Měsíc mého života

Měsíc mého života

Druhé vydání úspěšného sci-fi románu našeho současného velikána žánru, které předchází v Mladé frontě vydané novince Rock mého života. Poprvé se v románové formě setkáváme s hlavními hrdiny, starožitníky Kubou Nedomým a bizarním Dědkem Čuchákem a s krásnou Su Wang-li, majitelkou restaurace a Kubovou přítelkyní, kteří prožívají svá neobvyklá dobrodružství na habitatu na Měsíci. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1038/mesic-meho-zivota-1038.jpg 4.174

Arkádie (Ondřej Neff) (1.)

Romány, Sci-fi
Vydáno:, Mladá fronta

Melanka

Sci-fi jsem četla po velmi dlouhé době, ale fakt mě to bavilo!

pomero

Bylo mi tak zhruba patnáct, když se mi dostala do ruky tahle kniha. Mám ji ráda dodnes. Má humor, napětí i sympatické postavy. Četla jsem i pokračování a musím, říci, že jednou za čas se do měsíčního světa ráda ponořím dodnes.

machalcz
30.07.2015

Konečně jsem ji sehnal v antikvariátu. Tuhle záležitost jsem hltnul tak před 20 lety (minimálně) a byla to jedna z knih, která řekla: "Tak chlapče a tobě se bude líbit sci-fi."

Ladys
28.02.2014

Nedomý je antihrdina, jak má být. A Dědek Čuchák je postava k neuvěření. A číst o pozemšťanech, jako o těch tam nahoře?? Perfektní záležitost. I ostatní pokračování

Koko7
12.12.2011

Přestože doba vzniku je na knize trochu znát, je to velice vydařené scifi.

messi@h

Opět jedna z prvních knih, kterou jsem od Neffa četl a také se přidala k mým oblíbeným. Celý cyklus románů a povídek z měsíčního habitatu mám moc rád.