Oběti

Oběti https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198053/bmid_obeti-198053.jpg 4 146 33

Alex Delaware série

Tak hrůzyplný výjev ještě detektiv Milo Sturgis nespatřil: zavražděná oběť měla zlomený vaz a kolem krku omotané vlastní vnitřnosti. Vita Berlinová si sice agresivním chováním nadělala spoustu nepřátel, ale co musela provést, aby vraha přiměla k tak příšernému činu? Než Milo s psychiatrem Alexem Delawarem rozpletou první poznatky z pátrání, je objevena další, podobně zohavená mrtvola. Tentokrát je obětí laskavý, naprosto nekonfliktní muž, pravý opak arogantní Vity. Jediným pojítkem mezi oběma brutálními činy je list papíru s velkým černým otazníkem, který vrah zanechal na obou místech činu. A pak i na třetím… a na čtvrtém… Zatímco město svírá strach, Milo s Alexem postupně pronikají do temných zákrutů pachatelovy mysli, protože jedině tam mohou nalézt klíč k motivu. Vše nasvědčuje tomu, že vraha k činu ponouká krajně zvrhlá záliba, jejíž projevy dokáží otřást i nejotrlejšími policisty. Otázkou zůstává, kolik zohavených mrtvol ještě za sebou zanechá, než se ho policistům podaří zarazit…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Domino

Victims , 2012

jarka2222
24.08.2015 4 z 5

Tahle kniha mi zůstala dlouho v hlavě. Je znát, že autor je profesí psycholog a nutí čtenáře o ději přemýšlet. Po Našeptávači jsem si spravila chuť a jsem ráda, že jsem se k autorovi vrátila. Doporučuji k přečtení.

mmamminna
23.07.2015 5 z 5

Sériové vraždy a vyšetřování...... Kriminální příběhy patří mezi mé nejvyhledávanější, a tato kniha si rozhodně zaslouží plný počet hvězdiček.. Rozhodně doporučuji!!!

lenkavildomcova
06.07.2015 4 z 5

Napínavé, čtivé... doporučuji...

Iren80
02.07.2015 4 z 5

Kniha byla napínavá již od první kapitoly, ale trochu mě zklamal závěr.

Kačenka 33
24.06.2015 5 z 5

Moc se mi tahle krimoška líbila, četla jsem jedním dechem a pořád

jiri77
23.06.2015 5 z 5

Výborná detektivka která chytne a nepustí,podle mě od Kellermana jedna z nejlepších. Doporučuji a dávám plný počet hvězdiček.

Slanka
01.06.2015 5 z 5

napínavé, hlavní postava mi byla sympatická a to je oč tu běží :)
Čtivá, příběh má spád, mě to bavilo.

Meluzínka
28.02.2015 5 z 5

Opravdu vydařená kniha :) Musím bez váhání dát 5 hvězdiček :)

Nelly
29.01.2015 4 z 5

Solidně napsaná klasická detektivka. Příběh napínavý od začátku do konce, děj nikde nevázne, sympatický hlavní hrdina bez temnoty v nitru (a toho si cením).

Alimak7
29.12.2014

Po dlouhé době knížka, která se čte jedním dechem od začátku až do konce. Je velmi dobře napsaná, ani na chvilku jsem se nenudila. Autor mě přesvědčil, že si od něj ještě musím něco sehnat.

čef
17.10.2014 5 z 5

Žádné velké nadšení necítím, ale detektivka je to kvalitní, nuda se naštěstí vůbec nekoná. Příběh je zajímavý postupně se objevujícím rozuzlením záhady série skoro rituálních vražd a některými poznatky z psychiatrie a psychologie.

Půca4
05.10.2014 5 z 5

Knihu jsem si zamilovala už po pár kapitolách!
Postupně jí ubývalo a mě mrzelo, že bude za chvíli konec.
Jsem pevně rozhodnutá si přečíst další díly od tohoto autora!
Kniha si ode mě zaslouží jasných 5 * a doporučení!!!

Martina23275
01.06.2014 5 z 5

Knížka byla zajímavá od první kapitoly, hned jsem se do toho začetla a během tří dnů jsem měla knížku přečtenou jak to bylo napínavé a hlavně jako vždy nikdy nevíte, kdo je vrahem až do poslední chvíle. Prostě úplně to vtáhne do děje knížky. Moc se mi líbila, musím říct, že je to jedna z nejlepších knížek.

Jonathan Kellerman
americká, 1949