Anonymné dievča

Anonymné dievča https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423765/bmid_anonymne-dievca-IEO-423765.jpg 4 159 54

Hľadáme ženy vo veku 18 až 32 rokov na účasť na výskume v oblasti etiky a morálky. Štedrá odmena. Zaručená anonymita. Keď sa Jessica Farrisová prihlási do psychologického výskumu pod vedením tajomnej doktorky Shieldsovej, myslí si, že zodpovie pár otázok, dobre si zarobí a tým sa to celé skončí. Postupne jej však dochádza, že sa stala obeťou zvráteného nebezpečného experimentu. Ocitá sa v kolotoči lží a podvodov, ktorý sa krúti čoraz rýchlejšie a ona musí čo najskôr nájsť spôsob, ako z neho vystúpiť. ..... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Lindeni

An Anonymous Girl , 2019

SimonaP
01.02.2020 3 z 5

Knížka byla napínavá, četla se dobře, ale konec mi přišel přehnaný a těžko uvěřitelný.

MíšaS.
14.01.2020 1 z 5

Jediné plus této knihy je, že se mi hodí do ČV 2020.
Jinak to byla nuda k uzoufání. Žádný nápad, žádná jiskra, co by rozjela příběh. Prostě jen 3 hloupí lidé, kteří si o sobě myslí, jak nejsou chytří...

pavčape
06.01.2020 2 z 5

Za mě tedy dost nuda. Jessica se podvodem dostane do prapodivné studie doktorky Shilds a je jí poté manipulováno jako loutkou. Kupodivu se Jess od doktorky lecčemu naučí a nakonec je tu vytoužený happy end.

LadyCarousel
03.01.2020 3 z 5

Precteno jednim dechem, kniha odkladana jen z duvodu "setrim si ji na pozdeji". Avsak po precteni a zamysleni se nad knihou jsem shledala, ze je to neco jako nedolehajici dvere. Svuj ucel to asi splni ale je na tom neco, co nesedi. Asi mi vadila urcita cast pribehu, ktera byla pritazena za vlasy. Potesily narazky na psychologicke pokusy.

Falda
03.01.2020 4 z 5

Mám ráda styl psaní autorek. Kniha se četla stejně dobře jako ta jejich první. Děj ubíhá, nevíte, jak to dopadne. Konce bývají zajímavé. Určitě autorkám zůstanu věrná :)

Ladiva
12.12.2019 2 z 5

Kniha sa mi veľmi nepáčila a dosť ma nudila. Čakala som, že dej sa nejako svižnejšie rozbehne, ale nestalo sa. Celý príbeh sa mi zdal akýsi rozťahaný, miatlo ma, že raz bol rozprávaný z pohľadu jednej postavy a potom ho zrazu rozprávala druhá. Pointa ma sklamala, pretože som ju čakala a autorky ničím neprekvapili.

MayB2
07.12.2019 2 z 5

Nenáročné čtení; co mě štve, je, že autorka dokáže na jednu stránku dostat i pět reklam na různé značkové zboží. Není to pak spíš reklamní brožura s příběhem?

inuska6280
02.12.2019 4 z 5

Zajimava kniha, napinava, ale konec jsem si predstavovala trosku jinak... :)

Januli
28.11.2019 4 z 5

Čekala jsem nějaký více šokující závěr, který byl u Manželky mezi náma, ale zase tato kniha mě přišla více čtivá. Psychothriller na víkend. :-)

Kočička911
17.11.2019 4 z 5

Líbilo se mi to víc než Manželka mezi námi
Dobrej nápad a za mě skvělej konec.

xena2711
08.11.2019 4 z 5

Určitě lepší než Manželka mezi námi. Pěkně psaná, děj Vás vtáhne a jste na konci... Zajímavá manželská zápletka. Stoji za přečtení.

Ivuska.09
28.10.2019 4 z 5

Musím říct, že tahle kniha byla lepší než předešlá Manželka mezi námi. Neodhadla jsem všechny zápletky, měla jsem i jiný scénář o tom, co se mohlo stát. Děj mě vtáhl a zajímalo mě, který z manželů hraje špinavou hru. Mohu doporučit.

Sabča92
23.10.2019 3 z 5

Knihu jsem si směla přečíst několik měsíců ještě před vydáním jako beta čtenář. Psychothriller o manželské dvojici psychologů a jedné dívce, která je jejich pokusný králík. Musím říct, že mi všichni přišli zvrácení, i když samozřejmě vévodí manželský pár. Absolutně jsem nechápala Thomase, obzvlášť když i on je psycholog. Očekávala bych, že bude vědět, jak na svou ženu. Jess byla naivní, ovšem brzy pochopila s kým se to zapletla. Líbilo se mi, jak se pustila do pátrání.

ivousekk
16.10.2019 4 z 5

Četla jsem o prázdninách jako beta-čtenář pro nakladatelství. Námět je zajímavý, i rozuzlení, ale chybělo mi tam to extra napětí, které mě drží přibitou u knížky. Naopak jsem měla určitě do poloviny knihy problém u čtení vydržet delší dobu. Knížku jsem odkládala a dělala i jiné věci. Opět jsem se k ní vracela, ale odkládání se opakovalo. Cca od půlky to bylo o dost lepší.
Asi to bylo tím, jak mě Dr. Shields rozčilovala, byla jak robot bez emocí a šílený manipulátor - její pasáže působily až nepříjemně. Ale rozumím tomu, byl cíl vykreslit ji jako divně cáklou psycholožku.