Angličtina pro lamy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Angličtinář mnohaletou praxí napsal knížku o anglickém jazyce, která je vtipná, a přitom poučná. Oslovit může nejen věčné začátečníky, ale i studenty, kteří mají potíže s tradičními učebnicemi nebo si prostě chtějí něco ujasnit. V krátkých kapitolkách je formou vyprávění a příběhů s mnoha příklady podán ucelený přehled gramatických jevů od úrovně A1 po B2 s důrazem na obvyklé chyby českých studentů. Pro čtenáře od 12 let....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281215/big_anglictina-pro-lamy-puR-281215.jpg 3.527
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Angličtina pro lamy

makkuska
26.12.2020

Chtěla jsem si po čase přečíst román a našla jsem v tátově knihovně toto. Není to ani román ani učebnice angličtiny. Je to něco mezi. Jsou to krátké příběhy ne vždy úplně dávající smysl, je to humorné a nadlehčené. Budete číst, trochu se smát, hlavně se ale nebudete cítit tíživě jako při klasické učebnici angličtiny. Při čtení dochází podle mě spíše k pasivnímu učení, protože všechny anglické věty jsou součástí textu. Styl je opravdu velmi specifický, někomu může výborně sedět a někomu naopak vůbec.

Aida32
20.07.2020

Moje věčná kniha a učebnice, mnohokrát přečtené první kapitoly, kde si člověk dokáže, že to jde a něco už umí a asi ji budu číst navždy. Po 60 se už asi stejně mluvit nenaučím, ale chuť mám stále a doufám.


Aida32
20.07.2020

Moje věčná kniha a učebnice, mnohokrát přečtené první kapitoly, kde si člověk dokáže, že to jde a něco už umí a asi ji budu číst navždy. Po 60 se už asi stejně mluvit nenaučím, ale chuť mám stále a doufám.

Eorin
22.04.2017

Vtipné, trefné, ovšem asi už jsem na to trochu "stará", protože styl psaní je svou formou určen spíše středoškolákům..

Guepp
02.09.2016

Knížka je poměrně sympatická, netypickou formou se snaží vysvětlit anglickou gramatiku (i když některé pokusy o humor nejsou vůbec vtipné - ale asi čím hloupější, tím to do hlavy dostaneme snadněji). Oceňuji i fakt, že autor je dlouholetým učitelem angličtiny. Upozorňuje tedy na chyby, které jsou šité na míru právě nám Čechům. Ale samozřejmě souhlasím s předchozím komentářem - bez učení a snahy to do hlavy nenatlučeme. Každopádně by mohla věčným začátečníkům ukázat jiný pohled a dovolit jim pochopit něco, co se dřív do hlavy za boha nemohlo dostat :). Doporučuji se podívat i na knížky podobného typu s názvem Angličtina na rovinu (Darren Crown). Mně osobně sedly mnohem více.

beran25
16.08.2016

"Trochu jiná" učebnice angličtiny. Bez dřiny to stejně nejde!