Černý tygr

Černý tygr https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47196/bmid_cerny-tygr-zvq-47196.jpg 4 142 142

Alex Cross série

Brutální vražda bývalé lásky Ellie přivede Alexe na stopu vůdce gangu nezletilých zabijáků, jemuž se přezdívá Tygr. Tygr je lidská zrůda s vazbami na nigerijské podsvětí. Masakr Ellie a její rodiny je jen první v řadě...

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

Cross Country , 2008

TaLu
19.08.2015 4 z 5

Knihy ze série jsou napínavé, díky této sérii jsem se seznámila s autorem, který čtenáře vtahuje do děje a udržuje v napětí od prvních do posledních stran.
Jednu hvězdu tentokrát ubírám z jednoho prostého důvodu.....SPOILER !
(Nebylo už pro mne uvěřitelné, že by hlavní hrdina z toho všeho, čím procházel, vyšel živý. Jsem ráda, že zase přežil on, i celá rodina, ale když kolem všichni padají jako mouchy, tak to prostě moc uvěřitelné nebylo)

malen
05.06.2015 4 z 5

Také jsem ráda, že žijeme tady. Silný námět, ale celkově jsem také zklamána, nějak se to vyřešilo nevyřešilo..

Kodetka
25.03.2015 4 z 5

Kniha je napínavá od začátku do konce, v tom je Jamesova kvalita psaní. :-)

Clarisima
02.11.2014 2 z 5

Knihu sem si půjčila bez váhání, protože mám Pettersona ráda a hlavně serii s Alexem. Ale tentokrát teda chválit nebudu. Za mne jeho nejslabší knížka. Zákulisí nigerijského podsvětí bylo vylíčeno dobře, beznaděj plodí beznaděj a malé zabijáky. Jen prostě pochybuju, že by to všechno taťka Alex přežil. Přišlo mi to hodně přitažené za vlasy, k tomu co stránka to kapitola... za mne zklamání.

Evus
01.06.2014 5 z 5

Zatím asi nejsilnější Pattersonova kniha. O to horší, že takhle to prostě funguje. Místy mi opravdu běhal mráz po zádech a ať kdokoli na náš stát jakkoli nadává, můžeme být rádi, že jsme se narodili tady.

Dumicek
01.05.2014 5 z 5

Patterson opět nezklamal.Skvěle napsané a bohužel to co v této knize popisuje se doopravdy i děje o to více Vás ta kniha chytne..

Evik30
16.01.2014 3 z 5

Ze začátku jsem si myslela že tuhle knížku až do konce nepřečtu. Ale pak jsem se nějak začetla a šlo to samo. Kniha je perfektně napsaná. Bohužel většina věcí z této knihy se děje i ve skutečném životě. Afrika země kde se dějí neuvěřitelné věci. Na jednu stranu jsem ráda že žiju v Česku.

sabca
05.05.2013 4 z 5

Moc pěkná napínavá kniha, jako ostatně všechny od tohoto autora. Doporučuji.

Pingu
04.01.2013 5 z 5

P

pamica
02.01.2013 5 z 5

U mě opět bez zklamání a dávám 5hvězd za parádní čtení, napínavý příběh a konec, který nechává čtenáře v napjetí i do dalších dílů, což mĕ osobnĕ na této sérii baví na max!

JaneTrestry
05.02.2012 5 z 5

Tak toto byla úžasná knížka. Četla jsem to jedním dechem a byla jsem pěkně napjatá. Můžu i říci, že jsem to pěkně prožívala a bylo mi Alexe moc líto a jsem ráda, že to takhle dobře dopadlo a kdo za tím vším věřím jsem měla i pravdu. U jednoho jsem to tušila a druhý se mi nezdál a podezírala jsem ho. Opravdu to mohu jen doporučit :)

joslin
26.06.2011 5 z 5

Přečetla jsem ji v jeden den, sice se mi Tygr jako zabiják zdál spíše jako obyčejná loutka, ale tím víc mu dělali dobré s prominutím křoví dětští zabijáci. Vykreslení africké části knihy mě neskutečně okouzlilo. Tak jak dostával Alex na budku v tomto díle knížky, tak to ještě nedostal v žádném předešlém díle. Doporučuji.