Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly

Volné pokračování knížky Jak nemít na pikniku o jeden sendvič míň zavede čtenáře opět do vísky Kingston, kam následovala Češka Hana svého anglického manžela Williama. A jako vždy se zde i tentokrát budou dít věci, proti nimž se bude zdát londýnská rušná dopravní tepna Piccadilly Circus poklidným místem k nerušenému spočinutí. Zámecká paní Isolda se totiž i přes varování svého okolí rozhodne zřídit ve zděděném rodinném zámku převážně dívčí internátní školu, aby tak zachránila panství před finančním úpadkem. To však není jediný důvod, proč – jak se zdá – vzala harmonická atmosféra kingstonského života za své – Rusty se Speedym se totiž pustí do vylepšování svého obydlí, k čemuž ovšem přistupují více než originálním způsobem. Ve vesnici se mimoto objeví nový obyvatel, tajuplný cizinec, který místním, a zejména pak majiteli panského sídla Alistairovi O’Reillymu, připraví nečekané překvapení....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/401011/jak-si-neudelat-z-domova-cirkus-jak-dvz-401011.jpg 55

Anglické příhody (7.)

Literatura česká, Biografie a memoáry
Vydáno:, Mladá fronta

Kniha Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly

Radka2564

No vidíte, manžel v knize se jmenuje Paul a tu je pojmenován jako Wiliam že by chybná autorky?

Naty883

Ano, manžel se jmenuje Paul.

Radka2564

Nejmenoval se manžel paní autorky Paul?

Marla

Zvláštní, jak dobrodružný může být život v malinkaté vísce kdesi v Anglii, kam pořádně nejezdí ani autobus. Žádná z autorčiných knih o obyvatelích Kingstonu mě zatím nezklamala a i tuto jsem si zařadila do knihovny na místo s knihami, po kterých často sahám.