Amazonie

Amazonie https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314888/bmid_amazonie-Evi-314888.jpg 4 865 865

Randova vědecká výprava vstoupila do bujné amazonské divočiny a už nikdy se neobjevila. O několik let později se z jednoho z nejnehostinnějších pralesů na světě nečekaně vypotácí její člen – bývalý voják ze Speciálních jednotek. Je na pokraji sil, je vyděšený a zbývá mu pouze několik hodin života. Do džungle kdysi vkročil s jedinou paží… a vrátil se s oběma. Úřady nedovedou tento nevysvětlitelný jev nijak objasnit, a proto vysílají Nathana Randa do neproniknutelného světa plného dosud nevídaných nebezpečí, aby se vydal po stopách svého zmizelého otce… za tajemstvím, které musí být za každou cenu odhaleno. Noční můra, která na Nata a jeho skupinu výzkumníků a ostřílených rangerů čeká, ale daleko přesahuje jejich nejčernější očekávání. Číhá na ně prastará, nevýslovná hrozba – moc převyšující lidskou představivost –, která může navždy změnit celý svět kolem temných, smrtících hranic…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Amazonia , 2002

stumi
07.06.2013

kniha hýřila napětím, hltal jsem ji od začátku až do konce, pro mě bez chyby :-)

kosatka11
11.05.2013 5 z 5

Výborná oddechovka, napínavá od začátku až do konce.Už se těším na další knihy tohoto autora.

Misan1993
26.04.2013 3 z 5

Noo, mám z toho smíšený pocity, kniha byla zajímavá, to jo ,ale že by mně nějak "pohltila" to se opravdu říct nedá!

petka-2007
11.04.2013 5 z 5

Výborné počtení! Moje první setkání s tímto spisovatelem a rozhodně nelituji času, který jsem čtění věnovala. Kniha mě opravdu bavila:-) Kdo má rád dobrodružné knihy , kde můžete popustit fantazii z uzdy, rozhodně doporučuji.

paloma
05.04.2013 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha od Rollinse. Četla jsem již před pár lety, ale dosud jí mám v živé paměti.

bogi
29.03.2013 5 z 5

Podle mě kniha bez jediné větší chyby. Zavede vás na dobrodružnou pouť do hlubin amazonského pralesa, kde se toho skrývá mnohem víc, než byste kdy byli čekali. Máte-li rádi dobrodružství s něčím navíc, neváhejte.

Makovník
23.03.2013 3 z 5

Kniha se četla dobře, ale jinak to byla neskutečná blbost, zvlášť závěr byl dost přehnaný... I přes to, že příběh byl celý dost nepravděpodobný, jsem se do knížky začetl a vžil až natolik, že jsem chytil taky nějakou chřipku...:-)

m1jd1
10.03.2013 4 z 5

Po dlouhé době kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Napínavé od začátku do konce.

HonzaT
08.03.2013 5 z 5

Díky této knize a ještě Písečné bouři jsem přečetl celého Rollinse. Blood Line se blíží....Borec !!!

jukka3
07.02.2013 5 z 5

paradni hnizka napinava dej je super a konec docela necekany. doporucuju uz od zacatku dej chytne a nepusti dobrodruzstvi fantazie i trocha te romantiky co vic si prat :-)

Bear Reader
07.02.2013 3 z 5

Když člověk moc nepřemýšlí, chci říct nešťourá, pak se to nečte špatně.

martisf
31.01.2013 4 z 5

Strašná blbost,ale neskutečně zábavná.

mysterygirl
09.12.2012 5 z 5

Moc pěkná knížka, napínavá, měla děj, dočetla jsem jí včera, ale pořád na to musím myslet

Soptinka
23.11.2012 4 z 5

Kniha byla napínavá od začátku až do konce :-). Moc se mi líbila.

Desireus
30.09.2012 5 z 5

Knihu jsem přelouskal jedním dechem, protože jsem od ní čekal přesně to, co jsem dostal. Dobrodružný román, co měl spád a nenudil a perfektně jsem si u něj odpočinul. Nechápu proč někdo čte takovou knihu proto, aby se dozvěděl více o Amazonii, když je jasné, že tady Amazonie slouží pouze jako neprobádané prostředí, kde by se něco takového třeba mohlo stát.

Vartan
10.07.2012 2 z 5

Právě jsem dočetl a musím souhlasit s nightlybird. Bylo to spíše zklamání. Čekal jsem víc než pohádku pro dospělé. Škoda no...:-(

peklo
17.10.2011 5 z 5

Moje první Rolinsovka a musím říct, že mě chytla hned od začátku. Doporučuji

tono
26.09.2011 3 z 5

Velice dobře se to čte, strhující a celkem i zajímavý děj a nápad, je to napínavé a čtivé. Mě se navíc i velmi zamlouvalo prostředí amazonského pralesa.
Na druhou stranu naprosto neoriginální a klišovité postavy a jejich dialogy včetně vztahů mezi nimi, které jsou navíc dosti předvídatelné.

Tazz1
30.08.2011 5 z 5

čtivá kniha plná skvělých zvratů

bedkniha
28.07.2011 5 z 5

Perfektně napsaná kniha, moc se mi líbila....