Poselství shůry

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podtitul: 50 andělských inspirací pro všední den. Na silvestrovském večírku se sešel kroužek lidí, kteří by rádi začali Nový rok nejen sektem a ohňostrojem. Kdosi napsal na padesát kartiček padesát andělů pro příští rok a vyzval účastníky, aby si každý jednoho vytáhl. Na kartičkách je napsáno padesát postojů, které by měly dát našemu životu směr. Můj život se pochopitelně nedá určovat všemi padesát postoji najednou, ale budu-li se rok cvičit v jednom postoji, pak to ovlivní celý můj život, pak se ve mně zrodí něco nového… Anděl lásky * Anděl smíření * Anděl rozpustilosti * Anděl opatrovník * Anděl exodu * Anděl společenství * Anděl oproštěnosti * Anděl vášně * Anděl pravdivosti * Anděl vděčnosti * Anděl odříkání * Anděl rizika * Anděl důvěry * Anděl samoty * Anděl sesterství a bratrství * Anděl odevzdanosti * Anděl hřejivého tepla * Anděl odvahy * Anděl trpělivosti * Anděl lehkosti * Anděl otevřenosti* Anděl střízlivosti * Anděl odpuštění * Anděl svobody * Anděl rozloučení * Anděl smutku* Anděl proměnění * Anděl nadšení * Anděl uzdravení * Anděl věrnosti * Anděl něžnosti * Anděl veselí * Anděl oddanosti * Anděl harmonie * Anděl jasu * Anděl pomalosti * Anděl ústupu * Anděl bdělosti * Anděl vlídnosti * Anděl pokory * Anděl naplnění * Anděl vytrvalosti * Anděl důvěry * Anděl milosrdenství * Anděl útěchy * Anděl obezřetnosti * Anděl úcty - uctivé bázně * Anděl pochopení * Anděl temnoty * Anděl ticha *...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113336/andelske-inspirace-poselstvi-shury-7df-113336.jpg 4.96
Série

Andělské inspirace 1.

Žánr
Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno, Karmelitánské nakladatelství
Orig. název

50 Engel für das Jahr, 1997

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Poselství shůry

Přidat komentář
1Pomněnka
25.12.2020

Dobrá kniha a dobrá inspirace. Každý rok na Silvestra s rodinou hrajeme tuto "hru", kdy si každý z nás vylosuje jednoho anděla na příští rok :-)

Ludmila.Helena
31.07.2020

Báječný psychologický pocník. Doporučuji.


berau
16.01.2018

Někteří andělé my byli svým poselstvím bližší a někteří vzdálenější, ale to už vychází z unikátnosti povahy každého jednotlivého člověka.Každopádně po přečtení, vám tato kniha o vás samotných a o vašem nitru prozradí mnohem více, než jste dosud věděli.

MarieV
26.04.2017

Kniha, ke které se stále vracím a z níž čerpám nejen pro sebe.

Petrstik
13.02.2015

Krátká zamyšlení vhodné pro současnou hektickou dobu.

Doporučujeme

Bible Svatá
Bible Svatá