Duchovní odkaz otce Pia 1

Duchovní odkaz otce Pia 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243208/duchovni-odkaz-otce-pia-1-CLY-243208.jpg 5 1 2

Podtitul: Tajemství stigmat otce Pia. Podnázev části: první část antologie z listů otce Pia týkajících se tajemství stigmatizace - uspořádal Gianluigi Pasquale. Obálkový podnázev: antologie z listů světce z Pietrelciny. V tomto výběru čtyřiadvaceti nejvýznamnějších listů tohoto světce nacházíme ponaučení, která otec Pio obvykle vkládal do listů adresovaných svým spolubratřím a duchovním synům. Otec Pio reaguje s jemností a zároveň také rozhodně na otázky, které jsou mu kladeny. Nemnoha jasnými slovy sděluje, že těm, kdo milují Boha jako jeho děti, musí nakonec všechno prospívat.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Paulínky

Padre Pio - Le mie stimmate

Jana512
23.10.2023 5 z 5

1.díl Duchovního odkazu P.Pia, věhlasného mnicha v minulém století, nám dává nahlédnout do jeho nelehkého zakoušení v životě, odkud asi pramení jeho velká empatie s trpícími a snaha jim pomáhat.

zuvacka
17.09.2021 5 z 5

Toto ťažko komentovať, kto pozná p. Pia, pochopí.
Jeho vlastné listy su asi najsilnejším svedectvom aké som o ňom čítala. Zo životopisu sa dozviete fakty, od neho samého podstatu a tá je veru silná.