Čekání na smrt

Čekání na smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355584/bmid_cekani-na-smrt-Yq2-355584.jpg 4 128 36

Alvarezová & Pescoliová série

Někdy zkrátka vůbec nezáleží na tom, jak rychle utíkáte... Některá místa mají špatnou pověst nezaslouženě. Medvědí brod mezi ně ale nepatří – ten si zlověstnou reputaci zasloužil. Zde totiž příběhy o sériových vrazích nejsou pouhými legendami. Ne, v Medvědím brodu se opravdu vraždí a umírá. Už zase. Tentokrát se vrah skrývá v nočních stínech a sleduje místní teenagery. Vyčkává na správný okamžik, na správnou oběť. Detektiv Regan Pescoliová mezitím počítá dny, kdy bude moci odejít na mateřskou. Je naprosto vyčerpaná, cloumají s ní emoce, a poslední, co potřebuje, je další sériový vrah. Zvláště teď, když se její dcera Bianca ocitla uprostřed mediální bouře. Je nalezeno další tělo... a další. Pescoliová cítí, že se smrtící hrozba přibližuje k jejich domu, a tak se rozhodne jít nebezpečí naproti. Neexistuje jiný způsob, jak vraha zastavit. V temném lese je však příliš mnoho míst, kde se dá skrýt... a ještě více míst, kde se dá zemřít.... celý text

Detektivky, krimi Dobrodružné Pro ženy
Vydáno: ekniha , Domino

Expecting to Die , 2016

orinka3
03.04.2018 4 z 5

Protože mám ráda detektiva Pescoliovou, řadím knihu mezi ty lepší. Napětí, spád, tajemný Bigfoot řádící v lese - no jistě, ani já neuvěřila ani vteřinu, že by se takový tvor opravdu objevil. Jen jsem čekala, co nebo spíš KDO za tím bude. Autorka umí psát, i když někdy nedotahuje myšlenky, ale i tak to za 4 hvězdy stojí.

Blaufik
24.01.2018 3 z 5

První setkání s autorkou bylo spíše vlažné. I přes to, že byla kniha čtivá, jsem se nemohla ubránit pocitu, že se hodně věcí točí kolem dcery jedné z vyšetřovatelek, a celý příběh pak působil spíš románově než detektivně. Neustálé narážky na těhotenství se mi taky moc nezamlouvaly... I přes to se časem možná porozhlédnu po dalších dílech.

Januli
23.01.2018 3 z 5

Měla jsem celkem zmatek ve jménech, ale i když se knížka trochu lišila, než na jaké jsem od L. Jackson zvyklá, tak se mi celkem líbila. Možná se mohlo ubrat na pár kapitolách.

oleg
23.01.2018 3 z 5

Opravdu musím souhlasit,tento příběh se moc nepovedl,zdlouhavé,stále jsem čekala, kdy budu napnutá.Když se začalo něco dít,tak to zase rychle skončilo,až pár stránek na konci,takže zklamání a přitom to je jedna z mých nejoblíbenějších autorek.

putpuda
19.01.2018 4 z 5

Mě se tedy líbila. Mám tuto sérii ráda a nevadí mi, že to není úplnej krvák ;). Také jsem se trochu ztrácela v těch (podle američanů 20-letých:o) teenagerech....Jsem zvědavá, co bude dál, jestli Regan pověsí řemeslo na hřebík?! Doufám, že ne.
Rozhodně doporučuji číst sérii od začátku, pak nebudete mít zmatky ve vztazích hlavních hrdinů ;)

evin84
13.01.2018 5 z 5

Knizka se mi libila,nemuzu jinak nez dat 5*

konicekbily
02.01.2018 2 z 5

Autorka přehazuje výhybku a z kriminálního žánru se přesouvá do sféry knížek pro ženy. Hlavně nenápadně - aby nepřišla o čtenářky! Tak se mnou už Liso příště nepočítej!

klarence
02.01.2018 4 z 5

První kniha od této autorky v této sérii. Nebylo to vůbec špatné, i když měla jsem trochu zmatek ve jménech u dětí a místem mi to přišlo zdlouhavé.. a trochu mi vadili neustálé narážky na těhotenství...

Pavlnka
30.12.2017 5 z 5

Dobré pokračování. Tuto sérii mám ráda.

Didi15
21.11.2017 5 z 5

Za mně fajn, mám ráda Medvědí Brod:)

karantena
19.11.2017 1 z 5

Všechny knihy od Lisy Jackson mám přečtené,ale tato kniha byla nejhorší!Neskutečně nudné!Neustále se řeší těhotenství Pescoliové,její náctiletá,pubertální dcera,která je na facku a o jejím bývalým ani nepíšu.Takže časem zapomenete jaký zločin se vlastně vůbec stal,kdo je kdo apd.Nelíbila se mi!

jana3099
12.11.2017 3 z 5

Knihy Lisy Jackson mám určitě moc ráda a přečetla jsem jich již docela spousty, ale tahle mi nijak zvlášť nesedla .... je dost zdlouhavá, až zbytečně moc rozvláčný děj a ani nijak zajímavá .......

Martiiiik
31.10.2017 3 z 5

Kniha mě moc nenadchla, z celé série Alvarezová&Pescoliová byla podle mě nejslabší. Několikrát jsem měla pocit, že se nic neděje už docela dlouho. Oceňuji, že vrah není pouze jeden, jak to obvykle bývá.. A osobní příběhy hlavních postav, v této knihe hlavně Regan Pescoliové, byly romanticky naplňující :-)

Ajuszka
25.10.2017 5 z 5

5* je jasna volba,ani jsem necekala ze bych po precteni dala jiny pocet.Lisa opet nezklamala a porad ji radim mezi top v detektivkach

bekule
13.10.2017 3 z 5

Velké zklamání. Jako by to snad ani nepsala Lisa Jackson, rozvláčné, dlouhé nudné scény z natáčení pseudodokumentu.Knize by prospělo být o 200 stran kratší. Finále je sice hodně napínavé, ale konečné vyřešení tří vražd je vyloženě odbyté v pár větách. Co provede za šílenost Štístko jsem kupodivu uhodla dlouho dopředu. Kam se ubíral jeho a Michelin příběh je snad to jediné co mě potěšilo. A samozřejmě simpaťák Santana.

zuza58
03.10.2017

kniha nebyla špatná, ale spisovatelka napsala už o hodně lepší . . .moc mě to nebralo . . .bohužel