Pád

Některým andělům je souzen Pád. Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56720/padli-anjeli-pad.jpg 3.81433

Andělé (1.)

Fallen (2009)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub

kubakubikula

v knize se temer celou dobu nic nedelo, cetla jsem to asi jen proto, ze knihy nerada odkladam. za celou dobu poradne nic nevysvetlili, vsechno "davkuje" autorka postupne, takze de facto se nevi o moc vic nez z popisu knihy. vse nedoresene, nedotazene, kniha ma vetsi potencial. dalsi dily ani kupovat nebudu...

knihomolka78

Taková pohádka pro teenagery, ale překvapivě to bylo to čtivé, napínavé a otevřený konec nutí k přečtení dalšího dílu.
Hlavně se nedívejte na film, ten je pěkně zmršenej a zkazí Vám to dojem.

sola_lupa

Taková ta pohádka, kdy je dívka chudák oběť a nutně potřebuje zachránit princem - andělem. Ovšem potenciál to má, uvidím jaké budou další díly.

eliska2106

Velmi čtivé ;-)

veronika8798

Dá se to,hezké čtení

EleanorJane

Mám ráda příběhy o andělech. A ani tato kniha nezklamala. I když jsem měla dojem, že se v ní toho tolik ani neděje.

Hania932

Musím říct že toto se mi opravdu líbilo! Bylo to velmi hezké a příjemné čtení. Knížka byla velmi čtivá a napínavá. Ale upřímně jsem od této knihy moc neočekávala. Byla jsem zvědavá jak autorka napsala příběh o andělech a opravdu se jí to povedlo! Ten konec mě dostal, strašně chci vědět jak to bude dál! Já jsem si tuto sérii naprosto zamilovala a už se strašně těším na další díl! Takže všem doporučuji.

Kája5951

U málo knížek se mi stává, že bych se začetla hned od začátku. U téhle knížky se to (bohužel :D) stalo. 320 stránek jsem přečetla za necelé dva dny. Takže pokud se vám líbí tohle téma, tak určitě doporučuji přečíst.

Szekynka

Startovní kniha povedené fantasy série.

chmelda212

Jelikož to nebyla první kniha o "padlých andělech" ke které jsem se dostala, tak bych tuto knihu hodnotila jako průměrnou.. Příběh není náročný, čte se pěkně. Oceňuji nápad věčných milenců a otevřený konec, který láká k přečtení pokračování..
Postavy byly příjemné a dokonce jsem si Cama jakožto záporáka docela oblíbila (vlastně jsem svůj názor nezměnila ani po zhlédnutí filmu ani po přečtení knihy)

HollyMarie75

Knihu jsem kdysi dostala myslím k vánocům a přečetla jsem jí jedním dechem. Výborné čtení. Mohu jen doporučit. Chystám se koupit si i ostatní. Už se moc těším

petrulka

Čtyři hvězdy za nápad a hlavně perfektně ponurou, depresivní atmosféru. Divnýma týpkama počínaje, divnou školou pokračuje a podnebím konče. Zápletka tu už byla ( a ne jednou ) , přesto se čte dobře. Je to kniha pro nenáročné, opravdu třeba pobaví, jak snadno se hlavní dvě postavy poštěkají a naštvou na sebe kvůli malichernosti. A taková osudová, životní láska to je :-)

katuska995

Kniha se čte rychle a jednoduše. Děj není komplikovaný, ale není ani nudný. Prostě taková klasická teenage fantasy.

karca5233

No kde začít... Celkem čtivé ale občas nejasné a občas zase tak jasné že jen kroutím hlavou jakto že jí to nedochází.. Závěr nečekaný až trochu moc krutý že mi to bylo až líto... No co uvidím jak to bude pokračovat snad se Luce rozpomene na vše co má

andulka1406

Za sebe musím říct, že se mi knížka neskutečně líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a četla jsem od rána do večera, abych ji dočetla. Není to žádné veledílo, ale mě to opravdu moc bavilo. Co se týče filmu, ten se mi nijak extra nelíbil a přijde mi, že z knihy má opravdu jen minimum.

ja.cerven

Nic moc... spíš nic než moc :( Další díly už určitě číst nebudu... na mě je knížka překombinovaná....

wildXchos

Kniha je velmi dobře napsaná, jen občas předvídatelná.

DenisaBook

Kniha mi přišla jako slátanina asi 2 příběhů co už jsem četla. Není špatně napsaná, ale zdálo se mi jako bych ten příběh už držela v ruce.

An52imal
30.12.2017

Více knih, které mě nebavily, jsem nakonec přečetla, jelikož jsem věřila, že tam to zajímavé nakonec přijde. Bohužel, u Pádu se tak nestalo a poprvé za asi rok jsem knihu nedočetla. Slabý děj, skoro o ničem. Všechno je tam takové divné a zmatené. Nedoporučuju.

Leanis
21.12.2017

bohužel, "Pád" je jedna z mála knih, u kterých mě mrzí, že jsem je přečetla. Neskutečná ztráta času. Hlavní hrdinka ukňučená, naivní a zmatená. Děj naprosto předvídatelný, bez zvratů a postavy dělají jedno nesmyslné rozhodnutí za druhým. Fakt. Běžte si radši přečíst Stmívání.

Kačkaknihomol
10.12.2017

Těžký průměr. Opravdu hodně, hodně těžký průměr. Na začátku si to hraje na nějaký "tajuplný" svět a celkově to vypadá poměrně dobře. Jenže pak nastane jakýsi zvrat, kdy se hlavní protagonistka (jejíž jméno si nejsem schopna zapamatovat) asi totálně sjede, protože se chová jako absolutní kravka. U Cama si nejdřív usmyslí, jak hrozně hodný je a že by s ním dokonce mohla chodit, ale na druhé straně jí vlastně dojde, že Daniel je strašně sexy, a že o něj bude bojovat. Vážně, kam se hrabe Isabella Slonová! Do dalších dílů se rozhodně pouštět nebudu, plytký svět s jakýsi anděly, "nadměrná" inteligence hlavní hrdinky a další úžasný věci mě odrazují. A to jsem slyšela, že v dalších dílech bude hůř.

silvinka12
07.12.2017

Mám z toho takové... podivné pocity. Knížka se mi líbila, ale očekávala jsem toho víc.

Katka010
22.11.2017

Četla se mi dobře, mám ráda tento styl psaní ale chvílema sem se nutila to číst a rozhodně to stalo za to :)

RosaLucis
20.11.2017odpad!

Tak tohlee fakt ne, doufala jsem že mi to trochu objasní příběh filmu, ale to teda ani omylem. Oproti tomuhle je film špičkový. Už nikdy více...

jahoda444
07.11.2017

Knihu jsem četla spíš jako oddechovku a musím říct, že z těchto žánrů jsem už asi vyrostla. Každopádně tím nechci dávat nějaké negativní recenze...Kniha se četla celkem rychle a ten, kdo má rád tuto andělsko/nadpřirozenou tématiku, se tady určitě najde.

Lucijáš276
02.11.2017

Kniha se mi četla celkem dobře, ale po pravdě jsem od ní čekala mnohem víc! :O :)

velunka1269
31.10.2017

Knížka se četla docela lehce. Čekala jsem, že mě více pohltí, ale zatím se to moc po 1. díle nepovedlo. Ale dávám tomu šanci, čte se to hezky a zajímá mě co se bude dál dít s Camem, který byl můj oblíbenec. :-* Film jsem viděla ještě před čtením knížky a myslím, že teď až se na něj znovu podívám, tak ho pořádně pochopím. :-) Už se těším, jaká budou Muka. :-)

Marky222
31.10.2017

Teď jsem objevila postandělské téma a tuto knihu jsem si půjčila díky moc zajímavé obálce. Nebylo to špatný, naopak se mi líbil nápad s tou internátní školou, starým kostelem a hřbitovem. Mělo to takový temný nádech. Jsem spíš na ty záporáky, takže jako mnozí další, jak tady vidím, jsem fandila Camovi a i drňačka Molly se mi docela líbila. Dávám tři hvězdičky z toho důvodu, že mě moc neoslovila Luce, která mi spíš drásala nervy, ale třeba se to s dalšími díly změní :-) Těším se, až se začtu do pokračování.

DéňaPéňa
26.10.2017

Na tuto knihu jsou rozporuplný názory a já se bohužel řadím ke čtenářům, který moc nenadchla. První díl byl ještě fajn, ale u druhýho jsem se už musela do čtení nutit. Ságu jsem přečetla jen z toho důvodu, že jsem ji měla zakoupenou a protože jsem ji chtěla dát šanci. Luce jsem si ale ani trochu neoblíbila, mrzelo mě, jak se chovala ke Camovi, spoustu věcí se nedovysvětlilo, někdy mi to připadalo kostrbatý... :( Nevím no, na mě to silný dojem neudělalo.
Pokud se vám líbí téma padlých andělů, tak radši doporučuji k přečtení ságu Zavržený nebo teď nově vydanou Sedmé nebe.
Ale jsou tací, kterým se tato sága líbila a neberu jim to. Každý holt máme trošku jiný vkus a požadavky.

Kristy21
20.10.2017

Za mě rozhodně plný počet hvězdiček. Byla jsem spokojená. Od prvního okamžiku se mi zalíbil autorčin styl psaní. Perfektní vtažení do děje!