Pád

Pád
https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56720/bmid_pad-QJm-56720.jpg 4 1900 1900

Andělé / Padlí anjeli série

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Fallen , 2009

xmetelkova
17.02.2015 5 z 5

Skvělá knížka. Četla se jedním dechem. Měla jsem ji rychle přečtenou. Krásný příběh a hlavní postavy jsem si hned oblíbila. Už se vrhám na další díl...

vilzuss
24.01.2015 5 z 5

Skvělý příběh, tahle kniha se mi strašně líbila a četla jsem ji několikrát.... doporučuji :)

Markouš
23.01.2015 5 z 5

Tato kniha se mi opravdu líbila, ale chvilkami mi přišla hlavní hrdinka trochu naivní. Ale i tak si zaslouží 5 *

EvaSupovic
12.01.2015 5 z 5

Krásný, krásný, krásný příběh.........moc se mi tato série líbila a určitě se k ní zase vrátím :-) Ase nej andělská série :-)

nikola8798
08.01.2015 4 z 5

Příběh se mi vážně líbil, Luce se může na začátku zdát trochu potrhlá a přehnaně závislá na existenci Daniela, což mě chvíli vážně vytáčelo, ale hned jak jsem se dozvěděla důvod, mým krevním oběhem se přiřítila dávka soucitu. Krásná lovestory, která mi trochu připomíná první díl série Nesmrtelní.
Celý nápad se mi velmi líbil, konec je tajemný, což mě nutí přečíst si další díl.

ElisR1
03.01.2015 3 z 5

Tahle kniha mě moc nenadchla. Nebyla špatná, ale četla jsem i lepší.

petrisca
26.12.2014 4 z 5

Tato kniha se mi líbila, ale ten konec ne. Ne že by se mi nelíbilo příběhem, kterým to autorka ukončila, ale hlavně mě zklamalo jakým stylem to bylo napsané. V jednu chvíli byl začátek konce a za chvilku konec. Měla to hrozně rychle ukončené. Druhý díl se nechystám číst.

Ann379
23.12.2014

Tak toto tedy opravdu ne. Na můj vkus moc přeslazené, ani jsem to nedokázala dočíst do konce. Nepřijde mi reálné, aby se na každém rohu náhodně potkávali dva lidé, navíc je tam spoustu přehlédnutých chyb. Hlavní hrdinka mi neustále lezla na nervy, na každé stránce jsem musela protočit očima. Hodně postav mi přišlo nesympatických. Přečetla jsem půlku, do konce jsem to jen prolistovala. Možná by to nebylo tak špatné, ale spisovatelka zřejmě není až tak dobrá, jako jiní.
Knihám od Lauren Kate se budu vyhýbat.

lunina
16.12.2014 5 z 5

Tahle knížka je bomba♥
Už otevírám další díl ♥

Aléda
18.11.2014 4 z 5

Knížka se mi líbila, hezký příběh Luce a Daniela. Jak se dozvěděla, že se za každých 17 let vždy najdou a znovu se do sebe zamilují, že je to jejich osud...WOW. Ale občas jsem se trošku nudila (hlavně ze začátku) a hlavní hrdinka mi přišla trošku natvrdlá, když hledala o Danielovi informace, měla o něm sny, kde měl křídla, z internetu si něco zjistila, o jeho rodu, měl velkou sílu, měla pocit že ho už někdy viděla, ale ona stále byla trochu mimo :D a když jí to říkal, nevěřila mu. Ale to bylo jediný co mi trochu vadilo, jinak děj byl poutavý, napínavý a na konci jsem hltala každý slovo. Těším se až si přečtu další díl :)

julliette
12.11.2014 5 z 5

Moc pěkný příběh, anděle jsem měla vždy ráda. Danielu a Lucy je souzeno se jednou za sedmnáct let setkat, osudu se nevyhnou. Už se těším na další knihu, zatím jsem ji v knihovně nenašla, štve mě, že někomu trvá tak dlouho, než ji přečte a vrátí

Fortuna
22.10.2014 3 z 5

No, nikdy předtím jsem žádnou andělskou ságu nečetla a nikdy se do ní nechystala, ale ve chvíli, kdy jsem neměla co číst, jsem po Pádu prostě sáhla.
Začátek pro mě byl asi nejzajímavější.. Konec se mi nelíbil, ale nejvíce mi vadil opět ten milostný trojúhelník.. V knize, kde si přeji, aby tam romatika byla, není, a tady jí je na rozdávání.. No, jako kniha nic moc, ale budu se těšit na film (pokud se ho dočkáme), protože jakožto filmová verze (pokud by se povedla) by byl Pád asi lepší..
Do dalších dílů se rozhodně nehrnu.

Pozn.: Ač jsem se na film těšila dlouho, nakonec to byl zbytečně strávený čas...

kacka2794
15.10.2014 3 z 5

První díl mě bavil. Četlo se to vlastně samo a mělo to i hlavu a patu. Druhý díl dosti pokulhával a upřímně... trojku jsem četla jen kvůli té návaznosti. Nebavila mě a přišlo mi to pořád na jedno brdo. Nějakých 350 stran o tom, jak stále cestuje časem mi přišlo neuvěřitelně přehnané. Ve čtvrtém díle mi naprosto lezlo krkem, jak ubuleně obě postavy zní, když se nevidí týden. A ten konec mi přišel úplně přeslazený. mám ráda romantiku, ale jen v rozumné míře a tohle je podle mě Opravdu přehnané. A pátý díl pro mě nemá cenu kupovat.

Vikyy
12.10.2014

Kniha se mi moc líbila! Doporučuju! Je velice zajímá a konec úžasný, ale pro mě všechny konce nedokončený. Hrozně se mi po knize stýská. Hlavně o přemýšení jak to bude dál...Jedna z nej knih. A ty postavy. HLAVNĚ DANIEL. Velice mě překvapil Lucifer svým vzhledem. A Lucy její kletba, kterou rozluští až na konci 4 dílu.

*Barča*
26.09.2014 5 z 5

fajn kniha doporučuju :))

deedee145
14.09.2014 3 z 5

Skvělá kniha, nemohla jsem od ní odtrhnout oči.
Ale asi od začátku poslední čtvrtiny knihy mi kniha už přišla nudná, kvůli povaze některých charakterů. Přišlo mi, že už je to jen o lásce až za hrob.

Annie G.
06.09.2014

Tato kniha se mi hodně líbila, jen mě někdy štval ten milostný trojúhelník. Hrdinka pořád neví koho si vybrat a stále se rozhoduje. Chápu lidi, kterým se to líbí, ale mě to nebaví. Jinak kniha mě bavila a doporučuji, ale nečekejte od ní nic převratného.

papi
30.08.2014 5 z 5

Knížka mě opravdu mile překvapila!!! Strašně moc se mi líbila a doufám, že si u září přečtu dálší dííl!

Arri
26.08.2014 5 z 5

V době, kdy jsem četla tuhle knihu jsem byla jako smyslů zbavená. Nemyslela jsem na nic jiného než na to, jak to nakonec s Luce, Danielem, Camem a ostatními dopadne. Opravdu povedená kniha. Moc mě bavila, byla jsem do ní zažraná a vydržela jsem jí číst celé hodiny, proto si zaslouží 5 hvězdiček.

Perla
23.08.2014 5 z 5

Úžasná kniha. Veľmi sa mi páči jej dej, príde mi to celé tak záhadné. To všetko s Camom a Danielom. A prostredie školy Meča a kríža mi pripadá naozaj ako vezenie a preto ma to trochu prekvapuje, keď viem, čo všetko sa tam odohralo a ako ľahko sa dalo vykĺznuť spod prísneho dohľadu kamier... že im na to hneď neprišli. No... ale... je to proste super kniha aj keď mi trvalo dlhší čas kým som sa začítala do to toho deja a tak...