Pád

Pád
https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56720/bmid_pad-QJm-56720.jpg 4 1900 1900

Andělé / Padlí anjeli série

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Fallen , 2009

ellypusik
03.05.2015 4 z 5

Kniha byla celkem zajímavá, ale podle mě spisovatelka moc dlouho držela Daniela a jeho vztah k Luce pod pokličkou a pak až moc rychle všechno vyřešila a dal je k sobě, každopádně hodnotím 4 hvězdičkami :))

Aaron Lewis
01.05.2015 3 z 5

Zajímavý nápad, ale docela špatně napsané. Hodně zmatené a je to takové nemastné, neslané. Snad všechny charaktery jsou zajímavé vyjma té hlavní - Luce. Chápu, když autor hned všechno nevysvětlí, něco nechá na čtenáři, něco na potom, ale ne, když to potom ztrácí čtivost.

Janet11
30.04.2015 4 z 5

Pěkné oddechové čtení. Stylově dobře napsané.

superjohny.cz
23.04.2015 5 z 5

Úžasná kniha!!!
Co ještě dodat.... :) Kniha se rychle četla (úžasný styl psaní) a děj byl velice poutavý. Sledování toho jestli si Luce vybere mezi Danielem a Camem bylo napínavé, ale myslím si že každý už od začátku může tušit koho si nakonec vybere ;) Rozhodně doporučuji si přečíst!

kxrolinx0567
18.04.2015 5 z 5

První díl naprosto perfektní.

Rečna
07.04.2015 4 z 5

Skvělý!! hned se vrhám na další díl :) (y)

nikisek-nik7661
06.04.2015

Přečetla jsem už všechny díly. Když jsem knihu začínala číst, příběh mi přišel zvláštní a hned jsem věděla, že je to ten styl psaní, který zbožnuju. Až mi to je celkem líto jsem si velmi rychle přečetla celý děj. Prožila jsem s postavami celý jejich příběh. Jsem velmi ráda, že L.Kateová napsala tuto knihu. Tolik romantiky, dobrodružství a fantasy na jednom místě se málokdy vidí :) Za mě 1*

zuzana13
31.03.2015 5 z 5

Krásná kniha. Dobře napsaná.

PKunovska
31.03.2015 5 z 5

Božská kniha!

tyna4952
30.03.2015 5 z 5

Můžu se zeptat? Kde můžu shlédnout nebo stáhnout film? ..četla jsem ji a chtěla bych vidět i film....

Vé-Vé
30.03.2015 2 z 5

Kniha o tom, jak dva chtějí ojebat (pardon) jednu stejnou a teď to chození okolo horký kaše, žejo! Posud OK, ale pak? Těžko uvěřitelná hrůza, že někdo můžeme mít takovouhle představu o andělech. Knížka se čtenářem prostě ojebává (ne-pardon).

sarah2851
27.03.2015 3 z 5

Tato knížka mě dostala hezkou obálkou. Když jsem si ji přečetla, zjistila jsem že nejenom obálka je dobrá. Moc se mi ta kniha líbila, ale takových příběhů je všude plno.

vercanejedla
18.03.2015

Tato kniha mě moc nezaujala :(

Terinka14
08.03.2015 4 z 5

Tahle knížka je moc pěkná. První díl je podle mého názoru nejlepší. Další díly mě zaujaly sotva z poloviny. Podle mě až moc roztahané. Hrdinka se mi za líbila hned od začátku,ale nejvíce jsem si oblíbila Arrian. Prostě první knížka jednoznačně nejlepší, druhý díl je trošku horší a tak to šlo dolů a dolů. Jelikož tady tedy mám hodnotit první díl, tak pět hvězdiček.

sisi koblizc!
06.03.2015 5 z 5

Luce byla úžasná hrdinka a všechno co bylo v téhle knížce je dokonalost sama

galiana
05.03.2015 3 z 5

Kniha s určitým potenciálem to určitě je. Taky má krásnou obálku a docela dobře se mi to četlo. Tolik ke kladům. Nejvíc mi vadila ta hlavní hrdinka. Tyhle naivní husičky nemam moc v lásce. Taky mě nebavilo číst pořád o jejím těžkém rozhodování mezi těma dvěma. A strašně dlouho trvalo než tam k něčemu vůbec došlo. Další díly si přečtu, ale jen protože jsem zvědavá na konec.

Lovebooks
01.03.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla .opravdu doporučuji

emily258
26.02.2015

pěkná kniha

moninak
25.02.2015

Kniha působila zmateně a místy jsem nevěděla kde jsem. Věřím, že další díly budou lepší.

KatChiss
19.02.2015 2 z 5

Strašně mě zaujala obálka knihy. Je nádherná. Podle anotace se mi kniha hned zalíbila a těšila jsem se, až si ji přečtu. Možná jsem od ní čekala až přílíš. Začátek se mi líbil. Ale potom mě to přetalo bavit. Čekala jsem ty anděly a oni pořád nikde. Až asi posledních patnáct stránek mě bavilo. Konečně se příběh rozuzlil a byla tam nějaká akce! Nápad je to velice zajímavý, ale psané nic moc. Knihu jsem četla devět dní, ani mě nebavilo číst dál. Ale nějak jsem se prokousala nakonec a myslím si, že druhý díl by mohl být zajímavější (podle anotace). Bude tam (snad) více akce.
Dávám knize dvě hvězdičky - jednu za obálku a druhou za nápad a akční závěr v knize.