Ak mi odpustíš

nehodnoceno
Ak mi odpustíš https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524187/bmid_ak-mi-odpustis-6527ccced2319.jpg 0 0 2

Ak mi... série

< 2. díl

Spoznať pravú hĺbku citov a remeslo vzťahov vás občas naučí aj šálka, ktorej ste odbili ucho. Po týždňoch plných smútku a bolesti Avery spoznáva svojho nového šéfa bližšie a nevie sa ubrániť narastajúcim sympatiám voči nemu, hoci ju trápi aj svedomie a výčitky, že na Marca zabudla príliš rýchlo. No podvedome cíti, že Michael pred ňou neschovával len súkromné fotky, ale aj temné tajomstvo. To, že sa kľúč k jeho tajomstvu skrýva práve v jeho peňaženke, ku ktorej mala kedykoľvek prístup, obráti jej svet hore nohami presne tak ako poznanie, že stačilo tak málo a jej vlastná rodina by mala celkom inú históriu.... celý text

ivana7717
07.12.2021 5 z 5

Krásny romantický príbeh Avery a Michaela. Kniha sa čítala veľmi ľahko a neskutočne ma bavila. Nie je to taká presladená romanca. Páči sa mi spisovateľmi rukopis, hlavne jej citáty v knihe, ktorá nútia čitateľa zamyslieť sa, koľko je v nich pravdy.

Jajibloguje
17.02.2019 4 z 5

Hanka Repová touto knihou opäť dokázala, že to čo robí, robí dobre. Jej knihy ma neskutočne bavia a inak tomu nebolo ani teraz. Trochu mi trvalo, než som sa začítala, pretože Ak mi dovolíš som čítala pred trochu dávnejšie. Nie je to negatívum, iba menšie upozornenie :), ale potom som sa do príbehu dostala. Je super, ako autorka kladie dôraz na emócie a hodnoty. Ak mi odpustíš je o láske, riešení problémov, dočkáme sa aj rozuzlenia celej zápletky a hlavne - je o živote. Takže za mňa určite áno. Kniha a celkovo by mohla zaujať žienky (pokojne aj mužov), ktoré majú už niečo odžité a dokážu porozumieť hlavnej hrdinke alebo tých, ktorí radi čítajú príbehy o živote.

Hana Repová
slovenská, 1953
2019  77%Bůh pláče potichu
2020  87%Tina
2019  80%Bůh pláče potichu 2
2020  91%Lilly
2021  92%Denis

Kniha Ak mi odpustíš je v