Agatha Raisinová a manžel na zabití

Agatha Raisinová a manžel na zabití https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229916/mid_agatha-raisinova-agatha-raisinova-a-6oA-229916.jpg 4 100 100

Agatha Raisinová série

Ráno ve svatební den Agathy a Jamese se zdálo být bez mráčku. Čas jejich štěstí však vypršel, když se v kostele objevil její manžel Jimmy, o němž si myslela, že je už dávno mrtvý. Agatha by ho nejraději hned u oltáře zaškrtila, protože James kvůli němu zrušil zasnoubení. Druhý den ráno je Jimmy nalezen mrtvý a Agatha s Jamesem budou muset spojit síly, aby se zbavili podezření, že mu k tomu pomohli.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Motto

Agatha Raisin and the Murderous Marriage , 1996

Plútarchos
03.02.2017 3 z 5

U této knihy mě bavil ten ironický černý jemný britský humor. Konzervativní vesnická společnost, Costwolds je takový Midsomer. Jako detektivka celkem nic moc, spíše nic než moc, ale čtení je to zábavné a neurazí.

Andy6
08.09.2016 4 z 5

Další pěkná oddychová detektivka s mojí oblíbenou Aggie.

Damato
03.07.2016 5 z 5

Jedna z myšlenek, co se mi po přečtení honila hlavou ( teda, ne že by mě ty mé myšlenky nějak moc tou hlavou drandily, ale občas se mi i tohle přihodí) tak byla to, že je škoda, že už mě čeká poslední díl. Fakt bezva odpočinkové čtení - taková propršená dovolená s touhle paní spisovatelkou a s Agathou by určitě nebyla žádná tragédie, ale super oddychovka. Já bych ale strašně potřebovala vědět, jestli se ti dva -Agatha a James -někdy vezmou.......

Ulala
21.05.2016 5 z 5

Co dodat, příjemné, neuvěřitelné, čím dál zábavnější. Doporučuji a dávám zasloužených pět hvězdiček.

woodward
05.05.2016 5 z 5

Ta Agatha to nemá lehký. Paní spisovatelka na ni vymejšlí jeden podraz za druhým - ovšem většinu těch podrazů jaksi vkládá do osobnosti samotné Agathy. Ostřílená, velezkušená, od života okopaná podnikatelka na odpočinku se vdává a je z toho tak zblblá, že se rozhodne ignorovat své předchozí nerozvedené manželství jen na základě "pocitu", že její bývalý je po smrti. Nemyslím, že by tomu soudný čtenář mohl uvěřit - ale protože tahle autorčina nedůslednost je jejím příběhům vrozena už od začátku, začínám si zvykat.
Tentokrát všechna legrace spočívá v tom, že nejdřív se Agátin bývalý zjeví v nevhodnou chvíli a zavraždí svatbu a zanedlouho někdo zavraždí jeho. Agatha i James jsou podezřelí a musejí začít pátrat. Jako obvykle je to zábavné a svižné. Už se těším na poslední díl.

Modrásek16
16.07.2015 5 z 5

Bezvadná detektivka!!!

Ven_D
30.12.2014 5 z 5

Agatha opět nezklamala, ta ženská je nezmar! Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

DSpi
12.12.2014

Rázná "píáristka" v důchodu opět nezklamala. Pátý díl stejně dobrý, jako čtyři předchozí. Detektivní zápletka skvěle doplněna špetkou britského humoru. Shrnuto - příjemné počtení.