Anatomie 2

Tento díl upravili a doplnili: prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc. Obsahuje gastropulmonální a urogenitální systém a soustavu žláz s vnitřní sekrecí, která je koncipována jako funkční systém. Jsou to klíčové úseky pro fyziologii, patologii a kliniku. V učebnicích jsou vyzvednuta jednak základní fakta pro studenta medicíny, jednak vývojová a funkční hlediska. V textu je 270 vyobrazení, která jsou v naprosté většině barevná. Druhé, upravené a doplněné vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29460/anatomie-druhe-upravene-a-doplnene-vydani-29460.jpg 4.838

Anatomie (2.)

Literatura naučná, Učebnice a slovníky, Zdravotnictví
Vydáno:, Grada

knedlik
23.01.2012

Měla jsem za to, že Čiháka netřeba moc komentovat. Většina lidí, co po něm sahá, tak čistě z medicínské povinnosti a pak s těmi knihami tráví veškeré dny, večery a noci :-)
Ale pro eventuelní jiné zájemce: velice přehledná učebnice anatomie obsahující veškeré orgánové systémy kromě kostí a svalstva (1.díl) a cév a nervů (3.díl). Je doplněna o notné množství užitečných obrázků a schémat. Pro úplné laiky mi nepřijde úplně vhodná s ohledem na latinskou terminologii, ale nadšencům se meze nekladou.