Není krve bez ohně

Není krve bez ohně https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343572/mid_agent-jfk-002-neni-krve-bez-ohne-QHA-343572.jpg 4 231 27

Agent JFK série

John Francis Kovář, bývalý kapitán speciálních jednotek, člen úderného týmu Agentury EF se účastní první mise do jiného časoprostoru. Má to být rutinní výprava, jakých Agentura provádí desítky a stovky. Navzdory předpokladům se však se ocitá ve víru zběsilých událostí, které vrcholí 2. prosince roku 1805 monumentální bitvou u Slavkova. JFK a jeho noví přátelé nemají čas ani prostředky, aby svou účastí zásadně ovlivnili slavnou a krvavou řež, známou jako „Bitva tří císařů“. Nic jiného jim však nezbývá – uprostřed bitevní vřavy musí svést rozhodující boj proti zbraním, které v té době neexistovaly, proti silám existujícím napříč časem i prostorem od počátku světa do jeho skonání. John F. Kovář na vlastní kůži poznává vnitřní smysl agenturního hesla: Svůj svět si musíme zasloužit! Tento příběh je připomínkou a svéráznou poctou 200. výročí bitvy u Slavkova.... celý text

Fuksinka
26.11.2013 4 z 5

Super chuťovka: Napoleon, odporný záporák a nácci v super akční knížečce. JFK s Vegou a komtesou tvoří skvělý tým a dokonce i vtipu přibylo.
Vadila mě jen ta neustálá přirovnání čehokoliv k něčemu (procházkovina?) - nebylo to vtipné a pokud šlo o to navýšit literární kvalitu, tak se nepovedlo. Odkaz na Cimrmana mě potěšil, ale proč proboha potom celý vtip autor/autoři vysvětlují??? Tím ho dokonale zabili.

kokosek
25.09.2013 4 z 5

Takže po jedničce pln očekávání jsem okamžitě šáhl i na druhou část. A řeknu vám už dlouho jsem nic nečetl intenzivněji.
Zajímavý svět si to autoři vymysleli. Tiger II na Slavkovském bojišti - to je hodně zajimavá myšlenka.
Jo a jestli chcete vědět, zda tu knihu chválím nebo ne, tak to se nedozvíte. Musím rychle číst trojku, tak nerušte.

Lestat19
11.09.2013 3 z 5

Druhý díl přináší nové postavy jako třeba Vincenta Vegu, Ljubu Bytewskou (šéfku oddělení), Komtesu Le Vilefor a také se setkáme s hlavním záporákem série. V tomto pokračování jde o zachování dějin tak jak jsou známy což opět pro čtenáře přinese plno akce a samozřejmě i hlášek.

X3ON
04.01.2013 5 z 5

Druhy dil serie JFK, pecka, musim sehnat dalsi :D

Vladislav
28.02.2012 3 z 5

2 díl dobrý,humor taky,já bych si také z dovolením vzal 3 díl

OldaB
21.01.2012 4 z 5

Po letech hodnotím mnohem lépe, než když jsem četl poprvé. Oceňuji hlavně Procházkovy dialogy a netradiční slovní obraty.

Pernak
01.03.2011 4 z 5

Tento díl agenta JFK se mi líbil. Děj nabitý akcí z okolí mého bydliště. Jednoznačně doporučuji.