McNallyho risk

Detektivka z prostředí floridské lepší společnosti představuje osobitého detektiva, mladého nedostudovaného právníka. Pro klienty svého otce vyšetřuje minulost poněkud záhadného muže a jeho krásné dcery. Po jejich příchodu na Palm Beach dochází k řadě podivných příhod a nakonec k vraždě místního nadaného portrétisty, který dívku maloval. Mladý muž celou záležitost vyšetřuje pro svého bohatého přítele, který se se záhadnou kráskou hodlá oženit i přes zjevný nesouhlas své matky. (www.mlp.cz)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98825/mcnallyho-risk-98825.jpg 3.34

Archy McNally 3.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, BB art

McNally´s Risk, 1993

Kniha McNallyho risk

1amu

Prní kniha ze série "McNally". Autora mám rád, protože mi svým anglosaským humorem, i když je Američan, připomíná Agathu Christie. Čtení o lásce tu a tam okořeněné vraždičkou je četba, která se hodí ve chvílích, kdy se necítíme nejlépe. Začteme se do prvních listů knihy a Lawrence Sanders nás "chňapnul". Bohužel nedožil se plného úspěchu, zemřel v roce 1998. V sérii s floridským playboyem, který se jmenuje Archy Mc Nally pokračoval se souhlasem dědiců Vincent Lardo, řekl bych, že úspěšně. Výběr tohoto pána byl výborný. Je poznat, že Sanders i Lardo byli "naladěni" stejně.
Příběhy Archyho nejsou pro drsňáky, či příznivce hororů. Kdo miluje jemný vtip, ironické narážky a konce jaké tuší, přijde si na své.

Autoři knihy

Lawrence Sanders