Ájurvédské recepty pro zdraví

Ájurvédské recepty pro zdraví https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108404/bmid_ajurvedske-recepty-pro-zdravi-108404.jpg 4 14 3

Harmonická strava, vytvářená vhodnou kombinací potravin a koření, je základem návratu k rovnováze organismu. V této kuchařce najdete originální recepty kombinující principy vaření podle ájurvédské medicíny a středomořské stravy. Chutné pokrmy jsou natolik jednoduché, že je rychle zvládnou i kuchaři-začátečníci, a pokročilí v nich najdou inspiraci k obohacení svého kuchařského umění.... celý text

Gennadij
21.09.2023 5 z 5

Na recepty dobrá. Česká kuchyně to není, takže někdy improvizuju à la Babica, ale jako inspiraci na zdravý jídelníček určitě doporučím.

Martina1725
14.09.2022 3 z 5

Půlka knihy je opakování teorie z knihy předešlé a do jisté míry chápu, že je to indická kuchyně, ale trochu jsem doufala, že když jde o českého autora, že se tam pořád nebude pořád dokola opakovat jedno a to samé indické koření. Pár receptů nicméně vyzkouším.

petrucha86
21.08.2019 5 z 5

Pro mě, coby laika v této oblasti, naprosto srozumitelné vysvětlení základních principů, doplněné o proveditelné recepty, doporučuji každému, kdo se s ajurvédou seznamuje.

ájurvéda

David Frej
česká, 1965
2015  78%Zánět - skrytý zabiják
2017  84%Stravou proti zánětu
2016  78%Zdravé střevo
2007  81%Ájurvéda / Indická medicína v praxi českého lékaře
2010  83%Ájurvédské recepty pro zdraví

Kniha Ájurvédské recepty pro zdraví je v