Alenka v říši zombií

Alenka v říši zombií https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342689/bmid_alenka-v-risi-zombii-LQB-342689.jpg 4 177 50

Alenka v říši zombií série

Nezastaví se, dokud nepošle každou chodící mrtvolu zpátky do hrobu. Navěky. Kdyby někdo řekl Alence Bellové, že se jí v jednom úderu srdce změní život, vysmála by se mu. Aby se z jejího šťastného života stala tragédie? Ale no tak. Jenže to je přesně to, co se stalo a trvalo to přesně jeden úder srdce. Jedno mrknutí, jeden nádech, jedna sekunda… a všechno, co znala a milovala, bylo pryč. Její otec měl pravdu. Příšery existují. Aby pomstila svou rodinu, musí se naučit bojovat s nemrtvými. A aby přežila, musí začít věřit největšímu rebelovi ze všech – Coleovi Hollandovi. Ale i Cole skrývá tajemství, a jestli si Alenka nebude dávat pozor, může se ukázat, že tahle tajemství jsou nebezpečnější než samotné zombie.... celý text

Dobrodružné Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Alice in Zombieland , 2012

SeverusSnape
04.10.2017 4 z 5

No, opravdu jsem se na tuto knihu moc těšila, po přečtení jsem byla zklamaná.

Princezna22
10.09.2017 5 z 5

Úžasná knížka,příběh se mi četl pěkně. Zombie zde v knize byli zvláštní,čekala jsem možná trošku víc( ale přeci jen je to dívčí čtení). Alenka v říši divů mám děsně ráda,takže tahle kniha pro mě byla taková výzva. A nakonec nezklamala. Postavy jsem si oblíbila.... Už se těším na další pokračování za zrcadlem... Doporučujuji

maja8148
27.08.2017 3 z 5

Upozornění- možná bude obsahovat spoilery.
Do této knihy jsem šla tak trochu naslepo... Dřív jsem zombíky prostě neměla ráda, ale pak se ve mně něco zlomilo a já ty chudáky nemrví prostě žeru a přišla jsem na to, že pokud někdo chce, abych si knihu koupila, dát na obal nebo do názvu zombíka je super nápad (mám ještě jednu takovou úchylku, kdy mě kniha jen díky obalu či názvu donutí ji koupit, ale o tom až jindy). No a tak jsem se do knihy pustila. Ani nevim co jsem čekala. Rozhodně jsem nepředpokládala, že to bude něco ve stylu Pýchy předsudku a zombie (i když nápad zkřížit Alenku s Resident Evilem už dostali v reality show Face off a musím říct, že to bylo cool :D), ale nějak jsem čekala, že to nebude další verze stmívání. Jen víc vtipná. A díky Bohu krvavá! Ne vážně začátek je opravdu slibnej (jasně, že ve chvíli, kdy se dozvíte, že otec viděl netvory, tak je vám jasné, že ona je uvidí taky i když ted je ještě nevidí), pak se to dostane do sterilní a kýčovité polohy bad boy vs good girl (prostě nudná holka po které všichni šílej), ale kupodivu to není tak hrozné jak v jiných knihách a hlavně je to krásně sarkastické. I když v tuto chvíli máte chuť knihu zaklapnout a při čtení vás drží jen to, že jste skoro ve třetině a opravdu se u toho nasmějete, no a pak se konečně něco začne dík (v pravidelných intervalech nuda, romantika, akce- celkem třikrát po sobě). V půlce je vám jasné, jak to úplně všechno dopadne a nepřekvapí vás ani ono "VELKÉ" překvapení. Dokonce se dočkáte i toho, že se Alenka začne kamarádit s úhlavní nepřítelkyní (bývalka jejího přítele). Jasně od knih tohoto žánru se většinou žádné překvapení nečeká, ale alespoň jedno malé, nenápadné by neuškodilo (ne vážně ani to s Kočičkou mě nepřekvapilo). Ne teď bych kecala- trochu mě překvapila hlavní záporačka a to, že mě to fakt bavilo a nejspíš se i pustím do dvojky :D

Lucik100
24.08.2017 5 z 5

Trochu smutný, ale jinak super. Na konci jsem byla ráda, že si všichni všechno vyříkali a byl konec lžím.

eli13
18.08.2017 5 z 5

Moc se mi líbila doporučuju pro slečny,co rády čtou romány

DariDerek
13.08.2017 4 z 5

mě se tahle kniha fakt líbila. Skvělá oddechovka, trochu napínavá, trochu napínavá, trochu smutná...
Více píšu tady: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/08/alenka-v-risi-zombii-gena-showalterova.html

Dáduše
16.07.2017

Nemám ráda ani Alenku v říši divů, natož když ji přesuneme do říše mrtvých duší. Vítejte na jedné střední škole, kde se kromě pubertálních šarvátek odehrává boj se zlými dušemi mrtvých -zombie. Jak kniha přišla, tak ji zas rychle pustím z hlavy, toť vše. P.S. Nějak mě automaticky odpuzují příběhy z ukradeným názvem a ukradeným králíkem:D

BlogKnihotání
02.07.2017 3 z 5

Na knihu jsem byla vážně zvědavá, jelikož mám ráda Alenku v říši divů. Od knihy jsem měla jistá očekávání, ale bohužel knihy byla jiná než jsem čekala. Ale jsem ráda, že jsem si knihu přečetla, byla to milá oddechovka.

Never-More
27.06.2017 5 z 5

Úžasná knížka. Rozhodně nelituju, že jsem si jí koupila, právě naopak. S autorkou jsem se už v minulosti setkala a její styl psaní mi naprosto vyhovuje. Colea jsem si zamilovala a Ali taky, nebyla to taková hrdinka, kterých je poslední dobou v tomhle žánru plno. Neměla jsem jí chuť zabít 70x za jednu kapitolu. Chovala se tak, jako asi každý v její situaci, byla mi naprosto sympatická a přes smutný nádech knihy jsem se často přistihla, jak se při čtení usmívám. Rozhodně doporučuji. I když zombie nejsou můj šálek kávy, tak jsem knihu nemohla odložit a za den jsem jí přečetla. Spíš se bojím, že nevydržím to čekání na další díl :D

andrea4315
21.06.2017 5 z 5

Bezva čtení. Napětí, akce, romance a humor, který to skvěle odlehčuje.
Skončí to rozumně, po přečtení nebudete naštvaní, že nemáte hned po ruce další díl. I když je jasné, že válka nekončí a něco bude zodpovězeno až příště.

zombie převyprávění

Gena Showalter
americká, 1975
2018  78%První život
2017  79%Alenka v říši zombií
2018  82%Za zrcadlem

Kniha Alenka v říši zombií je v