Angličtina na rovinu

Angličtina na rovinu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134460/mid_anglictina-na-rovinu-01I-134460.png 5 216 48

Angličtina na rovinu série

Kniha lehce humoristickou formou pojednává o typických problémech, na které narážejí čeští studenti angličtiny na všech úrovních, a poskytuje praktické, srozumitelné rady, jak je překonat. Autor se zároveň snaží, aby si čtenáři uvědomili, že učení jazyka může a mělo by být především zábavou a koníčkem, neboť pouze tak může vést k nějakým výsledkům.... celý text

Lonika
29.07.2014 5 z 5

Povinně bych tuto kniho rozdala všem učitelům angličtiny! :D

olejnice
22.04.2014 5 z 5

Úžasné, vtipné, pro každého kdo má rád angličtinu, nebo se jí snaží naučit - bude určitě přínosná.... Komu by se tato povedená kniha nelíbila, může ji strčit do "mrzáku"...:)

Hann110
21.04.2014 5 z 5

Knížka se čte sama, je plná vtipných historek autora, který jako zkušený lektor jednoduše a stručně vysvětlí mnohé, námi nepochopené, maličkosti jenž nám brání v úplném pochopení tohoto jazyka. Věřte, že přečtením této knížky nic neztratíte i když v ní není popsáno absolutně vše. Myslím že z dost pochopitelných důvodů. Skvěle jsem se pobavila a přiučila !! :)

martin3683
20.03.2014 3 z 5

Tuhle knihu bych doporučil každému, kdo se angličtinu učí nebo ji učí ;-). Autor je dlouholetý lektor angličtiny v naší zemi a vtipnou a velmi svěží formou glosuje o obtížích tohoto jazyka pro Čechy. Často se zaměřuje na steoreotypy o angličtině, její špatnou výuku a na specifika jazyka, které leckde vysvětlují šíleně složitým způsobem, jemu na to stačí kolikrát jen dvě stránky této knihy. Mezi tím, co se při čtení bavíte historkama autora, se nenápadně učíte a ztrácíte obavy z anglického jazyka. Je to přeci jen jazyk barbarů a stačí taky tak myslet :-). Kniha je poskládána z textů, které vycházely v ekonomickém deníku E15 doprovázené vtipnými ilustracemi. Zaručuji, že po přečtení knihy, se na angličtinu budete dívat jinak a už vám nepřijde tak složitá a nepochopitelná. Každopádně ani tato kniha ji za vás nenaučí :-).

fmash
09.05.2013 4 z 5

Docela příjemné a čtivé. Bohužel se velká část textů v knize „vtipně“ zaobírá češtinou a jejími problematickými zákoutími, což mi samo o sobě samozřejmě nijak nevadí, nicméně v těchto pasážích autor ztrácí na přesvědčivosti a text na síle, navíc to není téma, kvůli kterému jsem se do Angličtiny na rovinu pouštěl. Leč i tak je v knize dostatek zajímavých informací, vysvětlivek a pomůcek k lepší orientaci v jevech, s nimiž se student angličtiny sice běžně setkává, ale jejich uchopitelná podstata mu z nějakého důvodu doposud unikala. Že jsem se s podobným počinem setkal poprvé, trochu to namažu a dávám za čtyři.

padajicidvere
01.05.2013 4 z 5

Tato kniha mi byla poslaná přímo z nebe! Naučila mě během chvilky (respektive během jedné noci) mnohem víc, než 11let učení angličtiny ve škole. Je vtipná, jednoduchá, obsahuje dobré pomůcky, rady, "taháky", vysvětlení..i když mi v ní chyběla nějaká kapitola ohledně minulého času, v tom mám ještě trochu zmatek. Ale tak uvidíme výsledek, díky maturitě :D

babyboar
25.02.2013 4 z 5

Příjemná knížka pro milovníku angličtiny i češtiny. Jen jsem chvíli naivně doufala, že čeština, kterou je kniha psána je skutečně autorova. :)

Efwa
17.01.2013 5 z 5

... vtipně a s nadsázkou podáno. Přínosné nejen pro studenty, ale i pro lektory tohoto jazyka.

angličtina cizí jazyky

2012  91%Angličtina na rovinu
2015  91%Angličtina na rovinu II
2023  85%Angličtina na rovinu III

Kniha Angličtina na rovinu je v