Angličtina 1 pre 3. alebo 5. ročník tried s rozšíreným vyučovaním jazykov na základných školách https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503711/bmid_anglictina-1-pre-3-alebo-5-rocnik-t-4wM-503711.JPG 5 7 4

Angličtina pre 3. alebo 5. ročník tried s rozšíreným vyučovaním jazykov na základných školách. Kapitoly-Lekcie: Hallo, Tom, What Is This ?, Who Is This Boy ?, Tom Is Not at School, What Colour Are the Flowers ?, On Saturday, Opakovacia lekcia, Late Again, Good Friends, Where Are You ?, Cars and Bicycles, The Bells Are at Home, In the Morning, Opakovacia lekcia, At School, Mr Bell´s House, Our Living-Room, Our Classroom, In a Pioneer Holiday Camp, Seasons. Opakovacia lekcia, Sport and Games, Pay Attention, Please, At the Swimming Pool, In London, Tom Is Not Feeling Well, Lucy Is Going to the Country Tomorrow, Shopping. Opakovanica lekcia.... celý text

n.ezn.amy
04.11.2020 5 z 5

Začínal jsem soukromě s angličtinou pro samouky, ale tahle kniha byla první na základní škole, ze které jsme dva roky jeli. Podle mě po školní děti dobrá, nenásilně je připraví pro další studia tohoto jazyka

Varjohukka
06.09.2020 4 z 5

Učebnice, se kterou mám spojené své první opatrné "anglické krůčky" ještě na základce.

reader.007
20.10.2018 5 z 5

Na téhle přehledné a jednoduché učebnici vznikl můj (a řekla bych že celkem slušný) základ pro mou lingvistickou výbavu. Když vidím (a platím) učebnice svým dětem dnes, je mi blivno, jaký se ze školní výuky jazyků stal nechutný byznys na úkor znalostí. Navíc se mi všichni (vyučující) snaží vsugerovat, že učebnice, do které se nemusí psát, je cosi podřadného a tudíž k výuce nevhodného.

35alice
25.05.2018 5 z 5

Sqělá učebnice, v současnosti takovou postrádám ☹️

angličtina jazykové učebnice 3. ročník základní školy 5. ročník základní školy učebnice základních škol

Kniha Angličtina 1 pre 3. alebo 5. ročník tried s rozšíreným vyučovaním jazykov na základných školách je v