Každý má svého anděla

Každý má svého anděla https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113579/bmid_andelske-inspirace-kazdy-ma-sveho-a-yDU-113579.jpg 5 10 4

Andělské inspirace série

< 2. díl

Boží pomocníci jako součást radostné zvěsti biblických příběhů. Volné pokračování úspěšného titulu Poselství shůry. Autor se opět věnuje andělským ctnostem jako inspiraci pro náš život.

Duchovní literatura , Náboženství

Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Jeder Mensch hat einen Engel , 2000

VeruMalfoy
VeruMalfoy
06.01.2021 5 z 5

Nádherná pozitivní četba o tom, že každý máme na cestě životem svého anděla ochranitele a sami se pro druhé můžeme v jejich očích stát andělem, plným láskou a pochopením.

MarieV
MarieV
04.11.2016 5 z 5

Pojetí tématu andělé mě velmi mile překvapilo. Každá kapitola vychází z úryvku Bible, ve kterém vystupuje anděl. Autor jeho úkol, dovednost dál rozvíjí na konkrétních životních příkladech. Kniha je pro mě čtivá, inspirující, překvapivě praktická.

Petrstik
Petrstik
08.03.2015 5 z 5

Pěkná zamyšlení, která v úchvatných obrazech popisují, jak anděl vstupuje do bezvýchodné situace určitého člověka, jak jej střeží a ochraňuje a jak mu otvírá oči na jeho životní cestě.

miklaras
miklaras
02.11.2013 3 z 5

Drobná inspirativní zamyšlení odhalující lidská traumata a šanci na jejich vyléčení pomocí meditace nad příběhy andělů.

příběhy Bible andělé duchovní život

Anselm Grün
německá, 1945
2009  85%Deprese jako šance
2000  90%Každý má svého anděla
2005  83%O mlčení
2002  98%Poselství shůry
2017  78%Svět bez Boha

Kniha Každý má svého anděla je v