McNallyho risk

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Detektivka z prostředí floridské lepší společnosti představuje osobitého detektiva, mladého nedostudovaného právníka. Pro klienty svého otce vyšetřuje minulost poněkud záhadného muže a jeho krásné dcery. Po jejich příchodu na Palm Beach dochází k řadě podivných příhod a nakonec k vraždě místního nadaného portrétisty, který dívku maloval. Mladý muž celou záležitost vyšetřuje pro svého bohatého přítele, který se se záhadnou kráskou hodlá oženit i přes zjevný nesouhlas své matky. (www.mlp.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98825/mcnallyho-risk-98825.jpg 3.34
Série

Archy McNally 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, BB art
Orig. název

McNally´s Risk, 1993

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha McNallyho risk

1amu
30.08.2019

Prní kniha ze série "McNally". Autora mám rád, protože mi svým anglosaským humorem, i když je Američan, připomíná Agathu Christie. Čtení o lásce tu a tam okořeněné vraždičkou je četba, která se hodí ve chvílích, kdy se necítíme nejlépe. Začteme se do prvních listů knihy a Lawrence Sanders nás "chňapnul". Bohužel nedožil se plného úspěchu, zemřel v roce 1998. V sérii s floridským playboyem, který se jmenuje Archy Mc Nally pokračoval se souhlasem dědiců Vincent Lardo, řekl bych, že úspěšně. Výběr tohoto pána byl výborný. Je poznat, že Sanders i Lardo byli "naladěni" stejně.
Příběhy Archyho nejsou pro drsňáky, či příznivce hororů. Kdo miluje jemný vtip, ironické narážky a konce jaké tuší, přijde si na své.

Doporučujeme

Vlastní spravedlnost
Vlastní spravedlnost
Podoba
Podoba
Bílé kosti
Bílé kosti
Nemesis
Nemesis

Autoři knihy

Lawrence Sanders
americká, 1920 - 1998
Vincent Lardo
americká, 1937

Kniha McNallyho risk je v

Přečtených6x
Knihotéce8x
Chystám se číst2x