neomalená a zároveň tak nepochopitelně lákavá, že ji musí okamžitě a s naprostou rozhodností odmítnout dřív, než by se hraběti podařilo svést ji ke změně názoru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54816/prokleti-osudem-lDe-54816.jpg 3.836
Série

Ashton/Rosemoor 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Levné knihy
Orig. název

Unveiled, 2005

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Prokletí osudem

Přidat komentář
petraj30
30.07.2020

Nádhera, tak toto byl ten pravý příběh se vším všudy. Moc se mi to líbilo.
Oba hrdiny jsem svým způsobem chápala. Nechtěli předávat své údajné prokletí potomkům, ale bylo to možná trošku přehnané. V té době se všechno strašně řešilo - co jiného by všichni taky dělali, než řešili záležitosti jiných:-):-)
Moc se mi líbil vztah hlavních hrdinů. Byl silný od samého začátku a tak to bylo i v předešlých dílech. (Jen si nejsem jistá, co by se stalo, kdyby jistá slečna proti případnému sňatku nic nenamítala):-) Tady tomu tak trošku dopomohla náhoda:-)
Byl to takový netypický příběh, ale dotažený do úplného konce. Vlastně celá série byla hodně povedená. Jen s tím "opravdovým" druhým dílem bych si ještě trošku pohrála ale, jinak to bylo hodně povedené dílo.
Ještě chci poděkovat uživatelce "havrmoni" za upozornění, že druhý díl je "Jako nahá," a třetí je tento díl "Prokletá osudem"

Lembac
26.09.2017

Souhlasím s tím, že se oba hlavní hrdinové příliš zarputile drželi svého údajného prokletí, přičemž jim skutečný život protékal mezi prsty. Janin strach bych dokázala i pochopit, v její rodině se skutečně duševní choroby vyskytovaly, zato Haydenovy obavy mi přišli už trochu přitažené za vlasy.
Líbilo se mi jejich vzájemné špičkování, náznaky žárlivosti i touhy. Postavy byly napsány uvěřitelně, byly plné života. Pro mě nejlepší knížka série.


munka
25.08.2017

Pekný príbeh, ale prvý diel sa mi páčil viacej.

cukrovka
29.04.2016

Příjemný romantický příběh. Jen se mi zdá, že hlavní hrdinové se dlouho nechali ovládat svým domnělým prokletí. Ke šťastnému konci dospěli díky šťastné náhodě a ne svým rozhodnutím.

havrmoni
01.11.2015

Oba dělali chyby a ze strachu dělaly špatná rozhodnutí. Nevím mám pocit,že každý se držel svého ,,prokletí" moc dlouho. A ona se chovala (i když chápu proč) někdy moc upjatě,společensky akurátně a nebo jako malé dítě. Po přečtení všech dílů musím tady dopsat,že tenhle díl je poslední. Ten poslední je o Colinovi a Jane je tam svobodná a mají ještě otce.

danca044
18.12.2012

Velice hezký příběh plný erotiky, lásky a vášně.

Shakespeare
03.05.2012

prokletí může být dvojí, ale láska přece jen vše zlomí