Měsíc mého života

Měsíc mého života https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1038/bmid_mesic-meho-zivota-7va-1038.jpg 4 179 29

Arkádie (Ondřej Neff) série

Druhé vydání úspěšného sci-fi románu našeho současného velikána žánru, které předchází v Mladé frontě vydané novince Rock mého života. Poprvé se v románové formě setkáváme s hlavními hrdiny, starožitníky Kubou Nedomým a bizarním Dědkem Čuchákem a s krásnou Su Wang-li, majitelkou restaurace a Kubovou přítelkyní, kteří prožívají svá neobvyklá dobrodružství na habitatu na Měsíci.... celý text

tonysojka
27.03.2018 4 z 5

Jak napsal blue :je to jízda,čtěte!

Blue
12.02.2018 5 z 5

Ano, je to jízda. Velmi napínavá a zábavná kniha. Čtěte.

flare
25.12.2017 3 z 5

Moje první Neffovina..dobré pasáže, střídali slabší (trochu jsem se ztrácel). Zajímavě vykreslené putovaní po Luně s dobrým přesahem na možná úhel pohledu na mezilidské vztahy v ruzných částech vesmíru (prozatím v naší galaxii :-)

Melanka
16.07.2017 4 z 5

Sci-fi jsem četla po velmi dlouhé době, ale fakt mě to bavilo!

pomero
15.02.2017 5 z 5

Bylo mi tak zhruba patnáct, když se mi dostala do ruky tahle kniha. Mám ji ráda dodnes. Má humor, napětí i sympatické postavy. Četla jsem i pokračování a musím, říci, že jednou za čas se do měsíčního světa ráda ponořím dodnes.

machalcz
30.07.2015 5 z 5

Konečně jsem ji sehnal v antikvariátu. Tuhle záležitost jsem hltnul tak před 20 lety (minimálně) a byla to jedna z knih, která řekla: "Tak chlapče a tobě se bude líbit sci-fi."

Ladys
28.02.2014 5 z 5

Nedomý je antihrdina, jak má být. A Dědek Čuchák je postava k neuvěření. A číst o pozemšťanech, jako o těch tam nahoře?? Perfektní záležitost. I ostatní pokračování

Koko7
12.12.2011 3 z 5

Přestože doba vzniku je na knize trochu znát, je to velice vydařené scifi.

messi@h
30.11.-0001 5 z 5

Opět jedna z prvních knih, kterou jsem od Neffa četl a také se přidala k mým oblíbeným. Celý cyklus románů a povídek z měsíčního habitatu mám moc rád.