Ano, pane Božský

Ano, pane Božský https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528265/bmid_ano-pane-bozsky-657aee3e0e2f2.jpg 4 79 33

Tak dokonalý, že mu nelze odolat. Když Evě zemře milovaný manžel, z hodiny na hodinu se jí zhroutí celý svět. Osud jí ale záhy přivede do cesty Samuela, vlivného podnikatele, který prožil podobnou tragédii. Vzájemná přitažlivost v nich probudí divokou spontánnost, která nečekaně rychle přeroste v intenzivní vztah. Poslechne Eva varování přítele Roberta, když ji od spojení s mužem, kterého sotva zná, zrazuje, nebo už zcela podlehla a zůstane s ním, i kdyby ji to mělo stát život? Erotický román od autorky bestselleru Ano, pane řediteli.... celý text

lucie3944
06.02.2024 3 z 5

Omlouvám se, nedočetla jsem. Konec jsem už jen prolétla. Asi nejvíc mi vadily dvě věci. První - člověk by netušil, jak moc se dá různě hýbat obočím a co vše se tím může vyjádřit. Druhá, závažnější - opravdu jsou na sebe dva lidi okamžitě sprostí, křičí na sebe a neumí se domluvit? Puberťáci možná, ale dospěláci, kteří dosáhli nějaké postavení?! Pro mě to bylo přitažené za vlasy a rušilo mě to.
Jinak za mě příběh v pohodě, pohádka pro ženy, sexu požehnaně, zápletky celkem uvěřitelné.
I přes určité výhrady určitě přečtu další knihu. Českých spisovatelek podobné literatury není nikdy dost.

Sarkak94
05.02.2024 5 z 5

Je to taková sladká, romantická pohádka pro velké holky. Místy dost absurdní, ale jako proč ne? Je to kniha a tam se může stát cokoliv.
Za mě jedno malinké mínus je to, že na můj vkus, se jejich vztah vyvíjel až moc rychle (i když to je zmíněno v anotaci) a jakoby jednoduše.... Na druhou stranu bylo zase fajn, že na to po prvním setkání hned nevlítli. Naopak v tomto šli na to hezky pomalu. Pár nevinných schůzek. Sem tam nějaký letmý dotek. Později i polibek.... No a když už konečně došlo na pikantnosti. Tak to stálo sakra za to. A Sam ukázal i svojí dominantní stránku a scéna ze sprchy je asi moje top
Při čtení jsem snad prožila všechny emoce. Smutek. Radost. Vzrušení. Vztek. Obavy. Dojetí..... U nějakých pasáží jsem smála na hlas. I slza mi ukápla
Oba hlavní hrdiny jsem si moc oblíbila. Eva je skvělá, to co si prožila. Dostal me i samotný dopis od Mathiase a ty její sny jsem milovala. Obdivovala jsem ji i za to, že si stála za svým rozhodnutím. I když jí to Robert vůbec neulehčoval a musím říct že byl hodně přesvědčivý a já sama jsem díky němu byla dost na pochybách.....Sam je miláček. Hned jak uviděl Evu, šel si zatím co chce, a to pořádně pohlavě. Byl sice šílený workoholik, ale díky ní se snažil krotit. Bylo vidět že pro něj vším.
Sladký průběh příběhu je skvěle okořeněn chováním matky Evy (to teda byla fúrie), ale i chováním Roberta, měla jsem chuť ho praštit stejně jako Sam.
Moc se mi líbilo i to, že to není takový ten typický příběh kdy se při první rozepři hend rozejdou. Ba naopak, bylo příjemné jak oba za svoji lásku bojují.
I samotná zápletka byla skvělá. Čekala jsem něco takového? Ano. Ale tím, že to bylo napsané z pohledu Sama, o to to bylo napínavější a takové zajímavější.
A epilog? Tak to už je opravdu taková třešnička na dortu.... Na to jak tu celou dobu Sam působí chytře, tak mě jeho reakce neskutečně pobavila.

Marry001
04.02.2024 5 z 5

Abych řekla pravdu, nevím kde začít. Tato kniha mě v mnoha věcech překvapila a v mnoha i posadila na zadek.

Životní ztráta, bolest, naděje, rodinné vztahy, přátelství, touha, sex

V první řadě Vás chci upozornit, jakmile se pustíte do knihy. Balíček kapesníků mějte po ruce. Emoce se tu u mě střídali rychlosti blesku. Hned na prvních stránkách jsem přes slzy neviděla. Několikrát během čtení jsem nadávala, byla sklamanná, chtěla pár lidem urvat hlavy, culila se jak měsíček na hnoji, smála se, byla dojatá z gest a několikrát jsem se i červenala.

Jak já si myslela, že tato kniha bude opět hlavně v erotické rovině. Tak jsem byla hodně rychle vyvedena z omylu. Řeší se zde mnohem zásadnější problémy. Vztahy v rodině, důvěra, dávání druhé šance, objevování sama sebe. Ale i o tom, jak dokáží být silná pouta přátelství.

Eva jako podnikatelka a majitelka vlastní cukrárny byla strašně silná žena! To co zažívala celý dětství, následně velká životní stráta. Obdivovala jsem ji. Její přátelství s Robertem bylo kouzelný, takový, který bych si přála i já. Až do velkého sklamání. Ale na jednu stranu chápu ten strach o kamaráda, tu bezmoc a nastvaní. Ale veliký plus má u mě Eva za oblíbený seriál a oblíbený dort(máme to obě stejně).

Sam, který dýchal pro firmu si mě získal hned. Byl to takový medvídek, který za zavřenými dveřmi se proměnil v ďábla. Jeho minulost nebyla hezká, on si ovšem v tomhle ohledu dokázal udržet chladnou hlavu.
Co se týká chemie a erotických scén, tak ty byli napsány vážně .
Popravdě na srdci toho o téhle knize mám spoustu, ale nerada bych nějak spoilerovala a hlavně by se mi to sem ani asi nevyšlo.

Za sebe mužů říct, že tato kniha se mi od autorky líbila o něco víc a určitě ji doporučuji. A abych jen nechválila, tak dvě scény bych trochu víc rozepsala, ale tak víš Luci že Těším se, co si pro nás autorka příště připraví.

Moc krát děkuji @lucysrnka & @fortunalibri_nakladatelstvi za zaslání knihy k recenzi.

knihomolkaJani
03.02.2024 5 z 5

4,5 z 5
"Nemusíš se bát. Maximálně tě zatáhnu někam do postranní uličky a ukážu ti... ´Co?´ Svoji baterku, je to skvělá hračka do tmy."
Nová kniha od Lucky je skvělá, ale narovinu vám říkám, že je to jedna velká emotivní jízda. Jedná se sice o erotický román, ale vystaven na velmi těžkých základech.. Nemoci a smrti.. Budete brečet jen na začátku a konci.. a asi tak dvacetkrát mezi tím.. Určitě se jedná o nejdojemnější knihu za celý leden.
Hlavní hrdinka Eva přišla nečekaně o manžela, lásku svého života.. Vyrovnání s okolnostmi jsou pro ni těžké, naštěstí má svou spřízněnou duši, kamaráda Roberta..
"Jedno se musí Robertovi nechat, byl to oddaný ochránce."
Někdy možná až moc. Tato kniha je totiž nejen o lásce a smrti, ale také o velmi silném přátelství a o překážkách v něm. Co když si budete muset vybrat mezi láskou a přátelstvím, je to vůbec možné?
A pak je tu Sam. Souhra náhod svede Sama a Evu dohromady.. Jejich vztah se zde vyvíjí opravdu velmi pomalu, ale vzhledem k bolestivým základům je to tak dobře. Jakmile se ti dva ale oťukají, nastane jedno velké rodeo.. Lucka umí erotické scény vymazlit skvěle! Za to čekání to prostě stojí.. No a pak to stojí až do konce..
Najdete zde ale i mnoho vedlejších postav. Úžasného Standu, nesnesitelnou matku nebo ochranářského Eduarda.
A když to čekáte úplně nejméně, přijde i pořádné drama.
Tímto shrnutím chci říct, že knize snad nechybí vůbec nic.
Půl hvězdičky sundávám čistě ze subjektivního názoru a to, že Říďa se mi četl lépe..
Připravte si kapesníčky, čokoládový dort a užijte si čtení!

dikyna
29.01.2024 5 z 5

Super kniha,prostě wau.

AničkaHra
29.01.2024 5 z 5

Pan Božský je kniha, která Vás hned od první stránky semele, jako doslova, já brečela už na druhé straně ale nebojte i když je knížka plná dramat nebudete jenom smutnit, naopak budete se smát a taky Vám bude pěkný horko až se na scéně objeví pan Božský
Ano, pane Božský je kniha o druhých šancích, na lásku, přátelství, vztahy v rodině, ale ne všechny druhé šance mohou být naplněny a tak se nechte pohltit příběhem cukrářky Evy, která po smrti manžela neví, co dál se životem, navíc má narušený vztah s matkou.
Evu jsem si hned zamilovala, není to žádná otravná hrdinka, ale žena, která si prošla spoustou nehezkých věcí, ale nakonec sama ví, že se musí vrátit zpátky do života v ten moment zasáhne osud potkává okouzlujícího Sama, vtipného, sexy milionáře, prostě pana Božského, který dokáže dokonce opravit i chlaďák(jako ano to mě dostává když takový kravaťák neváhá vrhnout rukávy a opravit třeba zrovna chlaďák) neskutečně je to k sobě táhne a i když jejich vztah může zkomplikovat mnoho věcí přesto se do nové lásky nebojí vrhnout naplno a nehledí zpátky, jenže jejich okolí už s nimi tolik pochopení nemá a tak bojují nejen za svojí lásku, ale i za přátelství a rodinu a vlastně tak trochu proti všem.....
I přes smutné téma, které se v knížce řeší je knižka taky plná vtipných momentů, některé hlášky jsou nezapomenutelné
Eva i Sam jsou postavy, které si Vás jednoduše získají svojí energii, vtipem a přitažlivostí, Lucka v knížce hrozně pěkně pracuje s emocemi, v průběhu děje nedostanete čas se nudit a najednou zjistíte, že jste u Epilogu

Niki.N
28.01.2024 4 z 5

Další kniha se autorce velmi povedla. Žasnu nad tím jak jsou popisované emoce a krutý příběh hlavní hrdinky do které jsem se vcítila. Příběh má spoustu překvapení a plno neočekávaných. Přečetla jsem jedním dechem. Určitě doporučuji přečíst.

MichaelaMila
25.01.2024 5 z 5

Krásná kniha

Jajula75
23.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Autorka by měla dát na knihu upozornění, že jsou k začátku potřeba kapesníky. Ten byl velmi dojemný a ukápla nejedna slza. Eva není tuctová chudá chudinka, ba naopak. Neměla lehké dětství a mít takovou matku jako ona, tak už ji vypakuju dávno. Zajímavá je u její postavy linka se zesnulým manželem. Sam je opravdu pan Božský, milý, pozorný, gentleman. Jejich vztah je plný chemie a vzrůstající lásky. Peprné scény jsou opět super. Ale i on má svoje tajemství.
Kromě Eviny matky bych s radostí nakopala do zadku i toho jejího kamaráda. Nechybí zde ani napětí. Víc psát a spoilerovat nebudu, protože tohle si prostě musíte přečíst.

Jita160
23.01.2024 5 z 5

Tato knížka byla v něčem jiná... slza mě ukápla totiž hned ze začátku (na konci samozřejmě taky):,-)
Nebyl to jen erotický román i když peprných chvilek si ti dva užili opravdu hodně.
Je to o bolesti a ztrátě milované osoby.
Hlavní hrdinka se bude celý příběh motat v tom co je reálné a co jen výplod její mysli.
Je to o těžkém dětství ,rodinných lžích a tajnostech a o tom, že mít za matku morkomorku je vysilující.
Když se na scéně objeví Sam, který je právem titulován Božským, nesmírně zamíchá spoustu lidem kartami. Dá se dát přednost lásce před dlouholetým přátelstvím? Dá se zapomenout na velkou lásku? A co životní chyby i ty se dají odpustit? Jak dalece se dá milovat a odpouštět?
V tomto krásném příběhu na vás čekají všechny emoce nebudete chtít dát vůbec knížku z ruky.
ZA MĚ ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!!

Elize
23.01.2024 4 z 5

Moc hezky napsané, čtivé. Autorce se velmi povedl úvod, kdy jsem se opravdu vžila do hlavní hrdinky a i několik slz ukáplo. Příběh se vyvíjí hezky postupně a líbilo se mi, jak je to mezi hlavními hrdiny, že od začátku budují vztah a není to taková ta omletá klasika "jen sex a pak je to vlastně něco víc"... obě zápletky, které jsou v knížce jsou předvídatelné, ale to nevadí, u těhle typů knih to jako čtenář i předpokládám. Za sebe bych řekla, že tahle knížka se autorce povedla ještě trošku víc, než ta první. Přečteno jedním dechem a doporučuji!

teresalefner
22.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Tak toto byla jízda na horské dráze plná nepopsatelně úžasných pocitů <3 Smála jsem se, plakala a plnými doušky prožívala s postavy každý moment či zvrat, který napříč dějem nastal. Pana božského, Sama, jsem si zamilovala od prvního okamžiku. Stejně jako hlavní hrdinku Evu, které budete od začátku do konce fandit, aby v životě znovu našla lásku. Erotické scény byly plné vášně a vzájemná touha z postav doslova plála. Kniha si mě získala originálními tématy, které se v ní prolínají a jsou ze života (např. špatný vztah s matkou, smrt milovaného manžela a další). Pan božský vás zkrátka od každodenních problémů zavede do sedmého nebe a jen tak nepustí.
Podtrženo sečteno = Je to úžasný, poutavý, originální, místy napínavý a jedinečný příběh, od kterého se zkrátka nebudete chtít odtrhnout :) Vřele doporučuji!

romispaci
22.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Sam je prostě doopravdy božskej. Dlouho se mi nestalo, že bych se zamilovala do imaginárního chlapa :D a paní Lucce se to povedlo. Při čtení se člověk nedokáže odpoutat. Erotické scény byly velmi pikantní a řekla bych i velmi neotřelé :) Originalitu bych vyzdvihla i u vyvrcholení Evy vztahu s matku, který se mi velmi líbil. Neskončil tuctovně šťastně až na věky, ale realisticky. A to se mi opravdu velmi líbilo. Samotný příběh Sama a Evy je nádherný a já věřim, že se pro mě stane jedním z těch příběhů, ke kterým se budu ráda vracet. Začatek nás hodil do emoční bomby, Eva ztratila manžela, který zůstává jejím duševním průvodcem po zbytek příběhu, což bylo velmi příjemné zpestření mezi děním se Samem a Evou. Ze začátku mi uteklo i pár slz, což se mi většinou stává až na konci, ale konec se naopak proměnil v hotová emoční muka a úzkost. Samovi pocity byly tak dokonale napsané, že jsem cítila jak chřadnu a trpím s ním. :( Po tom konci už mi nezbyly žádné nehty ke kousání :D K Robovi řeknu asi tolik, že i po dočtení ho už prostě nemám za sebe ráda, měla jsem chuť ho zpráskat židlí po palici, aby se probral, ale zase to byla zajímavá část příběhu. Zato Standu mám neskutečně ráda, je to úžasný člověk. Téma cestování bylo úžasné, podívala jsem se s hrdiny na místa, kam se reálně nikdy nepodívám.
Slov už padlo dost, závěrem bych chtěla poděkovat za úžasné čtení. Příběh Sama a Evy se řadí mezi jedny mé neoblíbenější. Takové ty, co zůstanou v srdci a už nikdy z nich neodejdou. Krásný autorský počin erotické literatury, který v člověku vyvolá všechny emoce. Tuhle knihu prostě nejde nemilovat <3 <3 <3

erotické romány české romány romány pro ženy

Lucie Srňánková
česká, 1989