McNallyho alibi

Román o Archy McNallym Detektivní román odehrávající se v Palm Beach vypráví příběh soukromého detektiva Archyho McNallyho, který má za úkol vypátrat ztracený rukopis Capoteových Opětovaných modliteb. Nynější majitel rukopisu je nalezen mrtev a bohužel vůz soukromého očka je spatřen, jak rychlostí blesku ujíždí z místa činu. Ještě před touto eskapádou se mu ale pochybná překupnice sběratelských kuriozit Claudia Lesterová svěří, že jí rukopis odcizil bývalý milenec. Ten se však brání a tvrdí, že Claudiino nařčení je pomstou zhrzené milenky. Hlavní hrdina stojí před nesnadnou úlohou. Nejprve musí totiž zjistit, kdo je kdo v téhle bizarní tragikomedii. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/22713/mcnallyho-alibi-22713.jpg 2.88

Archy McNally 11.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, BB art

McNally’s alibi, 2002

Kniha McNallyho alibi

1amu
27.03.2018

Hm,hm dámy - to já mám na Archyho úplně jiný názor. Ač ze slunečné Floridy je mi blízký, má smysl pro humor a zpočátku smůlu v lásce, což se postupně mění k lepšímu po seznámení s krásnou policistkou Georgy, která má jediný zápor - bohužel neumí vařit. Ale to nevadí od toho je Pelikán klub s úžasným majitelem Mr.Pettybonem, který umí připravit každý drink. A pak kouzelná dvojice domácí kuchařky Ursi a manžela jménem Jamie, oba jsou špičkové drbny s napojením na celou síť stejně zaměstnaných v kouzelném městečku. Archy Mc Nally si je toho dobře vědom a těží z této informační studnice. Má parťáka seržanta Al Rogoffa, se kterým spolupracuje na případech. Samozřejmě jde o zvláštní, jemný způsob humoru, který se spíše podobá špičkovým autorům ve "staré dobé Anglii". Je velkou škodou, že pan Sanders již není mezi námi. Se souhlasem pozůstalých jej nahradil pan Lardo, ale brzy přestal. Řada Archyho není jediná, i ostatní hrdinové pana Sanderse zaujmou.

Capinka
07.02.2018odpad!

Velmi nezáživný příběh. Zápletka nic moc a rozuzlení taky. Skoro mi to připadalo, jako by to napsalo nějaké děcko. Spousta zbytečných řečí o lidech kolem a příběhu to nepomohlo.

vtata
30.01.2018

Nezáživný příběh s rozvleklým dějem. Nedočteno, což se mi stává málokdy.

JanaJane
05.08.2016

Příliš mnoho bláta kolem zakalilo celý příběh. Odkládám nedočtené.

Noční lov
Noční lov