Pád

Pád
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343008/bmid_pad-T65-343008.jpg 4 1900 1900

Andělé / Padlí anjeli série

Některým andělům je souzen Pád… Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit… i kdyby ji to mělo zabít.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (ČR)

Angels 1: Fallen , 2009

Mudblood
25.10.2015 5 z 5

Když jsem začala číst první díl, nějak zvláštní mi to nepřišlo.. prostě fajn oddych od povinné četby :D ale musím říct, že průběh mě opravdu překvapil a nemůžu dát jinak než pět hvězd :)

KleaM
23.10.2015 2 z 5

blbina, prostě jsem to nedokázala dočíst, je mi líto :-/

lapetitedeny
09.10.2015

První polovina knihy byla hrozný zlo, fakt jsem nevěřila, že to začne bejt dobrý a že budu mít chuť zkusit i další díl. Světe div se, někdy po tý půlce se začalo něco dít a přestalo to bejt tak zlý a ten druhej díl zkusím. I když mi to místy přišlo poněkud nesmyslný anebo přitažený za vlasy (to pak hlavně ke konci, to s tou Sofií).

petra3242
05.10.2015 2 z 5

Musím říct, že se mi kniha moc nelíbila. Luce mi přišla jako blbka, Daniel jako pošahanec a Cam mi naopak byl ze začátku velmi sympatický. Poslední třetina knihy je docela dobrá, závěr slabší. Další díly si přečtu, když už je mám doma... Jinak mě na sérii nic moc neláká, už jsem asi na tenhle žánr moc stará....

Dudunka
19.09.2015 3 z 5

Nejlepší byl konec těším se na pokračování :-)

mišule5
11.09.2015 4 z 5

Ze začátku mě knížka moc nevtáhla svým dějem, ale říkala jsem si, že je to teprve začátek a určitě se děj rozjede... a taky že rozjel, ale bohužel až na konci. Příběh začíná být pěkně zamotaný a nabírá na síle, takže se těším na další díl a doufám, že se rozjede hned na začátku.
Hlavní hrdinka mi přijde strašně pomatená, takže se nedivím,že se někdy chová tak nerozhodně. Ostatní hrdinové mi jsou sympatičtí a to hlavně Cam :-)

Laduš17
08.08.2015 5 z 5

Naprosto mě pohltila.. :)

Natyyy4444
30.07.2015 5 z 5

Vrátila jsem se ke knížce po 4 letech,protože se mi hrozně líbila.Tahle série je a vždycky bude moje nejoblíbenější! Nevím proč,ale ten děj mě tak okouzlil a získal si mě,že bych to četla pořád dokola.Když jsem to četla poprvé,tak Cam mi byl tak nesympatický,ale teď? Chvilku jsem si přála,ať je Lucy s ním.Vždycky jak byl na ní hodný a prostě tak.Ale Daniel je prostě Daniel.

vevronika
29.07.2015 5 z 5

Úžasná knížka se zajímavý dějem. Nejvíce mě zaujalo, jak zapeklitý děj kniha má, protože když si myslím, že jsem pochopila co se děje, přijde nová informace, která vše dokonale zamotá.

Laf
21.07.2015 3 z 5

Moje očekávání od téhle knihy dopadlo jinak. Nepřišlo mi to nijak poutavé a jedině, kdy to mělo nějaký spád, bylo samozřejmě na konci.

Vianescee
10.07.2015 4 z 5

Rozhodně pěkná kniha, zaujala mě a dobře se četla. Postavy jsem si oblíbila a proti této knize nic nemám. Překvapivě se mi líbil zároveň Cam i Daniel, i když většinou mívám favorita. Popis knihy mě navnadil a příběh nezklamal. Sice už jsem četla i pár lepších, ale musím říct, že je velmi povedená.

An3t
10.07.2015 3 z 5

Knížka mě bohužel zklamala. Už na začátku jsem přesně věděla jak to dopadne a měla jsem pravdu. Přišla mi tedy hodně předvídatelná a to je podle mě škoda velmi jsem se na ní těšila :(. Samozřejmě záleží na názoru. Doma mám koupené i další díly, tak doufám, že ty se mi budou líbit více. :)

Evule114
28.06.2015 5 z 5

Myslím si, že celý tento příběh o Lucindě a Danielovi je krásný. Já jsem si oblíbila všechny postavy. Pokud můžu, tak ho doporučuju všem, kteří si ho chystají přecíst. Osobně mě knihy zaujaly a rozhodně jsem se nenudila. Tento přiběh mě zasáhl jako hvězdná střela, protože podle mě by mělo být ještě jedno pokračování, jak to skutečně ze všemi dopadne..

Nagadir
23.06.2015 4 z 5

Upřímně, vzhledem k všelijakým názorům jsem čekala že to bude mnohem horší. Začátek byl zajímavý, postavy mi na nervy nelezly a některé jsem si i oblíbila, největším mínusem tenhle knihy je bohužel to, že se většinu prostě nic neděje. Na druhou stranu konec trochu na grády nabral a zaujalo mě to natolik, že si další díly přečtu.

Hodnocení: 7/10

Katuska88
19.06.2015 3 z 5

No, já zatím nevím... Mne zaujal ten "mystický" nápad použití Andělů, ale jinak si myslím, že je spousta pěknějších knih z prostředí sci-fi YA.
Měla jsem velký problém se stylem psaní.
Je to takové neucelené.
V podstatě do teď nevím, o čem to celé je, ale třeba to bude kvůli tomu, že se jedná o první díl.
Za mne prostě tři hvězdičky.

Always a reader
18.06.2015 3 z 5

Knížku jako bych četla kousavě. Některé věci mi vážně vadily a na můj vkus je to málo rozepsané. Popisy okolí jsou fajn, ale když popisuje polibky.. je to strohé. Nezáživné. Líbí se mi autorčin nápad, ale její styl psaní už méně.
Takže pro mně je to průměrná knížka. Ale obálka se mi moc líbí.

renata5823
11.06.2015

Knížka mě bavila

lili65
06.06.2015 2 z 5

Asi jsem od téhle knížky čekala hrozně moc, asi kvůli té nádherné obálce, ale tato kniha mě prostě nebavila... Nápad sice hezký, ale naprosto nudně a nezáživně pojatý. Z počátku to šlo a konec byl celkem zajímavý, ale hlavní dějová linie nestála za nic! Opravdu mě nebaví číst, jak si jde hlavní hrdinka zaplavat, potom si jde lehnout do postele, jak druhý den jde do školy a po škole jde do knihovny... Prostě NUDA! Mám ráda knížky, kde je akce a ne toto! Dávam dvě hvězdy, jednu za tu obálku a druhou za autorčinu snahu.

elik7545
17.05.2015

Pád je moc pěkná kniha. Bylo tam hodně napětí i když konec takový ošemetný ještě se Sophií.... no nic. Opravdu je to moc zajímavé čtení. Některým přijde blbé, že jim přijde Luce ze začátku jako schyzofrenička a tak... Ale mně se to naopak líbí :) Doporučuji !

Mozkovna
05.05.2015 5 z 5

Nejdřív jsem si myslela, že to bude horší než Slza, ale v polovině jsem si uvědomila, že je to lepší. Ne o tolik, ale je. Luce mi byla celou knížku docela sypmatická, Daniel i Cam mě podle očekávání úplně uchvátili. Chvílema jsem si fakt nebyla jistá, koho by si měla vybrat. Ale přece jenom ten Daniel měl ještě něco víc, co jsem u Cama postrádala. Nedokážu přesně říct co. Každopádně mi občas přišlo, že knížka psaná... no... prostě úplně podle očekávání (padla do jeho náručí, strašně vášnivě se líbali apod.). A musím říct, že ne Gabbe, ale Penn s Arriane mě často dost štvaly. Penn jsem si teda popravdě neoblíbila vůbec, přišla mi taková moc vlezlá a... divná. A nechápala jsem, jak je možný, že se Daniel vždycky objevil právě tam, kde ho Luce chtěla mít. Úplně nečekaně, jako mávnutím kouzelné hůlky. Ale líbilo se mi to a určitě si přečtu další díly a podívám se na film. (P.S.: Jelikož jsem četla Slzu jako první, srovnávám to s ní, i když vím, že Andělé byli dřív: Příběhy mi přišly dost podobné, u obou máme zdrcenou dívku životem a dva kluky, mezi kterými se nemůže rozhodnout. Jen to okolo je trochu pozměněné. Autorka nejspíš našla způsob, jak si získat dospívající holky a ten teď aplikuje do všeho, co napíše. No, daří se jí to.)